Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

içtimmmzemuszemus
sonunda yaa.. yarım mayayı koymadım ama, bi yaş mayayı 4e böldüm, koca bi bardak sütle indrdm mideme :)
bu kadarı da yeter dmi kızlar yaa, yarım koyarsam içemem asla :KK43:
ayy inşallah işe yarar uzar saçlarım, dua edin banaaaa :)

içtimmmzemuszemus
sonunda yaa.. yarım mayayı koymadım ama, bi yaş mayayı 4e böldüm, koca bi bardak sütle indrdm mideme :)
bu kadarı da yeter dmi kızlar yaa, yarım koyarsam içemem asla :KK43:
ayy inşallah işe yarar uzar saçlarım, dua edin banaaaa :)

ayyy cok sevindim canim benim yaaa :dance:
ins istedigin uzunluga en kisa zamanda ulasirsin.. :nazar:

bugn midem mahvoldu, mayadan sonra.
çok fena gaz yaptı midemi şişirdi, çok kötüydü.
yarın tekrar deniycem inş bu sefer olmaz :s

bende mayayı 1 kere deneyeyyım dedım,mıdem çok hassastır. ishal oldum ve karın ağrısı çektim o yuzden devam edemedim maalesef..:sinifsinif:

selam kızlar naposunuz bakalım??

mayaya tam gaz DEVAMM

4 ay kadar daha içicem sonra haftada 2-3 kez içmeye devam edicem

uzama devam edio kızlar..

çok güzel bi şekilde

bu arada saçlarımı buzul kahveye boyadım ve çok beğendim

artık bu renk kullanıcam

sizden ne haber????kaydirigubbakcemile2

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr ben geldimmmmm:))) özledimm sizleriii:)) aliyecikkkk nerdesinnn

oyyy hos geldin canim benimm :1hug:
mayali süte devam ediyormusun ?? uzama nasil ???
tatilin nasil gecti anlat bakalim cok özledimm seniiii Şeniz

Son düzenleme:

canim o sorun bende de oldu ilk bi kac gün ama sonra mide alisiyor..
ben de ilk ictigim 2-3 gün cok sistim afedersin geirme hissi verdi ama dedigim gibi 2-3 gün sonra hic bisi kalmadi.
midemiz yedigimiz gidalara alisik oldugu icin tepki göstermiyor ama maya inmesine alisik olmadigi icin mide afalliyor bence ama cok cabuk alisiyor pes etme bence canim katlan biraz daha.

canim o sorun bende de oldu ilk bi kac gün ama sonra mide alisiyor..
ben de ilk ictigim 2-3 gün cok sistim afedersin geirme hissi verdi ama dedigim gibi 2-3 gün sonra hic bisi kalmadi.
midemiz yedigimiz gidalara alisik oldugu icin tepki göstermiyor ama maya inmesine alisik olmadigi icin mide afalliyor bence ama cok cabuk alisiyor pes etme bence canim katlan biraz daha.

aynen canm bnde de geğirme hissi oldu, çok fena midem ekşimiş gbi :s
ama içicem :)

bende mayayı 1 kere deneyeyyım dedım,mıdem çok hassastır. ishal oldum ve karın ağrısı çektim o yuzden devam edemedim maalesef..:sinifsinif:

canim mayanin ishal yaptigini ilk defa duyuyorum (tam tersi kabizlik yapti diye duydum bir kac kisiden), acaba baska yedigin ictigin birseyden olmasin fisfisfis
tam mayaya basladigin güne denk gelmistir belki sende mayadan oldu sanmissindir :bbo:
bence hic kötü seyler getirmeden aklina bidaha dene.. kötü olacak diye icersen gercektende kötü oluyormus pskolojik olarak..

kızlar nası maya yaa ben çok cahilimdir bu konularda yani marketten alcam maya desem anlar verirlermi :S
yaş maya die bişeler duymuştm ama :S

kızlar nası maya yaa ben çok cahilimdir bu konularda yani marketten alcam maya desem anlar verirlermi :S
yaş maya die bişeler duymuştm ama :S

evet canim marketlerde satilan herhangi bir maya.. yani ekmeklere börek cöreklere kullanilan mayalar.. icmek icin farkli bir maya yok zaten :)
yas maya da var kuru maya da canim. her ikisinide icenler var, tercih meselesi hangisini kullanmak istersen onu alabilirsin..
ben yas maya kullaniyorum, kuru mayanin tadi cok agir ve eritemiyorum.

bu arada aramiza hos geldin vereliniortak
ins mayali sütle istedigin saclara en kisa zamanda kavusursun.. :içelim:

Son düzenleme:
kizlar konuyla alakali degil ama size bisi sormak istiyorum ins bilgisi olan cikar bu konuda..

bugun vitaminli sampuan aldim.. icinde A vitamini, E vitamini ve B5 vitamini.. bal ve bugday proteini felan var..
yani saci besleyen seyler.
peki bilgisi olan var mi, vitaminli sampuanlar saclari daha hizli uzatiyor mu ???
biri bana bu konuda yardimci olursa cok sevinirim.
simdiden tskler a.s.

bepanthen bemiks ve evigen de vitamin
saçımız uzasın diye bunları kürlerimize katıyoruz, şampuanlarımıza katıyoruz, sen de güzel hazır şampuan bulmuşsun, tabii ki de saçı besler,beslenen saçlar da uzar diye düşünüyorum

X