Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

selam kizlar nasil gidiyo
nnursallcim asahcakircim nasilsiniz cok hastayim iki gün bogazim sis gezdim ertesi gün nezle cok kötüyüm iki cocukla cok zorlaniyorum yardimci olanda yok hasta hasta temizlikle ugrasiyom hic bitmiyo iki afacanla carsamba günü cikiyoruz yola memleketimi cok özlemisim burnumda tütüyo
mayali sütü biraktim ama simdiilik izinde unuturum izin dönüsü devam etcem yine faydasini gördüm ben mmemnunum
yine arada ugrarim kendinize iyi bakin

canim keske birakmasaydin mayali sütünü :KK43:
vücut önce depoluyor ondan sonra saca veriyor, cünki vücutta o vitaminler eksik oluyor ve direk depolamaya geciyor ve eksik olan vitaminleri yeterince depoladiktan sonra ancak saca veriyor.. basladiginda yine bi süre etki göstermesini bekleyeceksin..
sonucta ugrastiran birsey olmadigi icin izinde de yatmadan hemen icim yata bilirsin.
yinede sen bilirsin canim.
iyi yolculuklar güle güle git gel..

kizlar bende 10 eylül'den 15 ekim'e kadar yokum.. nasipse ins bende Türkiye'min yolunu tutucam 1 ay tatil yapip gelcem..
yinede ugrarim arada, kaynanamin evinde net var.. bos birakmam burayi yerimseniben

mayali süte baslayali 45 gün oldu ve uzama yeni yeni hizlandi.. demekki vücudumda cok eksikmis ki mayadaki vitaminleri önce depolandi eksik tamamlaninca da saca verdi direk..
mutluyum umutluyum ins dirsek hizasina en kisa zamanda gelir saclarim.. :lepi:
icelim güzelleselimmm :içelim:

ay cenem düstü yine yani parmaklarim, sayfayi doldurmusum :roflol::roflol:
görüsürüz kizlarrr a.s.

kizlar bende 10 eylül'den 15 ekim'e kadar yokum.. nasipse ins bende Türkiye'min yolunu tutucam 1 ay tatil yapip gelcem..
yinede ugrarim arada, kaynanamin evinde net var.. bos birakmam burayi yerimseniben

canım benim çok sevindim seninm adına oh 1 ay bile size ne kadar iyi gelecek değilmi evet girersin ama arada saçlarımıda bugün boya aldım yanlız adet oldum adetim bitsin öyle boyuycam gene bakır kırmızı aldım inşallah güzel olur:Saruboceq:

selam kizlar nasil gidiyo
nnursallcim asahcakircim nasilsiniz cok hastayim iki gün bogazim sis gezdim ertesi gün nezle cok kötüyüm iki cocukla cok zorlaniyorum yardimci olanda yok hasta hasta temizlikle ugrasiyom hic bitmiyo iki afacanla carsamba günü cikiyoruz yola memleketimi cok özlemisim burnumda tütüyo
mayali sütü biraktim ama simdiilik izinde unuturum izin dönüsü devam etcem yine faydasini gördüm ben mmemnunum
yine arada ugrarim kendinize iyi bakin

iyiyim canım sen de iyisindir umarım geçmiş olsun bu arada allah sağsalim memlektinize ulaştırsın sanım umarım çok iyi bir tatil geçirirsin bu arada kendini fazla yorma bedenimize iyi bakmalıyız yaş geçiyor sonra pişman olmamak adına öpt canım kib

saol canim insallah dedigin gibi yormamak lazim uyumusum biraz normalde bi dk bile uyumam gündüz vakti ama hastalik agir geldi bünyeye ´öptüm cnm kib

slm kızlar bende bugün mayalı sütü kullanmaya başladım
inşallah faydası olur da saçlarım uzar çünkü sutyen hizamda olan saçlarım dünden beri kulağımın 1 parmak altında ve eşim hiç beğenmedi zaten bende beğenmedim ama şu kuaförlerin işgüzarlığı işte......

inşallah faydası olur da saçlarım uzar çünkü sutyen hizamda olan saçlarım dünden beri kulağımın 1 parmak altında ve eşim hiç beğenmedi zaten bende beğenmedim ama şu kuaförlerin işgüzarlığı işte......

sende hoşgeldin canım kuaförler kendi isyediklerini yapacaklarsa niye bizim fikrimizi sorarlar bilmem zaten kes dersin öldürürler merak etme canım en yakın zamanda uzar gene

selam kızlar arada bi giriorum..yoğunluktan dolayı girilemio ki ama bu bırakmak anlamına asla gelmio...sloganım bile var... "mayalı sütle uzasın saçlar"

ben bu sloganla yaşıorum arkadaşlar..bi ara durdu bu aralar gene başladı uzamaya

8-9 cm daha uzasa göğsümü geçio oluyolar...sabrediorum sonuçta güsel olucak inşş... :))))

bu ara baktım hissettim gene bi farklılık var uzuolar nazar değmesin..

ama hep giremiorummm :KK43:((((((

anladım canım tabi herkesin işi gücü var ama arada yazalım gene saçların istediğin gibi olacak eminim bende yanlış boyamalar sonucu mahvettim saçlarımı düğüne 14 gün car ne yapıcam bakalım

canım benim çok sevindim seninm adına oh 1 ay bile size ne kadar iyi gelecek değilmi evet girersin ama arada saçlarımıda bugün boya aldım yanlız adet oldum adetim bitsin öyle boyuycam gene bakır kırmızı aldım inşallah güzel olur:Saruboceq:

evet canim ya cok özledim güzel Türkiye'mi. günleri sayiyorum, son 61 günüm kaldi..
ins kaynanamda yine patavatsiz patavatsiz konusup kalbimi kirmaz benim.. :KK43:
canim adet olunca sac bayandiginda ne oluyor ki ? ben bilmiyordum ilk defa senden duydum adetli olunca boyamayani. renk mi oturmuyor o günlerde boyayinca ??
ama bence bunun bi sakincasi olmaz canim ya, ben hep boyuyorum. o günlere denk geldigi de cok oldu.

aramiza hos geldin canim :1hug:
öncelikle gecmis olsun canim benneyaptımki
basta en önemlisi sabir.. ikinciside saclarina iyi bakmak.
mayali süt normalindne biraz daha hizli uzatiyor, ama ayda bir karis uzatacak diyede bir mucize beklememek lazim..
kirik aldirmaya gittiginde de kuaföre üzerine basa basa sadece 1 cm almasini söyle canim.
onlara birakmayin sakin, sen kendin söyle su kadardan fazla sakin alma diye..
valla ben kafasina soka soka sakin uzunluktan kisalmasin sadece kiriklari al diye bin defa hatirlatiyorum, gina geliyor kuaföre ama dedigim sekilde yaptirabiliyorum :eek:klava:

kızlar bu turplu su benim saçlarımı bi tuhaf yaptı?

canim sende mayali süt ic bizimle.. :içelim:
ben turplu suyu bir kez denedim o da ilk ve son oldu.. igrenctiiiii.
turplu su saclarda boya varsa felanda akitiyormus diye duydum.
hemde cok zahmetli $lp $lp akiyor iyyy.
sende mayali sütü dene bi istersen, hem faydali hemde zahmetsiz.. yerimseniben

kızlaaa nasılsınızzz??? Aliyecimmm cnm benimm seni çookkk ama çookk özledimm. bilgisayarım bozuktuu tamire vermiştimm yeni geldi.. gerçii bozuk olmasada pek sık giremezdim dersler çok yoğunlaştı pek nete girme fırsatım olmuyo bu aralar:KK43:(( tatilim güzel geçtii. ama yinede kimseye sideyi önermem kızlar pek beğenmedim oraları :)) bu arada tatile gidince ve dönünce mayalı süte devam edemedim. cnm hiç istemedi. şu 3 gündür devam etmeye başladım. saçlarım normal hızında uzadı belkide. pek farketmedim farkı.. bu arada kırık aldırmaya gittim üzerine basa basa belkide 10 defa söyledim 1 cm diye. ama kuaförüm 2 cm aldı:KK43:(( belkide biraz daha fazla.. olan oldu artık.. ama şöyle bişey var bi kere bırakınca nedense insanın canı hiç içmek istemiyo daha doğrusu zahmetsiz bişey olmasına rağmen yinede uğraşasın gelmiyo:))) ama kendime söz verdim üşenmek yokk. her gün içmeye çalışıcamm..

Bu arada evde saçlarını kesebilen arkadaşlar vardı yanlış hatırlamıyosam.. nasıl kestiklerini bi anlatabilirlermi?? bundan sonra evde saçlarımı kesmeye karar verdimm. gerçekten olmuyo böyle. uzatmak için canımız çıkıyo ama anlatamıyosun kuaförlere kesiyolar işte.. zaten artık fön çektirmiycem saçlarıma o yüzden hafif yamuk olsada kesimim fark etmez. sonradan düzelttiririim:))

X