Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ok kontesim iyi günlerde kullan o zmaan :):)ben şampuan olayında elseve falan kullanmam zaten
ya kuaförden alıyorum saç ürünlerimi yada sanada önermiştim vichy bu konuda harika onu kullanıyorum

ben şimdi geçtim güzeş gözlüğü olayına bu model bir gözlük arıyorum
resimdekini çok beğendim ama bir türlü markasını bulamadım sizinde
önerilerinisi bekliyorum
images

ok kontesim iyi günlerde kullan o zmaan :):)ben şampuan olayında elseve falan kullanmam zaten
ya kuaförden alıyorum saç ürünlerimi yada sanada önermiştim vichy bu konuda harika onu kullanıyorum

önerilerinisi bekliyorum
images

canım buna benzer kahve var bende markası Alpino 3 sene falan önce 150-180 TL civarında almıştım hala kullanıyorum çok kaliteli

Son düzenleme:

önerilerinisi bekliyorum
images

g%C3%BCne%C5%9F-g%C3%B6zl%C3%BC%C4%9F%C3%BC1231.jpg

ay bunada bittim :):)

canım bunlar heryerde bulabileceğin modeller bir 2 gözlükçü dolaş derim denemeden alma evde dolap beklemesin :)

dün aldıklarım kızlar:21:

alıx avıen 50 numara rujum

golden rose kontesin tavsiyesine dayanarak aldığım nude ruj teşekkürler kontes:KK69:

buda yine golden rose 224 numara rengi çok hoş

golden rose kapatıcım :87:

dün aldıklarım kızlar:21:

alıx avıen 50 numara rujum

golden rose kontesin tavsiyesine dayanarak aldığım nude ruj teşekkürler kontes:KK69:

buda yine golden rose 224 numara rengi çok hoş

golden rose kapatıcım :87:
güle güle kullan aldıklarını canım baya beyazsın sanırım sende :) kapatıcın beyaza yakın çıkmış :))))))
günaydın hatuncuklar:KK54::KK54:

kontesim Miensera güle güle kullanın cicişlerinizi:KK16:

günaydın lattem iyi sabahlar :)))) günaydın bayanalrrrr :)

yakaladın valla ehehe:) arkadaşım gelcek ona gelinlik bakmaya gidicez öyle bir bakıyım dedim zamanım az da, daha giyincem, evi topluycam falan, yeni kalktım:)

neyse ben kaçıyım, herkes güle güle kullansın cicişlerini:)

yakaladın valla ehehe:) arkadaşım gelcek ona gelinlik bakmaya gidicez öyle bir bakıyım dedim zamanım az da, daha giyincem, evi topluycam falan, yeni kalktım:)

neyse ben kaçıyım, herkes güle güle kullansın cicişlerini:)

benim içinde baksana canım :)))) ben daha ona fırsat bulamadım :))) inşallah arkdaşın kafasoına göre bişiler bulur kolay gelsin canım :) görüşürüz:KK52::KK74:

güle güle kullan aldıklarını canım baya beyazsın sanırım sende :) kapatıcın beyaza yakın çıkmış :))))))

günaydın lattem iyi sabahlar :)))) günaydın bayanalrrrr :)
evet canım baya bi beyaz tenliyim maleseff:KK25:[/B
kızlar günaydın;

güle güle kullanın aldıklarınızı...
teşekkür ederim tourmaline

günaydın hatuncuklar:KK54::KK54:

kontesim Miensera güle güle kullanın cicişlerinizi:KK16:

teşekkürler cafelattee

kızlar max factor mineralli pudra kullanan varmı aranızda:97:

Son düzenleme:
Cilt sıkılaştırıcı bir ürün kullanan varmı benim fual kısımlarımda delikler var ve sıkılaştıramıyorum sinir oluyorum ???

X