Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

aslında kızlar bendede reflü var ama bana hiç dokunmadı demekki mideden mideye fark ediyokaydirigubbakcemile3bi arkadaşımız soğuk sütle içtiğini ve dokunmadığını sölemiş ama midesi hasta arkadaşlarımızı da zorlamayalım tabi

selam millet benim saclarimmi uzuyo yoksa psikolojikmi diyorum ama uzuyo sanki ya aciddi ciddi yeni kestim 1-2 cm uclardan temmuzun ortalarina kadar devam sonra izin dönüsü yeniden baslarim uzatiyo ama kesin tirnaklarim bile uzamis ben cok uzun aralikllarla keserdim tirnaklarimi mayali sütten sonra ha bire uzuyo ama hergün unutmadan icmek lazim temmuza kadar bakalim neler olcak

bilmiyorum tatlım ya..bi tatlı kaşığı değil miydi ölçü?fazla mı kaçırdım acep..benim midem hassas..bi de ilaç kullanıyourm günlük 2 tane..stres filan hemen tetikler zaten bunu

midesi hassas olan arkadaslar bence ölcüyü tam tutun yani 1 tatli kasigini gecirmeyin

valla bilemem canim asahcakir onlien olsaydi yazardi ama biraz azalt istersen miden hassassa bence zorlama

bilmiyorum tatlım ya..bi tatlı kaşığı değil miydi ölçü?fazla mı kaçırdım acep..benim midem hassas..bi de ilaç kullanıyourm günlük 2 tane..stres filan hemen tetikler zaten bunu

canım merhaba öncelikle normalde ölçü 1 tatlı kaşığı ama sende problem yaptıysa bence 1 çay kaşığıyla alıştırmaya abşla kendini o şekildede aynını yapıyorsa yapacak bişey yok canım içme.ama şuda var hani biz mayayı içerken acaba midemi bozacakmı mayalanacakmıyız diye kafamızda sorun yapıyotuz ence buda psikolojik olarak engel oluyor ve midemizi bulandırıyor bu bana hiç bişey yapmazyacak faydadan başka diye iç canım

günaydın tatlılaarr zemuszemus

evet bugün 3.günüm yaaa çok heyecanlıyım uzamayı ve farkı görceğim günleri bekliorum..:)))

ayda 5 cm uzasa ne güsel olur yaaa :)))

saçlarım böyle maskelere yiyeceklere çabuk tepki verio..nazar değmesinde yarıyo yani..ama beslenmeme de çok dikkat ederim spor yapmaya çalışırım onlarında etkisi oluodur sanırım.bide olumlu düşüncee :)))

asahcakir09

canım sen saçlarını düzleitirince çok guzel oluodur demi??

ben çok düz saçı sevmem ama uzunluğunu görmek açısından çok gusel oluodur...benim de dalgalı çok kabarıo tepeye toplanıo..o yuzden biraz duzeltince belli oluo ama iice uzayınca kendi saçlarımla hiç düzleştirici vurmadan kullancam..zaten şimdi de ayda 1 kere düzeltip uzunluğuna bakıorum..çünkü çok yıpratıyo :KK43:

asahcakir09

canım sen saçlarını düzleitirince çok guzel oluodur demi??

ben çok düz saçı sevmem ama uzunluğunu görmek açısından çok gusel oluodur...benim de dalgalı çok kabarıo tepeye toplanıo..o yuzden biraz duzeltince belli oluo ama iice uzayınca kendi saçlarımla hiç düzleştirici vurmadan kullancam..zaten şimdi de ayda 1 kere düzeltip uzunluğuna bakıorum..çünkü çok yıpratıyo :KK43:

canımcım haklısın çok güzel olur ama hiç denemedim korkumdan çünkü düzleştirici o kadar besleyip büyüttüğüm gözüm gibi baktığım saçlarımı mahfedecek diye ödüm patlıyor şöle yakın bir düün falan çıkrsa bahane olacak yapmam için ama yoksa düzleştiricimi ödüm patlıyoeyvahedigeldismile

canım merhaba öncelikle normalde ölçü 1 tatlı kaşığı ama sende problem yaptıysa bence 1 çay kaşığıyla alıştırmaya abşla kendini o şekildede aynını yapıyorsa yapacak bişey yok canım içme.ama şuda var hani biz mayayı içerken acaba midemi bozacakmı mayalanacakmıyız diye kafamızda sorun yapıyotuz ence buda psikolojik olarak engel oluyor ve midemizi bulandırıyor bu bana hiç bişey yapmazyacak faydadan başka diye iç canım

canım mide bulantısı yapmadı..yaktı resmen.kaynadı midem diyebilriim.sanki bardak bardak kola kahve içmişim gibi..dediğim gibi belki ilaç kullandığım için belki de hassas olduğu için...ne zamandır kahve içmiyorıum mesela..kola da öylesine..

selamlar yeniden ben ögleden önce ictim normalinde aksamlari iciyodum ama cocuklarla kafa kalmiyobende unuturum diye onlar okuldayken iciyorum

kızlar ben dün içemedim ama bugün 1 kaşık mayayı ağzıma alıp arkasından süt içecem
çabuk uzasın istiyorum saçlarımın :KK43:((

kızlar bugün benim üçüncü günüm...
ayıptır sorması bu mayanın bağırsaklara etkisi nedir? ben bi hoş oldum da:roflol:

canım mide bulantısı yapmadı..yaktı resmen.kaynadı midem diyebilriim.sanki bardak bardak kola kahve içmişim gibi..dediğim gibi belki ilaç kullandığım için belki de hassas olduğu için...ne zamandır kahve içmiyorıum mesela..kola da öylesine..

ya ozaman içme canım ya kaş yapalım derken göz çıkarmayalım ama sohbete burdayız:lepi:

X