Sabah nafaka davam var ve 3 yıldan sonra karşı karşıya geleceğim

Ben sadece kreşi sunmadım tabi. Mama süt bez kreş etüt kurs yol gideri hepsini sundum. İnş yine kaybeden kötü bir baba müsveddesi olur
Benim avukatın bir müvekkiline nafaka azaltma davası açmış eşi,ilk duruşmada reddetmiş hakim davayı, sizinki de yarın reddolacak.Benim ex kişisi eski eşten çocuğa üç kere açtı eski eşe bu davayi, hep red yedi.Ayrica kendisi söyledi bir tane kabul edilmiş azaltma davası yok ama yine açacağım diye.

Ay hadi inş yarın reddeder hakime hanım

600 TL derken hiç utanmadı mi bu ya..Gidin hakime kreş dekontunu gösterin o bile yeter..Umarım istediğiniz ve haklı bir şekilde sonuçlanır..Allah yardımcıniz olsun..

Ebu Cehil şaşkın…

Nafaka çokmuş her çocuğa 300 lira toplam 600 lira ververebilirmiş
Ee yuh ama! Bu kadar da olmaz ki yahu! El insaf be adam,.kendi çocukların onlar senin. 600 lira nedir? 300 liraya bi ayakkabının tabanını alamazsin artık. Sinirlerim bozuldu sabah sabah.
Madem o nafaka düşürme davası açtı sizde nafaka arttırma davası açın, neye uğradığını şaşırsın.
Bu erkeklerin boşandıktan sonra çocuklarını da boşanmaları hatta komşu çocuğu gibi görmeleri beni o kadar sinirlendiriyor ki! Şerefsizlik resmen.

Hepsinin belgesi vardır elinizde. Borclu cikacak haberi yok. 9 bin lira az bile. Hadi krese gitmesin,ikisine giysi alsanız harcarsınız bu parayı zaten. Okullar acilacak,büyük çocuğun kırtasiye masrafına,formasına yetmeyecek bile bu para.
Allah akıl fikir versin böyle adamlara. Size de sabır dilerim,avukatınız halleder umarım. Bize de yazın gelişmeleri lütfen.

Bu sadakatsizlikle olan kısmı ispat edemezseniz iftira davasi açabilir Hakkınızda o yüzden bu kısmı bosverin bence

Nafaka azaltmada emsal karar yok hiçbir şey elde edemez . Avukatiniz doğru söylüyor direkt reddedilir dava cunku resmi evraklı ispat sunmussunuz . Belki uğraşmak istemiyorsunuz fakat lütfen sahitlere dava açın. Hem yalancı şahitlik hem iftira davasi

Muhtemelen uzlaşmaya düşer bu davalar , size ödeyecekleri beş on bin uzlaşma parası sonunda kimse bi daha yalancı şahitlik yapmaması gerektiğini öğrenir

Bu dediğim şey ispatlı kadının kocası yakalamış kıyamet kopmuş jandarma gelmiş mahkemelik olmuş ve işinden sürülmüş. Bana da amirle tartıştım sürdüler demişti. Şu an da sürgünde kendisi polis

Maalesef öyle ahlaksız haysiyetsiz. Çocuklara aylık aldığım vitamin parası değil. Okula giderken güneş kremine kadar sürüyorum kendinin hiçbir halttan haberi yok tam bir iblis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…