Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Bu zamana kadar oyle seyler yasadim ki pozitif gorunce inanamiyorum
Bi keresinde 5 gün geciktim kan vermeye gittim eve geliyorum regli oldum nasil agladim üzüldüm dedim bitti ya tamam ben anne falan olamicam bitti yani dedim o sira da da bu testleri görünce inanmıyorum hala
Tam ben de öyle düşünüyorum artık, naparsam yapayım kaderimde yok olmayacak gibi ..
Ne belli hani derler ya umutsuz olduğunuzda olur diye belki öyle olacağız 😍
Bir de şöyle düşün yoksada yok yani yapacak bi şey yok Allahın vermediğini zorla alamayız … Başımızı k.mıza geçirsekte üzülsekte ağlasakta nasipte olan olacak , tevekkül en güzeli rabbim ne verirse bizim için hayırlı olan olsun .. Adet olunca doktora gideceğim diyordun zaten pıt pıt gideriz beraber ne yapalım . Rahat ol bi güzel arkana yaslan bi la havle de güzel sakin bir müzik, dua ne istiyorsan aç otur ohhhh.. Nefes almak gibisi yok..

Son düzenleme:
Mesela bu ay kızlar; incir aldım yiyesim yok, olgun avokado arayasım yok, yürüyüşü suyu ovulasyonu yapasım bile yok.. Folikasiti bıraktım. Ne yapsamda olmayacak hissi tamamen yerleşti.. Bırakasım var ama eşime bakıyorum baba olmayı çok istiyor üzülüyorum :KK43: Geçen ay yumurtlama testim pik bile olmadı mesela her ay olurdu :KK43:

Tam ben de öyle düşünüyorum artık, naparsam yapayım kaderimde yok olmayacak gibi ..
Ne belli hani derler ya umutsuz olduğunuzda olur diye belki öyle olacağız 😍
Bir de şöyle düşün yoksada yok yani yapacak bi şey yok Allahın vermediğini zorla alamayız … Başımızı k.mıza geçirsekte üzülsekte ağlasakta nasipte olan olacak , tevekkül en güzeli rabbim ne verirse bizim için hayırlı olan olsun .. Adet olunca doktora gideceğim diyordun zaten pıt pıt gideriz beraber ne yapalım . Rahat ol bi güzel arkana yaslan bi la havle de güzel sakin bir müzik, dua ne istiyorsan aç otur ohhhh.. Nefes almak gibisi yok..
Tabiki canim verende Allah alanda Allah verirse mucizemdir vermezse de imtihanimdir ama biraz üzülürüm hani bunca zmaan test yaptim negatif olduğunda bembeyaz 1 gun sonra baksam bile bembeyaz simdi 3 tane test 3ude aynı bilmiyorum ya hayirlisi herseyin

X