Sabah nafaka davam var ve 3 yıldan sonra karşı karşıya geleceğim

600 TL derken hiç utanmadı mi bu ya..Gidin hakime kreş dekontunu gösterin o bile yeter..Umarım istediğiniz ve haklı bir şekilde sonuçlanır..Allah yardımcıniz olsun..
Yok utanmıyor hatta sosyal hayatımı yaşayamıyorum nafaka yüzünden demiş kreş sözleşmesini sundum. Oğlumun etüt kurs dekontlarını sundum. Okul harçlıklarını kırtasiye giderlerini sundum

Yok utanmıyor hatta sosyal hayatımı yaşayamıyorum nafaka yüzünden demiş kreş sözleşmesini sundum. Oğlumun etüt kurs dekontlarını sundum. Okul harçlıklarını kırtasiye giderlerini sundum
Şeytan diyor çocukları kitle babasına, görsün aylık gideri 9 bin mi 29 bin mi. Üstüne bir de çocukların sorumluluğu, bırakacak kimse olmaması. O zaman görür sosyal hayatı, geri zekalı.

Şeytan diyor çocukları kitle babasına, görsün aylık gideri 9 bin mi 29 bin mi. Üstüne bir de çocukların sorumluluğu, bırakacak kimse olmaması. O zaman görür sosyal hayatı, geri zekalı.
Benim arkadaşım yaptı hale.
Çocukları küçüktü, 2 çocukla boşandılar.
adam her seferinde tehdit etti, nafaka ödemedi, çocukları senden alacagım göreceksin diyerek sürekli mağdur etti.
Kız çalışmaya başladı bu sefer de sırf ona muhtaç olmadı diye çirkinleşmenin dozunu artırdı.
Bir gün eski kocası kapısına dayandığında çocukların ikisini de verdi madem böyle yapacaksın sürekli al madem diyerek.
2 ay sonra adam al çocukları diye yalvardı resmen hshsh

Kıyamıyorum yavrularıma. Bazen birkaç saat alıyor oğlum açım baba diyormuş param yok diyormuş o da. Aç aç geliyorlar araya düşer çocuklar.

Kıyamıyorum yavrularıma. Bazen birkaç saat alıyor oğlum açım baba diyormuş param yok diyormuş o da. Aç aç geliyorlar araya düşer çocuklar.
Kalıbına tüküreyim, adam diye dolanıyor bir de ortalıkta.

Hayır yanlış anlamışsınız ya da ben anlatamadım. Davayı o açtı. Çocuklara 600 lira! nafaka vermek istiyormuş. 9 bin çokmuş. Nafaka azaltma davası bu.
Al bunu da götür emsal dava olarak...Ben Cem yılmaz mıyım derse, "Ondan ne eksiğin var cicim , hatta daha komiksin" de

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-11-09-56-29-56_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 79
Insanlik mi simdi bu? Sokakta gordugun cocuga dayanamayip karnini doyurup yolluyosun eve, insan musveddesi kendi cocugunun acligini umursamiyormus.

Yuh ama oha hatta! Şaka mı ya bu adam?! Ayy adama saç baş dalasım geldi! Ben sokakta aç çocuk görünce dayanamıyorum, bu adam kendi evladına nasıl böyle davranabiliyor. Hiç mi merhamet, vicdan yok! Tam delirmelik. Merak ettim evliyken nasıldı çocuklarına ve size karşı? Harcama yapar mıydı yine lafını eder miydi? Adama iyi katlanmışsınız.

Bu erkeklere ne oluyor anlamıyorum
Arkadaş insan nasıl bu kadar ş....siz olabilir evladına karşı
Ne olur bize de sonucu yaz, belki içim soğur biraz
Azalma davası açmış kıçımın kenarı ahh bunları var ya aslında işi gücü bırakıp mahkeme mahkeme dolaştırıcan o dava senin bu dava benim, ah Allah bildiği gibi yapsın 600 lira verecekmiş nursuzzzzz

Tabi tabi. Çocukları bazen işe götürüyorum herkes bir sürü hediye alıyor seviyor. 300 lira çocuğun dondurma parası şimdi. Ve çok amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…