Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Kızlar yumurtlama olmuş değil mi ? İlk idrar olmasın denildiği için 8 buçukta kalktım. Lavaboya gittim. Sonra geri uyudum. 11 buçukta uyandım bu sefer test yaptım. Uyumakla falan alakası yoktur demi ? Hormonun yüksek çıkmasının normalde akşam yapıyorum. Yaklaştığını anladığım için sabahta yapmak istedim kaçırmamak için.
İyi yapmışsın günde üç bile yapabilirsin sonuçta o anı görmek için bekliyoruz ♥️ bolca değerlendir inşallah

Ah darısı bana , bugün daha ilişkiden sonraki 7. Gün üstelik yumurtlama bile görmemişim test almaya gidiyorum😧
Ay hadi guzel haberlerini bekliyorum bak :) testini at mutlaka ben tam 12 gun sonra yaparim belki test çünkü tam evlilik yil donumume denk geliyo inşallah eşime supris yapmak nasip olur

Ay hadi guzel haberlerini bekliyorum bak :) testini at mutlaka ben tam 12 gun sonra yaparim belki test çünkü tam evlilik yil donumume denk geliyo inşallah eşime supris yapmak nasip olur
Ayyyy Allahım lütfen yaaaaa ne kadar sevinirim ne güzel güne denk geliyor amin amin amin

Ayyyy Allahım lütfen yaaaaa ne kadar sevinirim ne güzel güne denk geliyor amin amin amin
Amin amin kuzum cok amin inşallah bu ay haberi alirim çünkü benim doğum gunumu esimin dogum gununu kacirdim nasip olmadi inşallah bu ay nasip olur 🙏

X