Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

ya kızlar bana yardım edin şu bir ay içinde saçlarımı kaç kere boyadım bilmiyorum ama şu yeşilliği hala kapayamıyorum saçımdan lanet fotoda yükleyemiyorum bilgisayar bozuk pc si stüdyoyu yanımıyo ya kızlar saçımın bi altını bi üstünü boyuyuorum delircem saçımda biraz yeşillik kaldı ama artık boyamak istemiyotum bana yardım edin kızlar ya ben bu yeşilliği nasıl kapayabilirim sadece biraz kızıllık vermem gerekiyo soğan kabuğuylamı yıkasam diyorum o turubculuk verirmi doğal yoldan kızalr yardım aliye nerdesin kızzzzzzz yardım edin bana

buarada saçlarım yumuşacık oldu..

normalde 10-15 tel dökülüodu 5-6 tel anca döküldü

ama çok parladı

fakat ağır kokuyoo :s

ya kızlar bana yardım edin şu bir ay içinde saçlarımı kaç kere boyadım bilmiyorum ama şu yeşilliği hala kapayamıyorum saçımdan lanet fotoda yükleyemiyorum bilgisayar bozuk pc si stüdyoyu yanımıyo ya kızlar saçımın bi altını bi üstünü boyuyuorum delircem saçımda biraz yeşillik kaldı ama artık boyamak istemiyotum bana yardım edin kızlar ya ben bu yeşilliği nasıl kapayabilirim sadece biraz kızıllık vermem gerekiyo soğan kabuğuylamı yıkasam diyorum o turubculuk verirmi doğal yoldan kızalr yardım aliye nerdesin kızzzzzzz yardım edin bana

canım o yeşıllık neden ? sen boyanın usdune kafana gore bı boya surdum ve oda yasıl cıkdı oylemı ? arkadasın da dedıgı gıbı kendın basedemezsın dahada mahvedersın sacını ve sımdıye kadar çokdan yanmısdır hemen tutan ve cok zor acılan renk sıyahdır yakısacagına inanıyosan sıyahada boyayabılırsın derım ben saygılarımla...:eek:lmaz:

canım o yeşıllık neden ? sen boyanın usdune kafana gore bı boya surdum ve oda yasıl cıkdı oylemı ? arkadasın da dedıgı gıbı kendın basedemezsın dahada mahvedersın sacını ve sımdıye kadar çokdan yanmısdır hemen tutan ve cok zor acılan renk sıyahdır yakısacagına inanıyosan sıyahada boyayabılırsın derım ben saygılarımla...:eek:lmaz:

eşim istiyo aslında ama siyah yakıştıramıyorum ben kışın bryaz yazın buğday tenli oluyorum ne hikmetse yarın bi kuaföre gidicem saçlarım yıprandı ama kopmadığına şükrediyorum bi ayda iki kere açtım kaç kere boyadım bilmiyorum haftaya da düğün var oyüzden koyuşatırmak istemiyorum olmazs içine satı attırayım diyorum bakalım kuför ne diyecek

canım bence bi kuaföre danış ve boyat canım..en temizi o

şhe yarın ilk işim kuaför olacak zaten yanlız saçlarım çok kuruydu dü loreain ultra açıcı boyasını kullandım yumuşacık oldu bakım yaptı resmen saçıma bakalım kuaför ne diyecek balyaj gibi 3 5 poşet sarı attırırım olmazsa satı kullandım çok yakıştıtıyolatdı zaten valla saçlarım grev yapacak yakında

ben burdayım canım benim saç bakımıyla uraşıyom sodalı suyu duydum bi yerden onla yıkamaya başladım saçlarımı bakalım ne olacak asitini alıp* yıkıyorum inşallah işe yarar

canim benim gecen gunde yazmistim ama sitede calisma oldugu icin ne hikmetse yazdigim yorum silinmis..
maya maskesini dene inanilmaz faydali..
benim saclarimda cok kurumustu cok matlasti boyadan ama maya maskesini yapinca saclarim kendine geldi yumusacik oldu piril piril parliyor..
bide sen dene canim birsey kaybetmezsin.. deneyenler hep memnun.

Saçlarınızın hiç dökülmemesini istiyosanız gaz yağıyla maske yapcakmışsınız..bekleyip yıkıycakmışsınız..

Bi teyzemiz var da saçı cildi çok güzeldir..o söyledi..yapınca dökülme hemen duruymuş.dökülme olduğu dönemlerde gazyağı maskesi bi numaraymış kızlarr....

Saçlar ne alemdee

ben, cocuklar bitlendiginde gaz sürülür diye biliyordum, bitleri öldürüyor cünki..
kaynanam benim kizin saclarina sürer okuldan bit geldiginde ve hemen öldürür bitleri.
ama sunuda cok iyi biliyorum kizariyor sac dipleri sürünce ve yandi kafam diye agliyor cocuk.. sürüncede ev felaket kokuyor :sinifsinif:
onun icin ben denemem bunu ama ins deneyenler olursa memnun kalir..

ashcakir nerelerdesin canim, kuafore gidecektin bidahada senden haber alamadik eyvahedigeldismile aklima kötü seyler geliyor, yoksa kufaför düzelticem derken yaktimi saclarinii :uhm:
sen hic bu kadar birakmazdin bizi :gitme:

kızlar napıyosnz?

asahcakircim nerelerdesinn naptın?

ben extradan sarımsaklı şamğuana da başlıorum

şampuanıma rendeledim

nazzzz nerelerdesin canim, bi geldin geri kayboldunnnnn :gitme::gitme:

Canımmm ara sıra giriyorumm çok yoğunum bu aralar derslerden kafayı yedimm:)) ama seni çok özledimm :KK43:( mayalı sütü de bıraktım gibi bişey :S çok üşenmeye başladım artık içmeye nedense:)) bi gün içiyorum 4 gün içmiyorum.. şu sınavım bi geçsin artık daha rahat buralarda olucam cnmm benimmm :1hug:

X