Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ekledim ama burayada ekleyim.
Merak edenler için fikir olur.

oooo ne güzel durmuş canım güle güle kullan :) gamzende süper çıkmış pembiş pembiş çok taze çok beğendim :)
oyyyy hediyelre bayılırım güle güle kullan canım çatlayan ojeleri gördükçe atlıyorum yaaa (( bir ben bulamadım

bir de strawberyde görünmeyen ürünlerin adını googleda yazın öyle araştırın kızlarrrr :)))))

günaydın bayanalr iyi sabahlar dün çok yoğundum giremedim sadece markofoniden alışveriş için girdim ne aldığımı tahmin edebiliyorsunuzdur sanırım :))) bornoz takımı ve nevresim takımı aldım :) bu ay kredi kartını patlatayım diyorum :)

bu arada gojane indirimde fırsatım olursa onuda alıcam :)

slmmmm kızlar iyisinismi bakalım
paşamla uğraşıyorum hasta olduuuu yediremiyorum bişey
çok canım sıkılıorr çoookk

slmmmm kızlar iyisinismi bakalım
paşamla uğraşıyorum hasta olduuuu yediremiyorum bişey
çok canım sıkılıorr çoookk

ay canım benim kıyamam ona ben bende hastayım boğazımı biri sıkıyor sanki nasıl kötüyüm allahtan iştahım yerinde yoka ayakta duramazdım ben :) dikkat et ufaklığa geçmiş olsun

as kuşkammm

kızlar bi şey sorcam size yaa
özellikle süt kahve ve gri bluzlarda afedersiniz ama terleyince iz oluyor ya koltuk altında?
onu engellemenin bir yolu yok mudur?
mutlaka roll-on kullanırım her dışarı çıkışımda ama bir türlü önüne geçemedim:18:

Canım secret diye bir marka var ondan öneririm sana.. Birde jel veya sıvı roll on kullanma terlemesende ıslak duruyor onlar en iyisi pudralı olanlar.

Ben de vazgeçemediğim makyaj ürünlerini paylaşmak istiyorum sizlerle... "Mac" in makyaj ürünlerini çok seviyorum hem çok kaliteli hem de hesaplı ve çok uzun süre gidiyor ürünleri... Ben çok memnunum. Favorilerimin resmini paylaşayım sizlerle.. Esmer olduğum için pembe ve kırmızı ruj vazgeçilmezim mac'in bu lip glossuna hayranım

Vazgeçemediğim diğer pembe ruj ise yvsent laurent'in bu rengi

Kırmızı rujda ise vazgeçilmezim givenchy'nin bu rengi

Maskara'da siyah olarak vazgeçilmezim illaki lancome hypnose. Ama ara sıra kullandığım ve muhteşem duran diorun bu mavisini hiçbir şeye değişmem

Çok fondoten kullanan biri değilim ama özel günlerde kullandığım fondotenim de macin bu rengi

Ve senelerdir değişmeyen beni 1 sene idare eden concealarım

Allıkta şu sıralar favorim ise sephoranın şeftali pembe tonu minik allığı

kızlar merhaba konuyla alakasız sorucam bişi ama ben kaş farı kullanmak istyrm nasıl sürülür hangi marka güzel lütfen bana yardımcı olurmusunuz

kızlar merhaba konuyla alakasız sorucam bişi ama ben kaş farı kullanmak istyrm nasıl sürülür hangi marka güzel lütfen bana yardımcı olurmusunuz

Kaş kalemi var ama farı ilk kez duyuyorum canım :26: ben mac'in kaş kalemini kullanıyorum çok doğal duruyor tavsiye ederim. Far olarak kullanacaksan kaş rengine uygun herhangi bir far alıp far fırçasıyla uygulayabilirsin. Bahsettiğim kaş kalemi de bu

tatlım bu kaş kalemi ne kdr bide nasıl sürülüyo direk sürüyormuyum bide başka renkleri varmı benim kaşımın rengi açık kahverengi

Canım bu Amerikan pazarı tarzı yerlerde satılıyor. gg'de de bulabilirsin.. fiyatından emin değilim ama pahalı değil. 10 küsür civarı, boyu da baya büyük

amerikan pazarı ne demek
ben ufak bi şehirdeyim,bulamam herhalde.
gg'den de roll on almak ne bileyim kargosuyla filan baya uçuk olur sankim
teşekkür ederim

tatlım bu kaş kalemi ne kdr bide nasıl sürülüyo direk sürüyormuyum bide başka renkleri varmı benim kaşımın rengi açık kahverengi

Kalem, baya kalem gibi bastırmadan hafifçe sürülüyor ve çok doğal duruyor. Canım kaşının rengi önemli değil, her renge oluyor bu. Koyu durmuyor emin ol. Tek renk zaten standart. Fiyatı da 20 küsür bişeydi.

tekin acarda yada ykm de bulabilirmiyim cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…