Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

sedna canım senin bide benim gibi kilo alamama problemin vardı sanırım.. bende aynı durumdayım eyvahedigeldismile ne yapcaz biz böyle yaa zayıf zayıf

sorma kuzum biz böyleyiz..napcaz bilmem..şekerli yoğurda kara üzüm çekirdeği tozu atıcam..hem besleyici hem antioksidan hem hafızaya ii geliyomuş hem saçlara....vs.vs.vs.. süprizzzzz dene bence..

sorma kuzum biz böyleyiz..napcaz bilmem..şekerli yoğurda kara üzüm çekirdeği tozu atıcam..hem besleyici hem antioksidan hem hafızaya ii geliyomuş hem saçlara....vs.vs.vs.. süprizzzzz dene bence..
malesef öyle... ya bu kara üzüm çekirdeği çok duyuyorum. bende kuru üzüm var onu yesem olurmuki çekirdeklerini iyice ezerim yerken.. o dediğinide bi deneyelim bakalım. bi gelişme olursa paylaş canım bilmiyorumkismile

bendede bunalim var yas 23 evde pinekliyorum mesela kiyafet almam lazim gelde anlat bana evden cikmak istemiyorum uyuyorum gündüzleir uyumasamda bi kirginlik yorgunluk sormayin aslinda imkanim da var hani ehliyetim vaar maddi durum normal niye böyle ben biliyorum gurbetlik bitirdi beni diyebilirim uyudum yine sofra ortada kaldi sormayin .........Allah snumu hayir etsin bu gidisi hic begenmiyorum silkelenip kendime gelmem lazim

asahcakir nasilsin canim merak ettim seni belki mevsimsel bu daralmadir üzme kendini yaz geliyo bak ben hep öyle düsünüyorum

nursalcım,esmacımsağolun sorduğunuz için benim canımın sıkılma sebeni hep insalar tarafından iyi niyetim kullanılıyor en yakınlarım tarafından sesimi çıkarmıyorum saygı gösteriyorum diye tepeme çıkıyolar bıktım artık ne yapacağımı bilmiyorum çok üzgünüm

canım ya benim bunalımda bu insanların beni kullanması

canım yaa neden izin veriyorsun buna?? bu durumu farkettiğin zaman mutlaka tepkini göstermeyi öğren. benim kuzenimde senin gibi ve gerçekten çok yıpranıyor... ben asla göz yumamam.. ben yapmam ve kimseninde beni kullanmasına izin vermem. bu birazda psikolojik canım yaa. yavaş yavaş buna artık izin vermeyeceğine inandır kendini. o şekilde cidden çok zor hayat :umursamaz:

bendede bunalim var yas 23 evde pinekliyorum mesela kiyafet almam lazim gelde anlat bana evden cikmak istemiyorum uyuyorum gündüzleir uyumasamda bi kirginlik yorgunluk sormayin aslinda imkanim da var hani ehliyetim vaar maddi durum normal niye böyle ben biliyorum gurbetlik bitirdi beni diyebilirim uyudum yine sofra ortada kaldi sormayin .........Allah snumu hayir etsin bu gidisi hic begenmiyorum silkelenip kendime gelmem lazim

ayy canım çok gençsin daha yapma.. avusturyada güzel tadını çıkar bence. ablamda orda yapacak birsürü şeyi var bence sende meşgale bulmalısın kendine. gerçi ablamın durumda çocukların büyük etkisi var. sporları felan onlarla ablamda vakit geçiriyo işte, götürüp getirdiği için. evet yabancı olduğunuz için işiniz gerçekten çok zor. seni iyi anlıyorum. ama orda sosyal faaliyet bol. keşke birisini uğraş edinsen daha bu yaşta salıverme hayatı üzüldüm bak şimdi :sm_confused:

bende burada çokkk sıkıldım kızlar yaa. bingölde yapacak hiçbirşey yokk. yaz tatilini iple çekiyorrum kızlar... şeyy bide aşşkımı ösledimm.. :eek:

nursalcım,esmacımsağolun sorduğunuz için benim canımın sıkılma sebeni hep insalar tarafından iyi niyetim kullanılıyor en yakınlarım tarafından sesimi çıkarmıyorum saygı gösteriyorum diye tepeme çıkıyolar bıktım artık ne yapacağımı bilmiyorum çok üzgünüm

ii niyetimi kullanan çok insan olup çok kırıldığımdan artık kimse kendimden ve en yakınlarımdan önce gelmio benim için..kim naparsa yapsın umrum deil.sınırımı çizdim ordan öteye yanaştrmıorummşakkıdı

sıkma canını:1hug:

bu arada 4. bardak mayalı sütümü de içtim canım..bak senin vesilenle :))

buna mutlu olmalısın;böyle ii bi insan olduuna;değerli olduuna sevinmelisin...saçlarında uzun bunada sevin mesela sevincek çok şeyler var demi :))))

boşver sıkma canını...her şey geliyo geçio

cnm kendine bi hobi bulup onu yapsan mesela??hihoyyyt

az önce kakaolu denedim ama yok
burnumu kapatmadan içemiyorum
çok değişik bi tadı war
alışırmıyım acep

alışırsın canım hiç merak etme. bende az önce içtim geldim. o benim günlük rutin işim oldu. artık tadıda rahatsız etmiyor.

beni çok rahatsız ediyo ya tadı
midem bulanmasa içerken ama bulanıyo:KK43:
bi kerede içmek zorunda kaldım bi bardağı:)

X