Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

ben kızılda voiladan çok memnun kalmıştım. garnier dan uzak durun derim. 3hafta kadar aktı, saçımda kızıldan eser kalmadı..!

ben kor ateş kızılı ile aşk alevini karıştırıp boyuyordum güzel de oldu şimdi tekrar boyamak istedim yalnız aşk alevini farketmeden köpük boya almışım ikisini karıştırabilir miyim yoksa elimde bir de kızıl
cazibe var onunla mı karıştırsam da boyasam sizce......

Kızlar bu renk nasıl elde edilir bilen var mı? Eki Görüntüle 480601 üstteki renk. İnternette 6.64 olduğunu yazmışlar ve de resmin altına bakır kızıl kahve yazılmış...

Çok güzelmiş bu renk .Hangi markanın 6.64 'ü bu ?

Kızlar bu renk nedir :26: kızlar çikolata kahve dediler ,aldım boyayı boyadım :KK43: resmen Megan foxun saç rengi oldu.
Kutudaki ile alakası yok .Napcam şimdi :KK43:

Eki Görüntüle 486648

Son düzenleme:
Selam kızlar.Saç boyama konusunda çok yeniyim 34 yaşında olmama rağmen :) Bugüne kadar beyaz saçım yok diye hiç boya gereği duymadım.Şu anda da 3 4 tel beyaz saçım var.Ama bayramdan önce bi dürtü ile saçımı boyamaya karar verdim.Kızıl olsun dedim ve bir kuaföre gittim.İnternetten bir renk beğenmiştim onu boyamasını söyledim.İlk olacağı için de heyecan yaptım :)
Kendi saçım kestane rengi.Baya da koyu sayılır.Buğday tenliyim.Gözüm ela.Kaşlarım da koyu renk.Küaför kız Artego 7.44 bakır kahve boyadı.Birden çok açmaya cesaret edemedim dedi.
Şu an saçım güneşte parlayan,üzerinde hafiiff bir kızılımtrak olan kahverenginde.Artık boya da olduğu için boya boyayı açmaz diyorlar.Rengi akıtıp yeniden boyatma yolu varmış,ama zararlı sanırım.
Palette sonbahar kızılı rengini çok beğendim.Forumda da baya konuşulmuş.Evde bir kaç kez bu rengi boyasam nasıl olur sizce.Birkaç aya kadar güzel bir kızıl ortaya çıkar mı?
$SAM_0241.JPG $sac-bakimi5.jpg
Kendi saçım>>>>>>>>>>>>>>>>>Bu rengi istemiştim

Şu an nasıl oldu diyeceksiniz.Telefondan atamadım bilgisayara onu da hemen atmaya çalışıyorum

Selam kızlar.Saç boyama konusunda çok yeniyim 34 yaşında olmama rağmen :) Bugüne kadar beyaz saçım yok diye hiç boya gereği duymadım.Şu anda da 3 4 tel beyaz saçım var.Ama bayramdan önce bi dürtü ile saçımı boyamaya karar verdim.Kızıl olsun dedim ve bir kuaföre gittim.İnternetten bir renk beğenmiştim onu boyamasını söyledim.İlk olacağı için de heyecan yaptım :)
Kendi saçım kestane rengi.Baya da koyu sayılır.Buğday tenliyim.Gözüm ela.Kaşlarım da koyu renk.Küaför kız Artego 7.44 bakır kahve boyadı.Birden çok açmaya cesaret edemedim dedi.
Şu an saçım güneşte parlayan,üzerinde hafiiff bir kızılımtrak olan kahverenginde.Artık boya da olduğu için boya boyayı açmaz diyorlar.Rengi akıtıp yeniden boyatma yolu varmış,ama zararlı sanırım.
Palette sonbahar kızılı rengini çok beğendim.Forumda da baya konuşulmuş.Evde bir kaç kez bu rengi boyasam nasıl olur sizce.Birkaç aya kadar güzel bir kızıl ortaya çıkar mı?
Eki Görüntüle 493669 Eki Görüntüle 493670
Kendi saçım>>>>>>>>>>>>>>>>>Bu rengi istemiştim

Şu an nasıl oldu diyeceksiniz.Telefondan atamadım bilgisayara onu da hemen atmaya çalışıyorum

$Fotoğraf0331.jpg
Kuaförden çıkarken

Eki Görüntüle 498806 buda benim saç rengim palette sonbahar kızılıyla boyuyorum hiç açtırmadım kuaförde de evde kendim boyuyorum

çok güzel maşallah saçların ve rengin..Ben de böyle istiyorum..2 hafta sonra boyayayım diyorum..hm şu anki boya akar biraz yıkadıkça.sence tutar mı?altta boya var mıydı senin?

Son düzenleme:
çok güzel maşallah saçların ve rengin..Ben de böyle istiyorum..2 hafta sonra boyayayım diyorum..hm şu anki boya akar biraz yıkadıkça.sence tutar mı?altta boya var mıydı senin?

teşekkür ederim yok benım kendı saç rengımdı 1 yıl boyunca aynı renge boyayınca kızıl oldu. tutar büyük ihtimalle senin. benim doğal saçım kestaneydi ilk nar kızılına boyadım sonra sonbahar kızılıyla boyamaya devam ettim.

kızılcılar meraba:p

şimdik bi sorum olacak sizlere ,saçımda hiç boya yok kendi saç rengim koyu kestane ben loreal ın bi rengini beğendim link i de vereyim hemen:KK66:LOREAL CAST CREME GLOSS 535 CHOCOLATE bu

kutudaki resim çok güzel al beni boya diyo:KK66: acaba tutar mı koyumu olur biledim ama istediğim renk budur.

bi yardım edip fikir verin bana cancağızlarım tamam mı:KK70::KK70:

kızılcılar meraba:p

şimdik bi sorum olacak sizlere ,saçımda hiç boya yok kendi saç rengim koyu kestane ben loreal ın bi rengini beğendim link i de vereyim hemen:KK66:LOREAL CAST CREME GLOSS 535 CHOCOLATE bu

kutudaki resim çok güzel al beni boya diyo:KK66: acaba tutar mı koyumu olur biledim ama istediğim renk budur.

bi yardım edip fikir verin bana cancağızlarım tamam mı:KK70::KK70:
aynısı olmaz ama güneşte saçında kızıl yansımalar olabilir güzel bir renkmiş :)

amonracım sonsuz yardımların için öncelikle tesekkürler: ):nazar:
herkese yardım etmişsin :KK52:
benımde bı sorum olacak
ben sacımı 2ay önce koyu sarı 1 ay önce cıkolata kahye boyattım haliyle kahve tam çikolata kalmadı aktı şimdi açık kahve hafif bakır parlaklıklar var
ben ise: Makyajlı Kız Ten Ve Göz Rengine Uygun Saç Rengi Seçimi

yada http://galeri.uludagsozluk.com/58/bryce-dallas-howard_31069.jpg için Google Görsel Sonuçları

nası ulaşablirim bu renklere canım yardımcı olursan coook sevinirim acıcıları falan hiç anlamam kuaföre boyatıodum ama aslaaaaa:KK50: bıraktım sacımı mafettiler

X