Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

bende başladım uzasında fotolarımı çeker çeker koyarım inş.arkadaşlar sinamekide yapıorum.ayda 5 cm uzasa süper olur 4 cm uzuo normalde zaten sinamekiyle

asahcakir09

arkadaşım yaaa bide saçlarının boydan resmini bide ilk halninin resmini koysan çok gusel olurdu karşılaştrma açısından cnmm

bura biras daha hareketlense yada yeni başlık açılsa herkes dolar taşar yaaa çok gusel olurdu..ama burada gusel..

Mrb kıslar, bir süredir yoğunluktan siteye uğrayamıyorum, mayalı sütü de epey ihmal ettim:KK43: Mevsimsel midir nedir saç dökülmem ve diplerindeki kaşıntı arttı, tekrar başlıcam mayaya. Ahh bu kpss, sınavlar, sunumlar beni mahvetti, gelip muhabbetinize de katılamıyorum valla birkaç sayfa okudum da imrendim ha.. Mayaya devam etmek lazım hem enerji verdiğini yazmışsınız, bakalım artık..

Mrb kıslar, bir süredir yoğunluktan siteye uğrayamıyorum, mayalı sütü de epey ihmal ettim:KK43: Mevsimsel midir nedir saç dökülmem ve diplerindeki kaşıntı arttı, tekrar başlıcam mayaya. Ahh bu kpss, sınavlar, sunumlar beni mahvetti, gelip muhabbetinize de katılamıyorum valla birkaç sayfa okudum da imrendim ha.. Mayaya devam etmek lazım hem enerji verdiğini yazmışsınız, bakalım artık..

hemen kaldığın yerden devam edersin canım mayalı sütüne. benimde geçen hafta ihmelden dolayı bir hafta aram oldu ama hemen kendimi toparlayıp devam ettim. bhu arada kpss demişsinde ben geçen sene atlattım o maratonu. Allah yardımcın olsun canım

selam canim hosgeldin yeniden baslarsin mayaya

asahcakir09

arkadaşım yaaa bide saçlarının boydan resmini bide ilk halninin resmini koysan çok gusel olurdu karşılaştrma açısından cnmm

canım ben koymasına koyarımda benim saçlar kıvırcık pek anlaşılmıyor elimle çekmedikçe ama boyayaım bi olmazsa koyarım gene canım

aaaaaaaaaaaa hoşgeldin ama gitmek yok hemen sohbete katıl aradavereliniortak

X