Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar selamm:KK3:
bahsettiğim eczaneye uğradım bugün
la roche varmış orda:KK23: hem de baya bi ürünü mevcut :86:
la roche nin 2 ürününü (nemlendirici ve lokal sürülen bilmem neyi) avene nin de temizleme jelini numune aldım.
sevindirik oldum:86:
bakalım memnun olursam jeli toniği filan toptan değiştircek gibiyim

avenin jelini yillarca kullandim ben, üstüne jel tanimam...
mutlaka memnun kalirsin...

lettam tşk ederim canım bilgiler için ,sitesine girip inceleyeceğim şimdi ..
önerebileceğin ürünleri var mı ? 32 yaşındayım ve karmadan kuruya dönük cilt yapım :13:

magrenta ,valla olurmu olur,inan açtığım gibi yüzüme sürdüm :KK53:evde numunelerim olduğu kutuyu kurcalarken buldum,skincode numuneleri vardı bir sürü hediye gönderilmişti bana blog vasıtasıyla sıra onlarda:) günlük rutin menlendiricim bitti göz kremim dermoday az kaldı,onun yedeği var ama nemlendiricim yok sadece onun arayışındayım aslında dermoday ürünlerimden çok memnun kaldım dermoday de alabilirim:KK34:şuan kullandığım tüm ürünler cildime öyle iyi geldiler ki bir nem lendirici bulursam iyi olacak ..ilginçtir evde bulduğum rosense marka yüz ve el kremi tenimdeki kuruluğu aldığı gibi yumuşacaık ve berrak yaptı..yüzüne bakmadığım elime bile sürmek istemediğim kremdi oysa:KK1:

Son düzenleme:
la roche nin 2 ürününü (nemlendirici ve lokal sürülen bilmem neyi) avene nin de temizleme jelini numune aldım.

hadi bakalım hayırlı olsun, umarım memnun kalırsın:)

Nilim nasıl geçti kız eline numune ben istedimde vermedi hainler :p çoğu alacağım şeyi alamıyorum sayelerinde :p
bademin göğüs serumu var acep onumu sürdün dicem ama sürmezsin sen :p badem gibi kokuo demişin yaaaaaa

lattem sayende bende tanıştım valaa çok thank youuu yeri gelmişken :p

heheh 8 mart listesi hazırlayalım kızlarrrrr :)))))

ben loccitanenin yağlı temizleyicisini kullanıommm kızlar benimde cildim hassas karma t bölgem yağlı yanaklar kuru ve hassas sorun olmuo gün içinde biraz yağlanma oluo ama sorun edecek kadar diiil :p

heheh 2.reklamcı geldiiiiiiiii
bende bu ay bunu alıcam bugün mü gitsem yarın mı die düşünüom ama çok paçozum bugün kovmasınlar beni mac ile yakın loccitane 2sine de uğramayı planlıom bu ay batıcam moralim bozuk kendimi alışverişe verdim :)))

miniğim sadece makyaj yağtığında diil normalde her sabah akşam kullanman lazım cildin için
makyaj çıkarmak için istiyorsam elma bademin yağ bazlısını kullan yağ bazlı olan ürünler spfli ürünleri falanda güzelce temizliyormuş canım :)
8 martta indirime girer mi bilmem pek sanmıom mac girer mi aceba hehehe

lattem hangisi daha ucuzsa ordan al canım ki mağazasına gitmen daha uygun olur gibime geliooooo

sitesinbdden alabilirsin lakin 100 tl altına kargo ücreti alınıyor :)
bu arada loccitanede doğum ayınızda 1 alana 1 bedava oluyor tabiki ucuz ürün hediye ediliyor temmuzda kremimi toniğimi yağımı yedeklerim ve batarım :))))) hahah ama %30 indirim az napalımmmm :p

canım köpük çokta bereketli ben Ocakta almıştım yarısına bile gelemedim daha muhakkak al ama ben yarın mağazasına gidememki:KK43:
neyse kaçırdık bu ay naapalım
ilk gidişimde bi kaçtane serum numunesi vermişti Loccatine bidahada vermedi:76:

numune alabilen hatunlara uyus oluyorum neden bana vermiolarki:95::63:

önerebileceğin ürünleri var mı ? 32 yaşındayım ve karmadan kuruya dönük cilt yapım :13:

magrenta ,valla olurmu olur,inan açtığım gibi yüzüme sürdüm :KK53:evde numunelerim olduğu kutuyu kurcalarken buldum,skincode numuneleri vardı bir sürü hediye gönderilmişti bana blog vasıtasıyla sıra onlarda:) günlük rutin menlendiricim bitti göz kremim dermoday az kaldı,onun yedeği var ama nemlendiricim yok sadece onun arayışındayım aslında dermoday ürünlerimden çok memnun kaldım dermoday de alabilirim:KK34:şuan kullandığım tüm ürünler cildime öyle iyi geldiler ki bir nem lendirici bulursam iyi olacak ..ilginçtir evde bulduğum rosense marka yüz ve el kremi tenimdeki kuruluğu aldığı gibi yumuşacaık ve berrak yaptı..yüzüne bakmadığım elime bile sürmek istemediğim kremdi oysa:KK1:

canım elma bademi bi dene derim ama jel formunda olanı değil kavanozda olanı dene
109 TL fiyatı bu ay indirimde değil ama çilekte 70 civarında olması lazım

lattem 40 yıl düşünsem aklıma gelmez numune almak
kadın söyledi vereyim diye,nasıl sevindim bilemezsin:KK60:
vichy'lerimi de ordan almıştım,tanıyor beni artık
belki de ondan

avon arabian glov bronz allık,golden rose pembe tonlarında allık hiç kullanılmamış....
avon golden rose ruj,anew dudak dolgunlaştırıcı stick,avon gernet glow ruj,avon red 2000 ruj,catherine arley pembe ruj,lilyum 403 numaralı altın sarısı eyeliner,flormar siyah göz farı...flormar açık mavi,mavi tonlarında göz farları.. bu saydıklarımın hepsi en fazla bir iki defa kullanılmış...

avon arabian glov bronz allık,golden rose pembe tonlarında allık hiç kullanılmamış....
avon golden rose ruj,anew dudak dolgunlaştırıcı stick,avon gernet glow ruj,avon red 2000 ruj,catherine arley pembe ruj,lilyum 403 numaralı altın sarısı eyeliner,flormar siyah göz farı...flormar açık mavi,mavi tonlarında göz farları.. bu saydıklarımın hepsi en fazla bir iki defa kullanılmış... :KK1:

hadi bakalım inşallah işine yarar kontesim :)))

:))))))) madem dermodaydan memnunsun neden değiştircen nilim :) aynı ürünü al bence ya da izmire geldiğinde alsancakta yeri loccitanenin bir uğra kurcala derim :))))

canım köpük çokta bereketli ben Ocakta almıştım yarısına bile gelemedim daha muhakkak al ama ben yarın mağazasına gidememki:KK43:
neyse kaçırdık bu ay naapalım
ilk gidişimde bi kaçtane serum numunesi vermişti Loccatine bidahada vermedi:76:

numune alabilen hatunlara uyus oluyorum neden bana vermiolarki:95::63:

canım elma bademi bi dene derim ama jel formunda olanı değil kavanozda olanı dene
109 TL fiyatı bu ay indirimde değil ama çilekte 70 civarında olması lazım

ben bu akşam gitmeyi planlıyorum bakalım yaz geliooo yağ ağır gelirse onu kullanırım diyorum :)))

günaydın bayanalrrrrr iyi sabahlarrr

avon golden rose ruj,anew dudak dolgunlaştırıcı stick,avon gernet glow ruj,avon red 2000 ruj,catherine arley pembe ruj,lilyum 403 numaralı altın sarısı eyeliner,flormar siyah göz farı...flormar açık mavi,mavi tonlarında göz farları.. bu saydıklarımın hepsi en fazla bir iki defa kullanılmış...

sitede satış yapmak yasak.burasıda takas topiği değil lütfen tekrar yazmayın.

malesef yoğunluğumdan bloğuma giremiyordum paylaşılan postları görünce moralim bozuldu sinirlendim bloggerı kapatıyorlarmış lütfen destek olun birlik olalım

bloğuma dokunma

sonunda john friedadan alışveriş yaptım markafonide indirimdeydi bukle belirginleştirici şampuan ve krem birde spreyi ve sarı saçlar için hacim veren şampuan aldım şimdilik yeterli deneyelim bakalım dünde elidor aldım şampuanım bitio die yenileri gelene kadar birde onu deneyim :)
$MÜKEMMEL DALGA.jpg $BUKLE KREM.jpg $BUKLE BELİR ŞAM.jpg $AÇIK SARI.jpg

malesef yoğunluğumdan bloğuma giremiyordum paylaşılan postları görünce moralim bozuldu sinirlendim bloggerı kapatıyorlarmış lütfen destek olun birlik olalım

bloğuma dokunma

sonunda john friedadan alışveriş yaptım markafonide indirimdeydi bukle belirginleştirici şampuan ve krem birde spreyi ve sarı saçlar için hacim veren şampuan aldım şimdilik yeterli deneyelim bakalım dünde elidor aldım şampuanım bitio die yenileri gelene kadar birde onu deneyim :)
Eki Görüntüle 148769 Eki Görüntüle 148770 Eki Görüntüle 148771 Eki Görüntüle 148772

ben de john frieda kullanmayı çok istiyorum..markofoni güvenilir mi ? kısa sürede geliyor mu acaba kargo canım senin ilk alışverişin mi ordan ?

bloğuma dokunma

Eki Görüntüle 148769 Eki Görüntüle 148770 Eki Görüntüle 148771 Eki Görüntüle 148772

tatlım sanırım blogspot uzantılı olanlar kapanıcakmış öyle duydum ama nekadar saçma bi durum takip ettiğim bloglar ne olcak şimdi herkes bi dünya emek harcıyor:95::KK19:

sprey ve curly şampuandan bende de var ben çok seviyorum 2 sinide:KK12: bidahaki sefere fön yada maşadan önce sürülen serumuda al süper bişi o da

tatlım sanırım blogspot uzantılı olanlar kapanıcakmış öyle duydum ama nekadar saçma bi durum takip ettiğim bloglar ne olcak şimdi herkes bi dünya emek harcıyor:95::KK19:

sprey ve curly şampuandan bende de var ben çok seviyorum 2 sinide:KK12: bidahaki sefere fön yada maşadan önce sürülen serumuda al süper bişi o da

evet blogspot olanlar kapanmaya başlamış yarından itibaren giremicez dns ayarlarını çözcez artık napalım bugün bu alışverişim öncesi blogları dolaştım ne alayım başka die bundan sonra napcaz :KK43:((

ya çok düşündüm karar veremedim renk olayınıda merak ediyordum yeni röflemi yapınca kullanırım diyorum bir dahaki alışverişte de ondan alayım bareeee hangisi iyi peki bi kaç tane vardı

Son düzenleme:
Frızz Ease olanı kullanıyorum ben çok memnunum :KK12:

birkaç tane daha vardı şimdi hatırlamıyorum ısıya dayanıklımı alsam acep :p neyse bidahakine düşünürüm nasılsa şimdi almıcam bu ay çok pis alışverişe verdim kendimi dünden başladım bugünde loccitaneye of of batcam ben :p

arkadaşlar elf ten mail gelmiş stüdio serisi fırçalarda indirim var..kod göremedim en yalnız..
bilginz olsun ..

X