Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

yapmıyor canım benim cildim de yağlı çabuk sivilce çıkar ama shiseido tam tersi yağlanmayı geciktiriyor. ama özel günlerde vs çıkan sivilecelere çözüm yok tabi

Bu arada kızlar göz kremi arıyordum ya, geçen eşim senin gözlerinin altı eskiden mordu artık değil dedi, ben de dikkat ettim gerçekten azalmış, en son kullandığım tbs c vitaminliydi, sürmesi çok gıcık olduğundan değiştircektim ama sanırım işe yarıyor, o yüzden bir kutu daha aldım, biraz daha kullanıyım bakalım:)

kızlar yardıma ihtiyacım var..cildim aşırı hassas cuma sabahı istanbulda olucam alışveriş yapmak istiyorum (kozmetk) cilt bakım uzmanları mineral ürün önerdi ama çok pahalı..MAc ve kryolan (adı hernyse) çok ağır geliyo..Beyaz tenliyim karma cilt yapısına sahibim yanallarımda küçük kızarıklıklar var burnumda gözenekler çok açık ve siyah nokta var daha çok bozmaması için bana ne önerirsiniz..(Lush,The bosy shop,clinique,bioderma incelediğim ve hımmmmm olblr aslndaaa dediğim ürünler arasında bunlar hakkında blgnz varsa daha makbule geçer :) tşk ederm şimdiden

arkadaşlar merhaba bendende size bir öneri tam 5 yıldır hem kullandığım hemde satışını yaptığım aloeveralı sonya bitkisel kozmetik ve cilt bakım ürünlerini hepinize öneririm ürünler tamamen bitkisel ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylı yani cildinize makyaj yaparken aynı zamanda bakımda yapıyorsunuz bilgi isterseniz seve seve veririm sevgiler

the body shop'un bamdeli el kremi, bamdeli tırnak yağı, c vitaminli göz kremi ve bir de çay özlü leke kremini kullandım. leke kremi hiçbir işe yaramıyor ama diğerleri idare eder. kullanıyorum.
clinique'den en son bir fondöten aldı hiç beğenmedim kremlerine iyi diyorlar ama beni pek çekmiyor bu marka.
biodermanın temizleme suyu var o çok süper bayılıyorum ona.

magrentam bana mail geldi angelica spf 40 almayı ve gene angelicanın göz roll onunu almayı düşünüyorum tabe hediye olarak nasıl sence??

magrentam bana mail geldi angelica spf 40 almayı ve gene angelicanın göz roll onunu almayı düşünüyorum tabe hediye olarak nasıl sence??

bana gelmediiiii senin tarih neeeyyyyyy ((( bence bu spfli kremi beğendiysen ve göz kremine ihtiyacın yoksa 2 tane spfli al çok mantıklı iş yapmış olursun ben öyle yapmayı planlıyorum 2 tane spfli alıcam faktörlü krem aramaktan kurtulcam :)
krem 98 tl
göz kremi 79 tl arada 20 tl fark var ona göre karar ver ne pintiyim yahu :))))

25 temmuz benim.. kartı aldığında verdiğin maile bakıosun dimi

ama göz kremim yokki.. bide spf 15 in numunesini vermişti ben çok beğendim
spf 40 alcam bugün gidicem

25 temmuz benim.. kartı aldığında verdiğin maile bakıosun dimi

ama göz kremim yokki.. bide spf 15 in numunesini vermişti ben çok beğendim
spf 40 alcam bugün gidicem

lattemmm benimde 28 bugün tarın gelmesi lazım o zaman doğru maile bakıyorum sanırım hatırlamıyorum kiiii ((( bütün mailleri kontrol edeyim bare :)))) göz kremin yok iseee o zaman dediğin gibi yapıcan spf40 krem ve göz kremi :) benimde gelsinde ben de gideimmmmmm

bu resim magime gelsin

numuneleri görsün kıskansın

elma badem serisini sordum çok isteyen var ayın 15 inden sonra gelicek dedi bide spf40 bitmiş
spf 15 varmış tekrar gitme imkanım yoktu bende 15 i aldım bide göz roll onunu

poffffffffff ağlarım ama yaaa neden izmirde numune vermiolar gideim basıcam fırçayııııı görür onlarrrrrrr
güle güle kullan lattem o ney numunesi bakem ? bi sürü hemdeeeeee

deborah rujlarım ve ysl glossum kızlar

deborah light creator no 4

ysl gloss pur coral

deborah light creator no 8

2.sine bayıldımmm . çok hoş duruyo gerçi şöyle bi durum var benim dudağımda seninki gibi durmaz kesin. dudaklarım kendiliğinden kiraz rengi resmen. kırmızı ruj sürmüşüm gibi .böyle açık rujlar yada glooslar güzel durmuyoo bendee fiyatı ne kadar acaba ? :)

Son düzenleme:

donut'ın üyeliği iptal edildi bu yüzden ben yaziim. 2.si bu gloss oluyor.
Nette en düşük fiyat olarak 49 tl diye geçiyor. Kozmetik mağazalarında daha pahalıdır tabi ki.

lattemmmm bana hala loccitaneden doğumgünü maili gelmedi ama yaaaa (((((
dün gabriniden 2 tane oje aldım yakında fotolarla burdayım :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…