Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

max factor rimelim flormar rujum 503 nosu geçen hafta almıştım bir türlü ekleyemedm yoğunluktan:86:[/URL]

kontes geçen golden rose nin nude bir rujunu almıştın onun markasını öğrenebilirmiyim:KK17:birde flormar supershıne 524 bu ruju sürmüşsün fotonu görmüştün dudaktaki rengi çok güzel ama ruj çok koyu gibi tavsiye edermisin:97::KK31:

kontes geçen golden rose nin nude bir rujunu almıştın onun markasını öğrenebilirmiyim:KK17:birde flormar supershıne 524 bu ruju sürmüşsün fotonu görmüştün dudaktaki rengi çok güzel ama ruj çok koyu gibi tavsiye edermisin:97::KK31:

eklediğim golden rose pembemsi nudenin nosu 98 canım

524 biraz cesaret işi canım
şahsen ben 1 kere sürebildim kendisini :86: koyu bir göz makyajı ile süper olur
onun dışında hortlak gibi yapıyor insanı

golden rose alsam yeter bana ozaman çünki beyaz tenliyim yakışmaz sanırım saolasın:KK19:

Arkadaşlar forumda tartışmalardan dolayı giysi makyaj takasları topiği kapatıldı..Yeni topik açılması da yasak,site yöneticileri haklı olarak bu kararı almışlar..Ancak biz forumda sıkıntı yaratmamak adına facebookta takasa ürün resimlerimizi ekleyerek devam ediyoruz..takasçı kızlar ekleyin üyelerle iletişim kurarak online sohbet ederek de tanışıp kaynaşabilirsiniz..Diğer takasçı arkadaşlarımıza da haber verin kolay gelsin.. :KK34:

laura mercier midir nedir onun primer fondoten ürününü kullanayım dedim bugün
ne biçim bir kokusu val Allahımmm
bebek pişik ürünleri gibi ıyyyy:KK25::KK25::KK25::KK25:

güle güle kullan canım rujun swatchınıda eklesene gözlerimiz şenlensin :)))))

günaydın bayanlarrrrrrrrr

telefondan çekiyorum canım makinam yok henüz:KK25: güzel çekmediği için heves de olmuyo inan ki makyaj yapıp koyasım bile var ama:KK9: malesef işte buda arkadaşım da gördüğüm çok beğendiğim ve ısrarla aldıüım farım ads eyeshadow shınner çok simli ancak özel günlerde kullanılabilir toprak tonları çok güzel

renkler canlı ama telefondan anca bukadar :86::KK69:[/URL][/URL]

kızlar siyah nokta temizleyici bantlar kullandığınız var mı? varsa hangi marka?

arkadaşlar kart okuyucu aldım :KK8:
daha önce çilekten aldığım siparişi çekmiştim şimdi swatch da ekleyeyim dedim

$DSC00135.JPG

mineral logistic far rengi açık ama duruşu güzel

$DSC00136.JPG

hediye calvin clein far çok belli olmamış fotoda ama çok şık bir renk

$DSC00145.JPG

scott barnes pudra daha önce söylemiştim aydınlatıcı olarak kullanmak için aldım ama beni pek aydınlatmadı :)

$DSC00147.JPG

çok şahane bir vücut kremi tavsiye edilir

$DSC00148.JPG

buda beğenemediğim parfümüm

telefondan çekiyorum canım makinam yok henüz:KK25: güzel çekmediği için heves de olmuyo inan ki makyaj yapıp koyasım bile var ama:KK9: malesef işte buda arkadaşım da gördüğüm çok beğendiğim ve ısrarla aldıüım farım ads eyeshadow shınner çok simli ancak özel günlerde kullanılabilir toprak tonları çok güzel

renkler canlı ama telefondan anca bukadar :86::KK69:[/URL][/URL]
Güle güle kullan canım uğraşmışın bu kadar ellerine sağlık malesef tel ile görüntü kötü oluyor :KK43:
ben kullandım diadermindi sanırım bir işe yaramadı şimdi maske almayı planlıyorum hatta çilekte indiirmdeydi çok methini duydum elizabeth arden clear the way mask biraz nette araştır istersen
:nazar:
arkadaşlar kart okuyucu aldım :KK8:
daha önce çilekten aldığım siparişi çekmiştim şimdi swatch da ekleyeyim dedim

Eki Görüntüle 156133

mineral logistic far rengi açık ama duruşu güzel

Eki Görüntüle 156137

hediye calvin clein far çok belli olmamış fotoda ama çok şık bir renk

Eki Görüntüle 156136

scott barnes pudra daha önce söylemiştim aydınlatıcı olarak kullanmak için aldım ama beni pek aydınlatmadı :)

Eki Görüntüle 156135

çok şahane bir vücut kremi tavsiye edilir

Eki Görüntüle 156134

buda beğenemediğim parfümüm

sinehasım tekrar güle güle kullan canım malesef senin teninde aydınlatıcı işi biraz zor ama bi çözümünü bulursun elbet :)

günaydın bayanlar iyi sabahlar hayırlı cumalar:KK52:

niveanınki çok etkili canım 15 milyon bandı 5 tanemi ne çıkıyo içinden ama bandıu yapıştırıp çektiğinde siyah noktalar resmen kagıda geliyo:KK51: tabi sonra o gözenekleri sıkılaştırmak lazım yoksa yine doluyo offfffffffffffff

X