Sabah nafaka davam var ve 3 yıldan sonra karşı karşıya geleceğim

Evet iyice çirkinleşti normalde başka ile sürüldü ordan da sürülmüş. Şimdi mehil müddetinde burda. 15 gündür kadınlarla tatil yapıp geziyor. Aynı memlekette olunca görüyorum duyuyorum. Çocuğa seni pazartesi alırım demiş yavrucak beklemiş ben işteydim. Aramış baba nerdesin diye e ben çarşamba alacağım annene dedim demiş. Demedi yalan. Çarşamba bekledi oğlum yine gelmemiş aramış çocuğum unutmuş! Bana gece mesaj yazmış son günüm benim çocukları göreyim diye. Pislik şerefsiz p.ç

Bunlar ne komik rakamlar, yani bu rakamları onayan insanların çocukları yok mu ? Yaparken herşey iyiyken iyi de ayrılınca neden sadece anneler bu denli sıkıntı çekiyor.

Aman aman adam haddini bilsin diye çocuklarınızı yakmayın. O belasını bulur bir şekilde
Asla asla. Daha anlatamadım konu dağılmasın diye. Ailesi ensest ben kızımı tek başına bir dakika vermiyorum. Hakim de kızımı yatılı kesinlikle vermedi. O zaman hakime bağırdı. Kızımı da ver bakarım ben diye. Hakimde sana ihtiyacı yok annesine var vermiyorum hadi bakalım dedi.

İlk yıl harcadı. Sonra benim lojmanıma geçti kirayı ben ödüyordum. O da ben de birikim yapayım dedi. Tamam dedim. Evi ben geçindirdim o da sözde birikim yaptı. Ama maalesef hep göreve gidiyorum diye pavyonlarda yemiş içmiş. Ömründe ilk defa kendi evini geçindirip devletin zoruyla icrayla nafaka ödeyince şok oldu tabi

Offf... Yazıp yazıp sildim

Son düzenleme:
Ben de bu sekilde biliyorum. Uzak bir tanıdığım adam da eski karısına acmıştı. Tam tersi oldu. Dava nafaka artırımına gitti

Yaşlanıp elden ayaktan düşünce çocuklarından merhamet bekleyecek bu herif di mi ...
Allah çocuklarınızın başından eksik etmesin sizi. O herife asla muhtaç etmesin.
aşşağılık herif. tırnağını hak etmiyor o çocukların. Size bol sabır diliyorum. İnşallah hayatınızın bütün sınavını bu adamla vermiş sayılırsınız, bundan sonra tırnağınıza taş değmesin.

Naptın dava görüldü mü ?

Çocuklarınız için gider 30 ise 15 versin insanlık sizde kalsın senelerdir sizde kalmış ve büyüklük yapmışsınız zaten .Allah yardımcınız olsun baba olmayı ayrılınca kolay sanıyorlar aslında çıkaracaksın çocuk için hesap tüm giderler ordan ödenecek ama öyle adam da zor malesef

Ensest derken nasıl yani

Inşallah 20 bin çıkar sonuç

Amin kere amin.
Çocuklu boşanmalarda geçtim maddi giderleri, anneye manevi bakım tazminatı bile ödenmesi gerekir.
Sırf anne diye çocuğun iğneden ipliğe herrr şeyiyle uğraşan biri var ortada. Diğeri de ayda yılda bir birkaç saat çocuğu gezdirip üstüne üç kuruş bile vermeme peşinde. Dünyada daha adaletsiz bir şey yoktur heralde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…