Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Kızlar yumurtlama zamanı üst bacak ağrınız oluyor mu ya , şu an test böyle ama karnımdan bacaklara uzanan bi sızı var ..
Benim yumurtalıklarımda çok hafif sizi oluyor. Bacaklarda kas ağrısını da genelde hamilelerde duydum belirti olarak.
Ya bizim adet ve yumurtlama günlerimiz hep aynı, hazırmısın arkadaşım bu seferkine

Benim yumurtalıklarımda çok hafif sizi oluyor. Bacaklarda kas ağrısını da genelde hamilelerde duydum belirti olarak.
Ya bizim adet ve yumurtlama günlerimiz hep aynı, hazırmısın arkadaşım bu seferkine

Sanırım hazırım kuşum yaaaa bu yumurtlamaysa

Eklentiler

• ba8fde92-ef18-4ec4-bcfd-596f6240ebf2.jpeg
    154,4 KB · Görüntüleme: 13
Aaa evet, en alttaki bugün ise geliyor gelmekte olan
Yarın azalma olursa çizgide demek yarın çatlayacak.
Hadi gülüm bugün yarın ve pazartesi durmak yok
Test yapın mutlaka ovulasyon.. ama silindikten sonrada yumurtlama geçti nasılsa diye durmayalım bu ay

Test yapın mutlaka ovulasyon.. ama silindikten sonrada yumurtlama geçti nasılsa diye durmayalım bu ay
Aynen, ben de ovu de piki bekliyorum.
Sanırım yarın olacak o da.
Dediğin gibi, asıl pikten sonra silinince o gün ilişki yapmak lazım, çatlama günü yani. Ve sonraki gün.
Burda soran arkadaşlar vardı: çift çizgi koyu halde o gün ve sonraki 2 gün ilişki

Benim de bugün pik çıktı, beraberiz bu ay tatlış
Sipser

Eklentiler

• 1000025329.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 4
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…