Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

değişiklikleri anlatta bi gazla devam edeyim değilse bırakırım herhalde opuyorumnanaktan

uzama var canim cm olarak bilemem ama boya yok benimsacimda olsa bilirim de yumusacik ve parlak oldu saclarim uzuyo ben durmadan devam edicem zaten avusturyada mayanin tabletleri var ben onlari görünce iyice emin oldum faydali olcagina 1-2cm uzamistir 3 haftada kivircik sacli olunca zor belli oluyo ama etkisi süper

canım hergün 1 bardak üste 1 tatlı kaşığı kuru mayayı katıp güzelce karıştırıyoesun ve saçlarındaki uzamayı fark edince mutluluktan havaya uçuyosun bu kadar basitalkisalkisalkis

çok teşekkürler cnm..peki kilo felan yapıyo mu???ayda ne kadar bi uzama oluyo???bunları da merak ettimm...şimdiden teşekkürlera.s.

ben de başlıyorum bugün :) inş.bu faydalı besin bana da ii gelir.çok tşkkürler cildimede ii gelir umarım bozuldu birazda :KK43:

veee evet yemeğimi yedim üzerine mayalı sütümü içtim...mayanın kendine has tadını da severim sütü de hergün içiodum zaten..oyuzden sorun olmadı bana hiç:)))))

inşallah güzel sonuçlar alırım..paylaşan arkadaşıma teşekkurler..
bide konu başlığı olarak açılsa herkes görür çok guzel olur:))

kızlar tam gaz devam... ben uzun süredir düzenli içiyorum ve accayip memnunum yani uzama çok iyi cilddimede çok faydası oldu. tadınada 3-4 gün sonra alışırsın koalaa merak etme şimdi ben ilk içtiğim günlerimi hatırladımda off gerçekten çok zorlanıyordum. ama alıştım artık

canım benim sorunum süt zaten 1 çay bardağı içtim dün 2 yudumda bitirdim :)alışırım onada kakao atacam bugün
ne kadar uzama oldu sende
sigaradan dolayı cildimde kötü olduydu zaten

canım benim sorunum süt zaten 1 çay bardağı içtim dün 2 yudumda bitirdim :)alışırım onada kakao atacam bugün
ne kadar uzama oldu sende
sigaradan dolayı cildimde kötü olduydu zaten

seni en iyi ben anlarım çünkü bende sütü asla içemezdim. zaten önceki sayfalarda sütü hiç sevmiyorum nasıl içecem tarzı yazılarım var. üstelik sıcak süt hiç bana göre değildi. çok arada annemin yalvarmalarıyla soğuk süt içer günlerce unutamazdım :umursamaz: ama işte güzellik söz konusu olunca biz kadınların yapmayacağı şey yoktur kaydirigubbakcemile3 ilaç gibi düşünerek içiyorum canım.

valla canım ölçmedim tam bilemem ama normale göre 2 kat kesinlikle uzuyor. 2 ay önce omuz altında felandı şimdi göğüslerimi kapatıyor, ayrıca yumuşacık parlıyor. zaten cildime çok çok faydası oldu, sağlıktan parlıyor resmen.. haa birde unutmadan enerji veriyor, yorucu bir tempoda çalışıyorum. eskiye nazaran daha az yoruluyorum ama..... daha ne olsun dimi yerimseniben

Kızlar ben süt içmiyorum.... içememde zaten...
Oyüzden bu karışımı saçıma sürsem nasıl olur?
Ayrıca nasıl maya kullanıyosunuz?
Nekadar süte nekadar maya?

saçıma sürmediğim için bilemiyorum. biz bir su bardağı ılıktan biraz daha sıcak olan kaydirigubbakcemile3 süte 1 tatlı kaşığı kuru maya katıp çok iyi karıştırıp bir nefeste içiveriyoruz. evet çok güzel değil tadı ama alışıyor insan

ha ha siz bu satırları okuyana kladar ben lıkır lıkır mayalı sütü içtim bile bundan böyle hergün yaprım birşey yokmuş :KK70:

X