Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Merhaba arkadaşlar
Benim saçlarım da boyadan röfleden oldukça yıprandı. Düzenli zahmetli bakım yapmaya da üşeniyorum. Saç kremleri şampuanlar da hep bir yere kadar etkili oluyor. Bitkisel şeylerse tam bir disiplin istiyor. Ben sadece bir kaç aydır yaptığım bir şey yazacağım bana çok faydası oldu. Bir yerde şampuanın çok güçlü bir temizleyici olduğunu ve saç uçlarına değdirilmemesi gerektiğini okudum. Saç diplerini şampuanla yıkadıktan sonra durularken uçlara değen şampuanın kafi geldiği yazıyordu. Ek bir zahmeti olmadığı için denedim. Saçlarımın diplerini şampuanla güzelce yıkadım. Uçlara hiç ellemedim. Ve inanın fark öyle barizdi ki. Saçımın kreme bile ihtiyacı yoktu. Ama yine de sürdüm tabii. Sonraki birkaç yıkamada cidden saçım ellerimden ipek gibi kaymaya başladı ve ben de kremi bıraktım. Ne gerek vardı ki artık. Zaten saçı döken bir şey krem. Ki saçlarımı her ay boyarım ve sıklıkla düzleştiririm. Sadece boyadan sonraki bir iki yıkamada krem kullanıyorum boya sertliğinden dolayı. Onun dışında saçlarım sadece şampuanla yumuşacık. Hırpalanmadığı ve uçları ovuşturulmadığı için hiç kırık kalmadı. Söylediğim gibi sık boya ve düzleştiriciye rağmen. Kırıksız sağlıklı bir şekilde uzuyor. Basit bir yöntem ve işe yarıyor cidden:lepi:

tşkkurler çıtçıt09

ama zaten yıkayınca da gayet yumuşak krem bile kullanmadan..

krem saçı berbat eden bişe zaten hiç tavsiye etmem

uçlarını da hep şampuanla iice yıkarım ama gayet güsel oluo

asahcakir cim nerelerdesinnnnn

senin şu saçlarını çook merak ediorum canımmm

canım burdayım sorma 3 gündür internet bağlantımız yok sadece benim değil buradaki herkesin telekom grecmi yaptı ne sorma saçlarımı şhe boya boya üstünü güzeim saçlarım cansızlaştı şimdi mayama herzamanki gibi devam ediyorum ama yanında dax aldım onuda kullanıyorum saçlarımın uzamasında bişey yok zatrn yanlız inceldiler hayır git kuaföre boyat demi şimdi bida boyamak zorundayım bir ay içinde kaçıncı boyanışı olacak şu kaynımın düğünü geçsin tövbe edicem boaya

cnm nie boyatcam die uğraştın kendi saçının rengi güsel deil miydi ki zaten???

canım yaaa bol bol bakım yap saçlarına bi süre sonra düzelio

annem röfle yaptırdı saçını açtılar ilk yaptırdığında çok sertti bide röfle yani düşün..

ama şimdi eski haline geri döndü bol bol su iç bakım yap saçlarına çok faydalı olur canm

bide gliserini saçların yıpranmış yerlerine sürünce çok güsel oluomuş

cnm nie boyatcam die uğraştın kendi saçının rengi güsel deil miydi ki zaten???

canım yaaa bol bol bakım yap saçlarına bi süre sonra düzelio

annem röfle yaptırdı saçını açtılar ilk yaptırdığında çok sertti bide röfle yani düşün..

ama şimdi eski haline geri döndü bol bol su iç bakım yap saçlarına çok faydalı olur canm

bide gliserini saçların yıpranmış yerlerine sürünce çok güsel oluomuş

canım benim şte salk kafam dipten 6 cm çıkmış saçı kendim boyucam diye uraşırsan böle olur bide kaynımın düğünü var 20 gün sonra şu anki saç rengimi ben hiç beyenmiyorum düğünde sarı olsun diye düşümüyorum dediğin gibi hergün bol sau içip bakım yapıyorum ve gliserinide şampunaıma koydum gerçekten saçı yumuşatıyor kutuyan kıtılan saçlarA birebir yani inşallah düzlirler de söylerim burdan canım senağlama

düğüne 19 gün kaldı ıkızlar ne yapıcam ben bu saçaleı sizce abiyenin üzeşne en çok hangi renk saç gider ne yapcağımı şaşırdım

düğüne 19 gün kaldı ıkızlar ne yapıcam ben bu saçaleı sizce abiyenin üzeşne en çok hangi renk saç gider ne yapcağımı şaşırdım

canim benim tercihim siyah sac.. cok asil havali duruyor, hele bide uzunsa of off...
siyah sac sevmiyorsan kako rengide cok güzel. yinede sen bilirsin canim, ben kendi ¨sevdiklerimi paylastim.. koyu renk saclarda moda zaten, en cok hosuna gideni sec bence, sonra keske bunu yaptirmasaydim deme.

canim benim tercihim siyah sac.. cok asil havali duruyor, hele bide uzunsa of off...
siyah sac sevmiyorsan kako rengide cok güzel. yinede sen bilirsin canim, ben kendi ¨sevdiklerimi paylastim.. koyu renk saclarda moda zaten, en cok hosuna gideni sec bence, sonra keske bunu yaptirmasaydim deme.

haklısın aliyecim siyah saça bende bayılıyorum ama bana hiç yakışmıyor yani ilk 3 gün süper oluyor ama daha sonra çok çirkin oluyor en iyisi kıyafetimi alıp mi düşünmek acaba şu anda saçlarım çok kötü bir halde renk molarak yıpranmalar bakımla geçiyo ama renk berbat mutlaka boyatmam lazım öf şu düğün geçsin boyaya tövbe edcem inan

gercekten nerdesiniz kizlar yaa boshayallersmile
bu topik git gide bosaliyor :KK43:
mayali sütü biraktiniz galiba :KK43:
biliyoruz yaz geldi geziyorsunuz ama hic mi bos vaktiniz olmuyor ?
topigimizi bos birakmayalim kizlarrr delikafadulden

bu arada saclarim baya uzadi. mayali süte bir bucuk aydir 1 gün bile ara vermeden devam ediyorum. ama mayali süt mü uzatti bilemiyorum cünki mayali sütle beraber bir cok sey yapiyorum uzamasi icin.. (biotin, b-combin, b5 vitamini, multivitamin, sarimsak)
dün yengemi gördüm 3-4 hafta aradan sonra cok sasirdi, saclarin cok uzamis ne yaptin diye sordu :) (yengemle beraber kestirmistik ve ayni uzunlukta kestirmistik..)
benim suan yengemden bi 4 cm uzun fazlasiyla..
mayali süte devam ediyorum ama o mu uzatiyor diger yaptiklarim mi bilemiyorum, yinede devam ediyorum.. ¨belkide hepsi birden uzatiyor..:lepi:

ben burdayim canimm gamyoncuiremsu

evet canım ya canımmmmmmmmmmm gibi baktığımız topiğimiz boşalıyor sanki:sinifsinif:arada bir girp devam ettirelim hiç değilse kışın gene buadan girer dertleşitiz değilmi ama ben burayı hep ön sayfada tutmak için bile yazıyorum arada sonuçta arkadaşlarımız gelecek tektat konuşucaz aliyecim bu arada saçlarının uzamasına çok sevindim umatım mayanında faydası olmuştur ama bak iyiki ümidini yitirip bırakmamışsın mayayı inşallah dahada uzarbelkide hepsi bir iyi geldi bende saçlatımı boyatmadım daha ne yapacağımı şaştım renk konusunda CADIARZUşimdilik bekliyorum

selam kizlar nasil gidiyo
nnursallcim asahcakircim nasilsiniz cok hastayim iki gün bogazim sis gezdim ertesi gün nezle cok kötüyüm iki cocukla cok zorlaniyorum yardimci olanda yok hasta hasta temizlikle ugrasiyom hic bitmiyo iki afacanla carsamba günü cikiyoruz yola memleketimi cok özlemisim burnumda tütüyo
mayali sütü biraktim ama simdiilik izinde unuturum izin dönüsü devam etcem yine faydasini gördüm ben mmemnunum
yine arada ugrarim kendinize iyi bakin

Son düzenleme:
evet canım ya canımmmmmmmmmmm gibi baktığımız topiğimiz boşalıyor sanki:sinifsinif:arada bir girp devam ettirelim hiç değilse kışın gene buadan girer dertleşitiz değilmi ama ben burayı hep ön sayfada tutmak için bile yazıyorum arada sonuçta arkadaşlarımız gelecek tektat konuşucaz aliyecim bu arada saçlarının uzamasına çok sevindim umatım mayanında faydası olmuştur ama bak iyiki ümidini yitirip bırakmamışsın mayayı inşallah dahada uzarbelkide hepsi bir iyi geldi bende saçlatımı boyatmadım daha ne yapacağımı şaştım renk konusunda CADIARZUşimdilik bekliyorum

canim simdilik düsün dügün günü gelincede en cok hosuna giden rengi sec..
seninde dedigin gibi ondan sonrada pek boyatma, boya kadar zararli birsey yok yaa mahvediyor saclari cok kurutuyor matlasitirip cansizlastiriyor..
bende eskiden cok slk boyardim ama artik cok nadir boyatiyorum, aralarda beyaz teller olmasa hic boyatmam.

X