Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

birde saçlarımın fotoğrafını çekeyim bugün.1 ay sonra tekrar çekeyim fark olursa eklerim burayada

merhaba kızlar bende saclarımın uzamamasından sikayetciyim cok cansız seyrekler uzasa bile uzadıkca cansızlasıyolar bu maya ve sütü okuyunca bayagı heycanlandım bende baslıycam bugün ama mayanın ölcüsü nekadar olacak onu anlamadım cay kasıgımı tatlı kasıgımı insallah bu sefer uzarlar

merhaba kızlar bende saclarımın uzamamasından sikayetciyim cok cansız seyrekler uzasa bile uzadıkca cansızlasıyolar bu maya ve sütü okuyunca bayagı heycanlandım bende baslıycam bugün ama mayanın ölcüsü nekadar olacak onu anlamadım cay kasıgımı tatlı kasıgımı insallah bu sefer uzarlar

cnm bende anlamadım ölçünün ne kadar olduğunu cevap gelsin bakalım yapacam bugün
inşallah uzar yaaa boshayallersmile

kizlar 1 tatli kasigi maya katiyoruz birazda kakao ekleyin tadi belli bile olmuyo

bu arada saçlarınızdaki değişikliği hemen farkediyorsunuz iki üç günde bir canlılık oluyor saçlarda yani ben üçüncü gün anladım değişikliği

bu arada saçlarınızdaki değişikliği hemen farkediyorsunuz iki üç günde bir canlılık oluyor saçlarda yani ben üçüncü gün anladım değişikliği

bugün almayı unutmusum maya almayı yarın muhakkak baslayacam insallah banada iyi gelir o kadar kısa sürede yoksa bu sacları kısacık kestirecem artık böyle hep aynı boyda kalınca sinirlerimi bozuyor cokta cansız sekil falanda almıyor

bugün almayı unutmusum maya almayı yarın muhakkak baslayacam insallah banada iyi gelir o kadar kısa sürede yoksa bu sacları kısacık kestirecem artık böyle hep aynı boyda kalınca sinirlerimi bozuyor cokta cansız sekil falanda almıyor

hiç merak etme canım ilk önce dolgunlaştığını daha sonrada uzamaya başladığını hissediyorsun kestirmek bisüre sonra aklna bile gelmez yani hiç üzülme canım

ben dün ilk bardağımı içtim ama çay bardağına 1 tatlı kaşığı koydum.
maya erimedi içinde rezil bi içişti benimkisi nasıl eriyecek

ben dün ilk bardağımı içtim ama çay bardağına 1 tatlı kaşığı koydum.
maya erimedi içinde rezil bi içişti benimkisi nasıl eriyecek

canım 1 bardak süte koymak gerekiyordu ama belkide sen bunu bilerek yaptın o zaan 1 çay bardağı süte bir tatlı kaşığı koy ama iyice karıştırman gerekiyor ve sütünde sıcakla ılık arası olması lazım

kızlar 2 dk cık şu mayayı biri bana anlatsa çok ii olur yaa lütfen:)

canım hergün 1 bardak üste 1 tatlı kaşığı kuru mayayı katıp güzelce karıştırıyoesun ve saçlarındaki uzamayı fark edince mutluluktan havaya uçuyosun bu kadar basitalkisalkisalkis

canım 1 bardak süte koymak gerekiyordu ama belkide sen bunu bilerek yaptın o zaan 1 çay bardağı süte bir tatlı kaşığı koy ama iyice karıştırman gerekiyor ve sütünde sıcakla ılık arası olması lazım[/QUOTE

evet canım ya bilerek bir çay bardağı içtim 2 yudumda bitti
böyle faydası olur umarım mayayıda 1 tatlı kaşığı koydum mayanın tadı falan gelmedi ama süt :bbo:

ben yarim cay bardagina katiyorum surup gibi uzerinee biraz ilik süt iciyorum

yeni baslayan kizlar süt ne soguk nede sicak olsun ilik oldumu daha kolay eriyo üzerine birazda kakao ekleyin tadi süper oluyo ben kakaoyla beraber iciyorum üc haftadir falan aksatmadim hic

asahcakir canim saclarimi 1-2 cm kestim ucunda cok kirik ve boyali sac vardi kurtuldum temmuza kadar kesilmez atik

zaten belirli araliklarla kiriklar alinmassa sac uzamazmis hem hava almiyomus bende evde kendim minicik kestim uclardan

X