Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bugün aldıklarımmm

badem elma krem
badem elma tonik
ve migrosta deniz bitkileri içerikli maske vardı bide onu aldım

canlarım gg devlete vergi ödese bile sizin adınıza ödemiyor nolur satış yaparken dikkat edin

Netten alıntı
Birebir başıma geldiği ve konuyu bir kaç gündür ayrıntılı olarak araştırdığım için gittigidiyordan satış yapanları bekleyen büyük cezalar konusunda acil uyarı mesajıdır.

Arkadaşlar 2005 yılında 84 işlem ile toplam 12000 TL lik satış yapmıştım. Birkaç gündür vergi memurları tarafından aranıyorum. 12000 liranın %18 kdv si en az %10 vergi geliri ve faizleri ile birlikte yaklaşık 10000 liralık vergi cezası ile karşı karşıyayım.

Şu an gittigidiyor database inde 2005 de 10000 tl üstü satış yapmış tüm kullanıcılar tek tek taranıyor ve cezaları tebliğ ediliyor. Zaman aşımına girmek üzere olan tüm cezaları temizleyecekler sonra 2006,2007,2008 ve 2009 a geçecekler..

Trilyonlarca liralık cezalar söz konusu.. Aldığım bilgiye göre gittigidiyoru da iflasa kadar sürükleyebilecek zincirleme cezalar bekliyor.

Ek olarak şunu söyleyim 2009 ve 2010 yılında yaptığınız satışlarda vergi cezaları dışında, işlem başına 169 lira olan vergi usulsüzlüğü cezası var. yani 100 işlem yaptıysanız 16900 liralık ek cezanız olacak..

GittiGidiyor A.Ş. sadece kullanıcıların kendi aralarında alış veriş yapmaları için gerekli teknik altyapıyı ve iletişim platformunu oluşturmaktadır. GittiGidiyor A.Ş. Kullanıcı Sözleşmesinin 7.1.b bendinde belirtilen “Kullanıcı'lar, Güvenli Ticaret ve Ödeme Sistemi'nden ve Hizmet'lerinden faydalanılarak alınıp satılan ürünlerin satışından veya satışa bağlı işlemlerinden kaynaklanacak her türlü vergi, resim, harç ve benzeri yükümlülüklerin hepsinden, doğrudan ve/veya dolaylı olarak sorumludurlar. Satış ve işlemlerden doğabilecek her türlü vergi, resim, harç ve benzeri yükümlülüklerden doğacak sorumlulukların hiçbirisi Gittigidiyor'a ait değildir.” hükmü doğrultusunda, GittiGidiyor A.Ş.’ye ait web sitesi kullanıcıları, site üzerinden yaptıkları satışlar ile ilgili düzenlemeleri gereken belge ve doğacak vergilerden, yürürlükte olan Vergi Kanunları çerçevesinde, kendileri sorumludurlar."

ama tabi kaç ürün satarsan vergiye tabisin kaç ürünle yırtıyosun okadarını bilmiyorum

bugün aldıklarımmm

badem elma krem
badem elma tonik
ve migrosta deniz bitkileri içerikli maske vardı bide onu aldım

Lattem güle güle kullan canım benim lakin kremlerini artık çilekten al orda daha uyguna geliyor aklında bulunsun :))) benimde yarılandı kremim çilekten alıcam biraz daha azalsın

magrentam indirim vardıya kremde ondan aldım bide 6 taksit yaptılar
çilek taksit yapmadığından alamadım

saol canım bilgilendirme için :) dikkat etmek lazım tabe :) o kadar çok satış yapcak deilim zaten ama bende biraz araştırayım :)

magrentam benim istediğim ayakkabı renk ve model olarak tam da bu :):)
gojanede ben şu an için bulamadım snein aklında olsun buşlduğun anda alıcam :):)
birde aynı bu modelin siyah kırmızı tabanlısından istiorum çakmalara yönelelim demi:):)

hehehe çabuk tükenio güzel modeller :)))) aklımda olsun canım :)

rujun rengi cok hos duruo adi markasi ve rengi nedir? gulegule kullan canim

Lattem güle güle kullan canım benim lakin kremlerini artık çilekten al orda daha uyguna geliyor aklında bulunsun :))) benimde yarılandı kremim çilekten alıcam biraz daha azalsın

haklisin galiba canim yine en iisi ya nars yada mac :) iste kiyamadim 26$ o yuzden .. :) ama haftasonu bakicam bidhaa mirani fena cikmadi onunda mosaick powder i guzel yani onu kullaniom su ikigundur bayagi ii cikti

facede bir sayfada aynısı satılıyor..özelden link atarım sana..daha neler var valla..

günaydınnnnn

magrentam hayırlı olsun Rabbim nazarlardan esirgesin darısı benim başımaaaa:78:

günaydın bayanlar iyi sabahlarrrrr :) hayırlı haftalarrr :)
meneqcim renkler güzelmiş güle güle kullan:92:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…