Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

sacımı palette ıle acıp uzerıne 6.88 yıne palette boyayı vurdum. ama ıstedıgımgıbı tutmadı2 yıkamadaaktı gıttı :KK52:
buyuk ıhtımalle ıkıncıboyamaya daha guzelolur dıye dusunuyorum.. ancak $tumblr_m67jowJ7Kr1rpu7jgo1_500.jpg bu rengı nasıl elde edebılırım acaba.... :KK9: :KK9: kafayı bayaa bayaa bozmusum saclarımla :KK70: neyapacagımı sasırdım :KK9:
acıkcası ıstedıgım sey canlı bır kızıll..

yoğun bi şarap kızılına benziyo rengi
oryal saçı uygulamaya göre yıpratır kurutur saçı yakabilir
ama ehil ellerde böyle bi sorun olmaz saç köklerine zarar da vermez çünkü diplerden 1-2 parmak sonrasında uygulamak
en doğrusudur.

Bu saç rengi şarap kızılı rengi.Benim saç rengim.Dün boyattım.Çok güzel oldu.Bayıldım bu renge.

rica ederim
fark edilir bi renk oluyo endişen olmasın

saçlarımı seninde önerinle palettenin rediance serisinin tutkulu kızılına boyattım.hani demiştim ya boyandığı belli olur inş die.(çünki sayım baya bir koyu kahverengi) sonuç :boyandığı baya bir belli.kutudaki rengin tıp tıp aynısı değil belki (ki sen olmayabilir demiştin.)ama ben kızılım diyor saçlarım:KK1:2 kutuda bol bol yetti saçlarıma.rengi aktığında tek kutu yetecek sanırım.
kısacası palettenin rediance sersini kullanmayı düşünenlere öneririm ben memun kaldım.saçlarım koyu olmasına rağmen işe yaradı.:KK9:

saçlarımı seninde önerinle palettenin rediance serisinin tutkulu kızılına boyattım.hani demiştim ya boyandığı belli olur inş die.(çünki sayım baya bir koyu kahverengi) sonuç :boyandığı baya bir belli.kutudaki rengin tıp tıp aynısı değil belki (ki sen olmayabilir demiştin.)ama ben kızılım diyor saçlarım:KK1:2 kutuda bol bol yetti saçlarıma.rengi aktığında tek kutu yetecek sanırım.
kısacası palettenin rediance sersini kullanmayı düşünenlere öneririm ben memun kaldım.saçlarım koyu olmasına rağmen işe yaradı.:KK9:

cnm bı resım eklesende gorsem :KK9: ve gorsek nasıl bır renkoldugunu ıstedıgım gıbı bır kızıl tutturamadım daha.. fıkır olur banada..

o serinin saç rengi açma özelliği var ondan kolay giriyo renk saça
ama 3 boyamadan sonra sürekli o boyayı kullanma saçlarını kurutur baya
aynı markanın sonbahar kızılı da çok başarılı bi sonuç veriyo

Merhaba, yaklaşık son 1 senedir saçlarım koyu kızıl. Kendim de boyadığım oldu kuaförde de boyattığım ama her seferinde koruyucu şampuan ve krem kullanmama rağmen 3. haftadan sonra saçım turuncumsu bir renge dönüyor. O renge dönmesin diye biraz daha koyu bir kızıla boyatıyorum bu seferde çok koyu oluyor. Rengi akıp turuncuya dönmeyen bir boya biliyorsanız yazar mısınız? :)

$boo.jpg
Kızlar bu da benim saç rengim. 2 hafta önce Loreal 74 numara mango intense copper ile boyadım. Rengi çok güzel oldu altta kızıl altyapım olduğu için ama dipleri tutmadı maalesef. Bu yüzden koleston kor alev kızılı aldım, dipleri boyayıp altlara yedirmeyi düşünüyorum 1 hafta sonra, umarım çok uyumsuz olmaz :18:

Ben kuaförde boyatıyorum genelde hep kızıl kullanıyorum merak edenler albumlerımde var ama arkadaşım olması lazım benım sac rengım pembe akıyor ama renk olarak kırmızı gibi..

yoğun bi şarap kızılına benziyo rengi
oryal saçı uygulamaya göre yıpratır kurutur saçı yakabilir
ama ehil ellerde böyle bi sorun olmaz saç köklerine zarar da vermez çünkü diplerden 1-2 parmak sonrasında uygulamak
en doğrusudur.
saçı açarlar ama benım kahveysı ıkı kere de yalan dunyadakıne benzedı hem de ben ondan önce bu rengı yaptırmıstım suan boyle:)

$imagesCA7260F5.jpg kızlar bu renge boyatmak istiorm saçımı ama rengi tam anlayamadım nedir sizce hangi kızılla elde edilir kuaförde yaptıracagım fikir verirmisiniz?

arkadaşlar benimde saçım 1 yıldır kızıl kırmızı yani ama artık bıktım her banyoda kurban kesmiş gibi akıyor bütün kıyafetlerimin ense kısmı kırmızı geçen gün denize gittim dalıp çıktım inanırmısınız suyun üstü kırmızı olmuş artık değiştirmek istiyorum bende sizce çikolata kahve kapatırmı ben beyaz tenliyim malum denizde bronzlaştım çikolata kahve yapınca koyu düşermi nedersiniz

kızlar ben de bakır kızıl istiyorum suan saclarım baya acık renk. kırmızıydı aktı turuncu gibi hatta sarı arası oryalle acıldıgı için. bildiginiz guzel bir kırmızımsı bakır renk boya varsa yardımcı olabilir misiniz?

Saçımı neredeyse her renge boyadım, tek kızıl kaldı, yakışıp yaklışmayacağından şüpheliyim, cesaretimi topladım yaptıracağım yinede. Yalnız pembeye yakın kızıllardan hoşlanıyorum, ama cildim buğday olduğu için boyatamıyorum. Kızıl tonu olarak kızıl kahveyi kullanabilirmişim netten yaptığım araştırmaya göre.. Çok canlı, çok güzel bi renk ama istediğin tonu yaptıramamak çok acı... :-)/

Aynı mesajı başka bir konuya da yazdım ama kızıl saçlılara özel bir bölüm olduğunu görünce burada da paylaşmak istedim daha hızlı ve kolay yardım alabilirim belki diye.

http://www.kadinlarkulubu.com/attach...9&d=1331232326

Vermiş olduğum linkteki saç rengine hangi marka boyanın hangi numarasıyla ulaşabilirim acaba? Fikri olan ya da bu rengi daha önce kullanmış olan var mı? Fotoğraf ekleyemediğim için linki kopyaladım. Şimdiden teşekkürler...

X