Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

hemen kaldığın yerden devam edersin canım mayalı sütüne. benimde geçen hafta ihmelden dolayı bir hafta aram oldu ama hemen kendimi toparlayıp devam ettim. bhu arada kpss demişsinde ben geçen sene atlattım o maratonu. Allah yardımcın olsun canım

Ne güzel atlatmışsın canım kavuşmuşsun miniklerine.. Ben de öğretmen adayıyım, bakalım ne olacak halimiz. Bingöl yazmışsın nasıl alışabildin mi canım, yoksa oralı mısın?

kizlar konuyla alakali degil aama benim bi sorum vvar size aranizda fissler vitaquick kullanan varmi nasil kullaniliyo ses cikiyomu kullanirken benim camli ocagim atesini nasil ayarlicam bilmiyorum yardimci olun

ayrica türkiyede cok pahali bu ürünler niyeki aslinda tefal clipsonun son modeli vardi 250 euro diyolar normaldede 500tlymis galliba ama ben 80 euro aldim 150 eurodan düsmüs 6lt bugün ilk kez kullancam bakalim ne olcak insallah patatmam 3 yil garantisi var ama normal kullanirsan 10 yil kesin dayanir diyolar

ayrıca bugün 2. bardağımı içicem;mayalı sütümü kaydirigubbakcemile2

3 ay sonra bi bakcam ki cilt parlıo;saçlar uzamış dolgun güzel..yani inş olucak bunlar düşününce heyecanlanıorum..cilt ve saç bi bayanın ziynetleri çünki onlar gusel olunca kendimize olan güvenimizde artıo ve çok mutlu oluoruz..bayanssulusmile

ben bugün içebilirsem 3. gün olacak ama dün içtikten sonra afedersiniz ama kustum:KK43:((

kizlar konuyla alakali degil aama benim bi sorum vvar size aranizda fissler vitaquick kullanan varmi nasil kullaniliyo ses cikiyomu kullanirken benim camli ocagim atesini nasil ayarlicam bilmiyorum yardimci olun

......

aslında ağza bi kaşık alıp su ile yutulsa hemencik...o da olabilir zorlananlar için belki.

ama günlük 1 bardakda süt içilmeli

kızlar sayfaları aradım ama formulunuzu tam anlamadım ne edıyonuzda uzuyo saçlar. benım bir senede bir karış uzadı saçlarım :s

canım bir bardak ılık süte 1 tatlı kaşığı toz maya koyup iice karıştırıosn..yatmadan evvel içiyosn ve uzatıomuş.. :))))

gayet kolay ve faydalı.cilde ve saça çok faydalıymış cnmm

ayda 4 cm uzayan arkadaşlar var burda okudum..ayrıca bunu paylaşan arkadaşımızın 5 ay gibi sürece omuzlarından beline gelmiş..

bide japongulu arkadaşmzn paylaştığı tarif var..kuaförden saç uzatma die bi başlıkta.onla beraber yapıorum cnm ayda 5 cm uzama olur inş..onla beraber yapabilirsin.mayayı da çok tuttum :)

X