Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Magrentam çooookkk güzel olmuşsun, peri gibi. Allah bir ömür mutlu etsin ayırmasın sizi, bir yastıkta kocayın inşallah.
Ben hep bişeyler alıyorum ama çok yoğun olduğumdan eklemeye fırsatım olmuyor. En son shiseido güneş korumalı pudra şeklinde fondöten aldım çooookk memnun kaldım yaz için ideal. hem güneş koruması var hem kapatıcı hem de yağlanmayı önlüyor.
resmi de şu

$shiseidosunprotectioncompactfoundationspf30-sp50.png

sonra ofisten bir arkadaş avon satıyor, avon sevmem ama ondan el kremi, ayak kremi, ayak peelingi, ayak spreyi gibi şeyler aldım, el ve ayak bakımında avon ürünleri iyi sayılır diğer ürünlerini sevmem. flormar almakyı da tamamen bıraktım sıfır kalıcılık pek memnun kalamıyorum. şimdi kaliteli bir allık ve kalitteli bir göz kremi arıyorum.

güle güle kullan Lachesısım bende göz kremi arıyorum loccatine nin angelic serisi indirime girince ondan almayı düşünüyorum

güle güle kullan Lachesısım bende göz kremi arıyorum loccatine nin angelic serisi indirime girince ondan almayı düşünüyorum
ben de hala göz kreminde tbs kullanıyorum onlar bitince loccitaneye geçerim sanırım bu arada doğum günü ayıma girdiğimden loccitaneye gidip spfli yüz kremi alsam mı diyorum hali hazırda indirim devam ederken :))))ediodur inşallah :)
Magrentam çooookkk güzel olmuşsun, peri gibi. Allah bir ömür mutlu etsin ayırmasın sizi, bir yastıkta kocayın inşallah.
Ben hep bişeyler alıyorum ama çok yoğun olduğumdan eklemeye fırsatım olmuyor. En son shiseido güneş korumalı pudra şeklinde fondöten aldım çooookk memnun kaldım yaz için ideal. hem güneş koruması var hem kapatıcı hem de yağlanmayı önlüyor.
resmi de şu

Eki Görüntüle 218012

sonra ofisten bir arkadaş avon satıyor, avon sevmem ama ondan el kremi, ayak kremi, ayak peelingi, ayak spreyi gibi şeyler aldım, el ve ayak bakımında avon ürünleri iyi sayılır diğer ürünlerini sevmem. flormar almakyı da tamamen bıraktım sıfır kalıcılık pek memnun kalamıyorum. şimdi kaliteli bir allık ve kalitteli bir göz kremi arıyorum.
teşekkür ederim canım sonunda erdik muradımıza :)))))))))

güle güle kullan aldıklarını fondotenle 1 taşla 3 kuş vurmuşun resmen :))))) bende göz kalemi alayım diyorum renkli sürmeye başladım kalıcı olsun die ama yavaş yavaş alıcam heralde mactan alırım :)gelin makyajında kryolandı kalem bayıldım rengine akmayışına acep ondanmı alsam diorum sonra ne gerek var diyorum gene başladı içimdeki alışveriş aşkı :))))
allık konusunda öneride bulunamıcam malum kullanamıyorum :)))) ama göz kreminde bir loccitaneye uğra yapısına bak varsa numune al ben hanüz hiçbirşeyin numunesini alamadım o ayrı :KK43:

çok güzelmiş güle güle kullan bununla bir makyaj yapta öle görelim :))))

resmi de şu

Eki Görüntüle 218012

canım shiseido sivilce yapmıyor diyolar doğrumu benim cildim karma ve gözeneklerim var nekadar tonik falan kullansamda makyak yapınca ister istemez oluyor hele fondöten pudra sürünce inanılmaz oluyor önerirmisin bu markayı kullanıyımmı:))

canım shiseido sivilce yapmıyor diyolar doğrumu benim cildim karma ve gözeneklerim var nekadar tonik falan kullansamda makyak yapınca ister istemez oluyor hele fondöten pudra sürünce inanılmaz oluyor önerirmisin bu markayı kullanıyımmı:))

bence gidip bir dene bütün gün dolan yüzündeki hissi nasıl sonuçta herkese her ürün olmuyor :))))

gelmedi canım geliyormuydu gelmeden gitsek olmaz mı ben ilk aldığımda yine doğum günü ayımdı 1+1 kapmanyasından faydalanmıştım

cıxx olmaz ben geçen sene temmuzun başında almıştım yanlış hatırlamıyosam bi kaç gün sonra d. günü maili geldi ama o aldıklarım 1+1 e dahil olmadı demekki mailden sonra almak lazım

pastel 22 no oje aldım ama 3 kat sürünce istediğim renge ulaşıo:KK14:

magim sanki sende bu renklerden vardı tam şişedeki renk tırnağımda olsun istiyorum

$Makyaj+109.jpg

sağdaki oje..

resim itinayla netten alınmıştır:63:

Biraz tuzlu malesef 40 tl ama değdi diyebilirim:) Yakında göz makyajı fotoğrafımı da eklicem bu farla:)
uzun süre kullanacağını ve kaliteli,kalıcı olduğunu düşününce değer bencede :))) makyajı bekliyorum :)))
cıxx olmaz ben geçen sene temmuzun başında almıştım yanlış hatırlamıyosam bi kaç gün sonra d. günü maili geldi ama o aldıklarım 1+1 e dahil olmadı demekki mailden sonra almak lazım
hadi beeee anam benimki 28 temmuz haber gelip gidene kadar ağustos gelir poffff :KK43:
pastel 22 no oje aldım ama 3 kat sürünce istediğim renge ulaşıo:KK14:

magim sanki sende bu renklerden vardı tam şişedeki renk tırnağımda olsun istiyorum

Eki Görüntüle 220551

sağdaki oje..

resim itinayla netten alınmıştır:63:

evet bende o renge yakın var akşam bakayım evde 2 kat sürmek yeterli oluyor renk için senin aldığın biraz açık rengi gibi geldi
bu arada bir oje aldık golden rosedan mavi simli bayıldım ışıl ışıl

hani swatch nerde nerde nerde:KK23:

yaaa unuttum canım söylemeyi bendeki 75 no :) swatch yapamıyorum telim serviste foto makinamında kabloları kayboldu taşınırken :KK43:
ama netten buldum :)

bu arada sana doğumgünü maili geldmimi locitaneden canım?bana gelen giden bişi yok taaaaa :)

$100_1687copy.jpg

resim alntıdır.

Arkadaşlar benim acilen yardıma ihtiyacım var. siteye yeni üye oldum daha önce sadece okurdum. o yüzden bu konuyu nereye yazıcağımı bilemedim bu başlığa yazdım. U.S. cherryculture dan alışveriş yaptım dün. bir saat sonra aklıma gümrük yasası geldi. şu an resmen paçalarım tutuşuyor. Ne yapıcam? ürünler 51 dolar kargo 18 dolar tuttu. sigortalı kargoyu seçmiştim. acaba paketin bana ulaşıp ulaşmadığını öğrenip parayı iade ediyorlar mı ve bu ne kadar sürer? yada paketin bana ulaşma ihtimali var mı? lütfen yardımcı olur musunuz? çok korkuyorum.

Son düzenleme:
X