Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Güle güle kullan bende far paleti yapmayı düşünüyordum inglot veya mac :)))))

ya bence inglot far paleti istiyorum duraline ile o farların duruşu aman yarabbi aşk aşk aşk yani :KK70: Çok güzel oluyorlar :KK70: okadar çok renk varki karar veremiyor insan :KK16::KK16:

ya bence inglot far paleti istiyorum duraline ile o farların duruşu aman yarabbi aşk aşk aşk yani :KK70: Çok güzel oluyorlar :KK70: okadar çok renk varki karar veremiyor insan :KK16::KK16:

ben bi kere indirimine denk geldim ama alamadım sonrada onu yakalayım diye bekledim yakalayamadım artık hangisinde denk gelirse küçük bir deneme paleti yapıcam

En son Estee Lauder Sumptuous Mascara aldım, tartışmasız şimdiye kadar kullandığım en muhteşem mascara, herkese tavsiye ederim:KK66:

En son Estee Lauder Sumptuous Mascara aldım, tartışmasız şimdiye kadar kullandığım en muhteşem mascara, herkese tavsiye ederim:KK66:
Güle güle kullan canım özlettin kendini yahuuu :)
ondan son bitane kalmıştı makyaj bloglarında görüodum kalmıodu alamıodum en son yakaladım ama :KK70: :KK64:

merak ettim şimdi yahuuu yorumlarını bekliyorum :)))))

kocaman the bosy shop ve watsons alışverişim :)
Eki Görüntüle 241378
body shop ananya vücut spreylerinde bi alana bi bedava vardı enfes kokuyor çok tatlıııı :KK52:
tea tree yağda tek tük arada çıkan sivilceleri kurutmak için :)
Alix avien Kapatıcıyı Buradan yazgül hanım önerdi sağolsun..Ve Alix avien patlıcan moru rujummm :KK16::KK16::KK16: aşık oldum resmen çok güzel ve koyu bi renk :KK16:
Pastelin renkli rimellerini bugün denedim aşık odlum resmen benim gibi kirpiksizde bile farkediliyorlar çok güzeller :KK16:
Diğerleride saç spreyi deo ıvır zıvır merak eden olursa açıklarım onlarıda :)

Güle güle kullan canım özlettin kendini yahuuu :)

Canım, ben de özledim, ama işlerim pek yoğun evde rahat rahat takılıp alışveriş yaptığım zamanalrı özledim:) Bir de yeni heyecanlar içindeyiz, ama gerçekten memnun olduğum şeyleri tavsiye için mutlaka yazarım:)

kocaman the bosy shop ve watsons alışverişim :)
Eki Görüntüle 241378
body shop ananya vücut spreylerinde bi alana bi bedava vardı enfes kokuyor çok tatlıııı :KK52:
tea tree yağda tek tük arada çıkan sivilceleri kurutmak için :)
Alix avien Kapatıcıyı Buradan yazgül hanım önerdi sağolsun..Ve Alix avien patlıcan moru rujummm :KK16::KK16::KK16: aşık oldum resmen çok güzel ve koyu bi renk :KK16:
Pastelin renkli rimellerini bugün denedim aşık odlum resmen benim gibi kirpiksizde bile farkediliyorlar çok güzeller :KK16:
Diğerleride saç spreyi deo ıvır zıvır merak eden olursa açıklarım onlarıda :)
güle güle kullan canım resim biraz daha büyük olsaydı da herşeyi seçebilseydik süper olurdu :)))
Canım, ben de özledim, ama işlerim pek yoğun evde rahat rahat takılıp alışveriş yaptığım zamanalrı özledim:) Bir de yeni heyecanlar içindeyiz, ama gerçekten memnun olduğum şeyleri tavsiye için mutlaka yazarım:)

ayyyyy çok sevindim canım allah analı babali büyütsün sağ salim inşallah :)))) arada beklerim :)

X