Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
herkesler güle güle kullansın cicislerinii:KK69::KK71:

hepsi kozmetik değil ama olsun,ekleyeyim dedim.
aşk'ın ist'dan gelirken getirdikleri....
Eki Görüntüle 150188 Eki Görüntüle 150187 Eki Görüntüle 150186

güle güle kullan kontesim. Heyyyt beee aşka bak neler aldıttırıyor insana:KK16:
daha bana duş jeli vs. getiren bi aşkım olamadı:76:
kızlar diğer topiği ekledim burayada eklim dedim :)) bi kaç gün içinde aldıklarım..
AVON PERFECT WEAR EYELİNER
GOLDEN ROSE GÖZALTI KAPATICI
FLORMAR PUDRA
CECİL OJE
GOLDEN ROSE OJE
ve kızıma aldığım PEMBE FLORMAR OJE
Eki Görüntüle 149718

Güle güle kullan canım

oooooo sipariş verilmiş alınması gerekenler alınmış hehehe :)))) şu vanilya duş jeliyle losyonunda benimde gözm var lakin evde duş jeli ile losyonluk yer yok yaaa pofffffffff

günaydın bayanalr iyi sabahlar

forum istanbuldayım, ne isteğin varsa söyle diyince
dayanamadım:KK60:
teşekkür ederim kuşumm ama losyon dediğin ne? :26:

forum istanbuldayım, ne isteğin varsa söyle diyince
dayanamadım:KK60:
teşekkür ederim kuşumm ama losyon dediğin ne? :26:

ben parfümünü kullanıyorum canım losyon ile duş jelinide almak istiyorum o zaman süper kalıcı olur diye düşünüyorumda ondan dedim :))) eferin seninkine gözüme girdi :)))) bende göz kremlerimi aldım sefgilim ödedi geleceğe yatırım yapıoz sonuçtaaa :)

ben parfümünü kullanıyorum canım losyon ile duş jelinide almak istiyorum o zaman süper kalıcı olur diye düşünüyorumda ondan dedim :))) eferin seninkine gözüme girdi :)))) bende göz kremlerimi aldım sefgilim ödedi geleceğe yatırım yapıoz sonuçtaaa :)
demek istediğim; losyonu da mı varmış? :26:
ben duş jeli ,vücud spreyive parfümü var sanıyordum:KK61:

haha doğru diyosun valla:KK60:

kızlar günaydın;

sizce rimmel markasının en güzel rimeli hangisidir ?
kullananız var mı lash accelerator olanı kapış kapış gidiyor deniliyor güzel midir acep ?

kızlar kadınlar günü indirimleri başlamış ama kötü haber artık %50 olmuyormuş, herkes o gün alıyor stok yapıyor diye %30a düşmüş. Ben migrosa baktım, money card sahiplerine %30, money visa sahiplerine %50 idi. pek de bişeyde indirim yoktu, nivea, neutregena, vaseline ve garnier cilt bakım ürünlerinde vardı sadece. onlar da işime yaramaz. bir neutregena el kremi aldım onda da kartımı unutmuşum normal fiyatıyla aldım çıktım:)

8 martta bir de reale bakıcam belki onda farklıdır umarım:)

kızlar günaydın;

sizce rimmel markasının en güzel rimeli hangisidir ?
kullananız var mı lash accelerator olanı kapış kapış gidiyor deniliyor güzel midir acep ?

cnm ben max volume flash kullanıyorum pembe kaplı son derece güzel :21:
ya niye indirim yok yaaaaaa ben bi sürü sey alcaktım yavvvvvvvvvvvvv :2:

son çilek siparişim için hala 'gümrükte' yazıyordu
ptt den baktım ki meğersem cuma günü gelmiş:86:
yarın hemen alayım:86::KK52:

kızlar kadınlar günü indirimleri başlamış ama kötü haber artık %50 olmuyormuş, herkes o gün alıyor stok yapıyor diye %30a düşmüş. Ben migrosa baktım, money card sahiplerine %30, money visa sahiplerine %50 idi. pek de bişeyde indirim yoktu, nivea, neutregena, vaseline ve garnier cilt bakım ürünlerinde vardı sadece. onlar da işime yaramaz. bir neutregena el kremi aldım onda da kartımı unutmuşum normal fiyatıyla aldım çıktım:)

8 martta bir de reale bakıcam belki onda farklıdır umarım:)

banada mesaj geldi canım migros ve tansaşlarda bu şekilde ama diğerlerinde sanmıyorum gidip bakıcaz artık iş çıkışı kipaya ya da carefoura gitmeyi planlıyorum :)

günaydın bayanlar iyi sabahlar :)))

cnm çileğin ürünlerine sahte diyorlar sen nasıl buldun

sahte olduklarını düşünmüyorum
hepsi orjinal kutularında geliyorlar
gazetelerin köşe yazılarında bile çıktı çilek ürünleri sahte değil diye
o yüzden güveniyorum:KK31:
hem neden sahte olsun ki? sadece gümrük ve kargo ücreti olmadığından uyguna geliyor

X