Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

bugün kolleston aşk alevi aldım:) deneyen var mı?
köpük boya bakalım nasıl olucak, öncesinde akmış ateşli kahve var saçımda.bu aralar köpük boyalardan gidiyorum.saçlarım yıprandığı için fazla yormak istemiyorum.

kızlar her banyoda akan boyaya çözüm bulan varmı havlularımın hepsi mahvoldu yaa napıcam bennn

boyarken psikolojim bozuldu,her yer kan gölü gibi.hele o kollestonun şişesini sıkıp köpük çıkarma çabalarım,hiçte kolay değilmiş.Hiç pratikte değil.birde alnıma enseme tırnağıma kıpkırmızı boya bulaştı.bu da bir seferlik maceram olsun, bir daha deneyeceğimi sanmıyorum.

ben rahat boyuyorum köpük boyayla , alışınca daha rahat boyarsın bence
bu arada nasıl oldu aşk alevi?
lise dönemlerimde boyamıştım çok seviyodum
şuan saçımda yakut kızılı mı ne öyle bi renk var kuaföre boyatmıştım
bundan sonrasını kendim boyucam ve aşk alevi düşünüyorum , eski saç rengim
ben kendimi bildim bileli kızılım ara ara ihanet edip başka renkler denedim ama her seferinde kızıla döndüm yine

aşk alevi..açık karamelin üstüne boyadım.aralardaki sarımsı tutamlar, açık bakır gölge gibi durdu.bu arada fönlesem daha güzel olur sanırım.biliyorum akıcak bunun üzerine belki kızılın başka koyu versiyonundan devam edebilirim,ya da garnier sıcak çikolata deneyebilirim.

buraya bakan yokmu kızlarrrr:) içinizde igora 7.43e boyayan varmı nasıl bir renk yada koleston çarpıcı bakıra boyayan resim eklerseniz süper olur.ben aslee simson rengi istiyorum ama hala bu tonu bulmadımmmmm

kızalr bende kızıl düşünüyorum ,nasıl kızıl saç yaz aylarında kullanışlımı yoksa güneşin etkisiyle deniz havuz derken yıpranmış bir görüntü oluşurmu ?

ben saçımı loreal 7.42ye boyamaya karar verdim umarım güzel olur içinizde deneyen oldumu emel acarın saç rengi buymuş ki zaten aslee simpson renginede benziyor aradıgım tonu buldum:))

haftada bir boya işin yoksa :) akıyo su değdimi üstün başın kırmızı oluyo denizde hawuzda da öyle :)

Merhaba,
Benim de saçlarımda siyah boya var ve 2 yıldır sürekli siyah kullanıyorum.Fakat oldum olası kızıl saç hastasıyım ama bir türlü boyatmaya cesaret edemedim ya istediğim tonu tutturamazlarsa diye ve akıp turuncu renge döner diye :/

Ben koyu kızıl rengi çok seviyorum.Yalan dünya dizisindeki İrem Sak'ın saç rengine hastayım.

Eki Görüntüle 446301

Bu saç rengi hangi markada var ve ismi ne olarak geçiyor ?Bu renk saç rengine sahip arkadaşlar yardım edebilirler mi ?

Bir de saçımdaki siyah boyadan dolayı oryalle saçımı açacaklar değil mi ?Oryal sadece saçı kırıyor mu yoksa kökten döküyor mu ?

yoğun bi şarap kızılına benziyo rengi
oryal saçı uygulamaya göre yıpratır kurutur saçı yakabilir
ama ehil ellerde böyle bi sorun olmaz saç köklerine zarar da vermez çünkü diplerden 1-2 parmak sonrasında uygulamak
en doğrusudur.

ven_har dikkatine özel mesaj kutun dolu burdan yazıyorum umarım görürsün

tutkulu kızıl daha açık bi ton onu öneririrm
saçlarınız gürse 2 kutu alın muhakkak

ven_har dikkatine özel mesaj kutun dolu burdan yazıyorum umarım görürsün

tutkulu kızıl daha açık bi ton onu öneririrm
saçlarınız gürse 2 kutu alın muhakkak

dün boşaltmıştım msj kutumu bu sabahta gördüm msjlarını cnm.çok saol teşekkür ederim ilgine.saçlarım koyukahverengi umarım boynadığı anlaşılacak kadar bir değişiklik olur

dün boşaltmıştım msj kutumu bu sabahta gördüm msjlarını cnm.çok saol teşekkür ederim ilgine.saçlarım koyukahverengi umarım boynadığı anlaşılacak kadar bir değişiklik olur

rica ederim
fark edilir bi renk oluyo endişen olmasın

kızlar resimdeki renk ve kesim hakkında fikirlerinizi alabilirmiyim. kumralım ve saçlarım koyu kahverengi acaba yakışırmı ne dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…