Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Bir şey varda her aykinden farklı olması için yarın koyulaşması lazım .. gün gün atacağım inşallah. Lütfen bu ay her aydan farklı koyulaşarak devam etsin ve hayırla sağlıkla kolaylıkla kavuşalım 🤲
Gunden gune daha koyulasir 2 gun sonra tekrarla mutlaka yine

Eylulun 15.de test yapmayi düşünüyorum erken mi olur sence
Çatlamayı görüp değerlendirdiğin son günden baz alarak 12. Güne geldiğinde yapabilirsin genelde normali bu , ben gibi 7. Gün başlarsan hiç bi şey çıkmaz ……Zaten gariban varsa bile 6 -10. günler arası anca rahme yerleşip beta hcg salgılatmaya başlıyormuş :)

Çatlamayı görüp değerlendirdiğin son günden baz alarak 12. Güne geldiğinde yapabilirsin genelde normali bu , ben gibi 7. Gün başlarsan hiç bi şey çıkmaz ……Zaten gariban varsa bile 6 -10. günler arası anca rahme yerleşip beta hcg salgılatmaya başlıyormuş :)
Yani bugünden sayip tam 12. Gunde mi test yapmaliyimmm çok uzunnnnn 😞😞

İnşallah kuzum bütün belirilerimizi herseyimizi haber verelim 🤭
Ben yumurtlama görmediğim için açıkçası bu aya öyle heyecanlı olamadım .. Dün ve önceki gün alt karnım ağrıdı ona bile sevindim acaba belirti mi diye ama bugün o da geçti.. Göğüsler vs her şey aynı bir değişiklik yok regl 16/18 Eylül gibi ..

Ben yumurtlama görmediğim için açıkçası bu aya öyle heyecanlı olamadım .. Dün ve önceki gün alt karnım ağrıdı ona bile sevindim acaba belirti mi diye ama bugün o da geçti.. Göğüsler vs her şey aynı bir değişiklik yok regl 16/18 Eylül gibi ..
Benimde yumurtlama 10 ve 11 di 12 de catlama henuz cok erken olduğu için bi belirtim yok ama sanki bi küçük göğüs agrim var dokunca oda tek sol göğüs ama dediğim gibi çok erken benim için benimde 24 eylul gösteriyor regl günüm bakalim ne olucak

Merhaba kızlar perşembe günü yumurta kontrolüne gitmiştim solda iki yumurtam olduğunu ama gelişmediğini söyledi yarın tekrar kontrole çağırdı neden böyle oldu sizce günde üç klomen kullanmıştım ona rağmen gelişmemiş, canım sıkıldı

Merhaba kızlar perşembe günü yumurta kontrolüne gitmiştim solda iki yumurtam olduğunu ama gelişmediğini söyledi yarın tekrar kontrole çağırdı neden böyle oldu sizce günde üç klomen kullanmıştım ona rağmen gelişmemiş, canım sıkıldı
Sıkma canını kişiden kişiye değişiyor hangi ilacın iyi geleceği. Mesela herkeste işe yarayan femara da bende işe yaramamıştı. Ama klomen ile çok güzel gelişmişti. Ama yine nasip olmadı orası ayrı mesele 😅

Sıkma canını kişiden kişiye değişiyor hangi ilacın iyi geleceği. Mesela herkeste işe yarayan femara da bende işe yaramamıştı. Ama klomen ile çok güzel gelişmişti. Ama yine nasip olmadı orası ayrı mesele 😅
ben ilk denemede günde bir kullanıyordum klomeni ona ragmen gelişmişti. Bu sefer böyle olunca üzüldüm

Eklentiler

• 90f53398-4d8f-442e-8910-688d62811e68.jpeg
    90f53398-4d8f-442e-8910-688d62811e68.jpeg
    54,4 KB · Görüntüleme: 20
X