Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kontess çilek hallendi resim çıkmasa bile içine girince resim geliyo
hayret ettim hazır çıkıyoken herşeye bakasım var ama vaktim yok :KK43:

tatlım bu kaş kalemi ne kdr bide nasıl sürülüyo direk sürüyormuyum bide başka renkleri varmı benim kaşımın rengi açık kahverengi:nazar:

canım mac ürünleri baya tuzludur.
strawberry'de var mac
kaş farı da far şeklinde oluyor işte adı üzerinde
renkleri elbette ki var,palet şeklinde oluyor kimisi
aydınlatıcısı ws ile birlikte
fırçası oluyor
sürüyorsun
ben kullanmıyorum ama görüp duyduklarım bu şekilde canım

bi set beğendim ama fotosu yok
google da aratınca bi foto çıktı ama o mudur emin olamıyorum
sanki ürün içeriklerine uymuyor foto:26:
Borghese
Bella Colore Minerali Göz Farı Koleksiyonu:
5x Mineral Toz Göz Farı 1g ( #Safir Fırtınası , #Amber, #Altın Opal, #İnci, Rose Kuvars )
2x Mineral Göz Farı 1.16g ( #Sürme, #Espresso Stone )
2x Doğal Kıllı Fırça

Son düzenleme:
kızlar merhaba konuyla alakasız sorucam bişi ama ben kaş farı kullanmak istyrm nasıl sürülür hangi marka güzel lütfen bana yardımcı olurmusunuz:nazar:

canım ınglot un kaş farları var kullananlar çok memnun
golden rose un da kaş kalemleri var farklı renklerde onlarada bakabilirsin

kızlar merhaba konuyla alakasız sorucam bişi ama ben kaş farı kullanmak istyrm nasıl sürülür hangi marka güzel lütfen bana yardımcı olurmusunuz:nazar:

ben bugün watsons da gördüm ve aldım kaş farı. carla adında bir marka. farı, aplikatörü ve şekil için kalıp gibi bişileri vardı fiyatı da uygundu 14tü galiba.

yalnız en açık rengini aldım ben o bile bana koyu geldi, çok koyu renkleri tercih etmemeye bak.

Bugün çilekten aldıklarım

sonunda shiseido pureness pudra aldım:)
$08091881402.jpg

bir de şu makyaj setini merak ediyordum onu aldım hiç lazım olmasa da :78:

$09251362814.jpg

parfüm de alıcaktım zor tuttum kendimi:KK43:

sonra watsonsa gittim, ordan da carla marka bir kaş farı aldım ile duş jeli aldım. watsons da herşey acaip indirime girmiş. rimmel matlaştırıcıya rastladım sonunda ama, geçen gün bir açık parfümüm vardı onu sıkarken ojeme geldi, ojemi matlaştırdı ordan gıcık oldum matlık konusuna nedense alasım gelmedi.
buldum ya kıymeti kaçtı :)
açık parfümlere de gıcık oldum tabi aynı zamanda alırsanız sakın cildinize sıkmayın.

kontescim sanırım borghesenin seti senin gönderdiğin resimdeki değil.
çünkü 2 fırça 5 mineral toz far,2 de mineral far yazıyo
paylaştığın resimde 4 fırça var yanlış görmediysem

Bugün çilekten aldıklarım

sonunda shiseido pureness pudra aldım:)
Eki Görüntüle 119361

bir de şu makyaj setini merak ediyordum onu aldım hiç lazım olmasa da :78:

Eki Görüntüle 119363

parfüm de alıcaktım zor tuttum kendimi:KK43:

sonra watsonsa gittim, ordan da carla marka bir kaş farı aldım ile duş jeli aldım. watsons da herşey acaip indirime girmiş. rimmel matlaştırıcıya rastladım sonunda ama, geçen gün bir açık parfümüm vardı onu sıkarken ojeme geldi, ojemi matlaştırdı ordan gıcık oldum matlık konusuna nedense alasım gelmedi.
buldum ya kıymeti kaçtı :)
açık parfümlere de gıcık oldum tabi aynı zamanda alırsanız sakın cildinize sıkmayın.

güle güle kullan canım hayırlısı olsun pudralanmışın :))))) beğenirsin inşallah canım
şu matlaştırıcıyıda alaydında bana yolayaydın baree beaaa püfffffffffff

günaydın bayanlar iyi sabahlar iyi haftalar bende sonunda çatlayan ojelerden buldum aldım bir siyah bir pembe 2sinide denedim pek sevdiğimi söyleyemicem bakımsız paçoz bir görüntüsü var gibime geldi :)daha sürerken kuruyo oje çok hızlı olmak lazım ki ben çok yavaşım :)))

güle güle kullan canımmm
far paletini merak ettim ben deEn Büyük TÜRKİYE

sağol tatlım gelince resim eklerim hemen.

güle güle kullan canım hayırlısı olsun pudralanmışın :))))) beğenirsin inşallah canım
şu matlaştırıcıyıda alaydında bana yolayaydın baree beaaa püfffffffffff

günaydın bayanlar iyi sabahlar iyi haftalar bende sonunda çatlayan ojelerden buldum aldım bir siyah bir pembe 2sinide denedim pek sevdiğimi söyleyemicem bakımsız paçoz bir görüntüsü var gibime geldi :)daha sürerken kuruyo oje çok hızlı olmak lazım ki ben çok yavaşım :)))
,

sağol tatlım, matlaştırıcı ojeyi bozulmuş gösteriyordu ya sevmedim. bu flormar 413 müydü neydi o da hiçbir yerde kalmamış nasıl bişey anlamadım :KK70:

ilk sürdüğümde ben de beceremedim. ama sonra alıştım. fırçaya çok alıp tek kat da halletmek gerekiyor, ikinciye kuruyor çünkü çirkin gözüküyor. bir de üstüne cila sürmezsen bişeye benzemiyor. mutlaka cila sür.

kızlarr hepinise günaydııınnn ,

nasılsınıs bakalım ben paşa düzeldi keyfim yerinde çokkk şükürrr
öpüyorum sizi,iiii :KK53::KK1::KK1:

sağol tatlım gelince resim eklerim hemen.

,

sağol tatlım, matlaştırıcı ojeyi bozulmuş gösteriyordu ya sevmedim. bu flormar 413 müydü neydi o da hiçbir yerde kalmamış nasıl bişey anlamadım :KK70:

ilk sürdüğümde ben de beceremedim. ama sonra alıştım. fırçaya çok alıp tek kat da halletmek gerekiyor, ikinciye kuruyor çünkü çirkin gözüküyor. bir de üstüne cila sürmezsen bişeye benzemiyor. mutlaka cila sür.

hımmmm merak ediyorum ben o matlaştırıcıyı yaww :))) 413 yok canım ona benzer renkleri araştırıcan pastelin varmış sanırım kontesin topikte gördüm :)))
bu çatlayanalrda ilk denemem her şekilde denedim tek seferde sürdüklerim güzel oldu anca alışıcam :) atık cila sürmeden kötü görünüyor gerçekten :)

kızlarr hepinise günaydııınnn ,

nasılsınıs bakalım ben paşa düzeldi keyfim yerinde çokkk şükürrr
öpüyorum sizi,iiii :KK53::KK1::KK1:

günaydın canım hadi geçmiş olsun darısı başıma benim herşey geçti boğazda kaldı sadece şu illetten kurtulmam lazım uyutmuyor geceleri yaaa :KK43:

kontescim sanırım borghesenin seti senin gönderdiğin resimdeki değil.
çünkü 2 fırça 5 mineral toz far,2 de mineral far yazıyo
paylaştığın resimde 4 fırça var yanlış görmediysem

2 kalem 2 fırça var canım
mineral far dediği kalem şeklinde olabilir mi ki :18:

hımmmm merak ediyorum ben o matlaştırıcıyı yaww :))) 413 yok canım ona benzer renkleri araştırıcan pastelin varmış sanırım kontesin topikte gördüm :)))
bu çatlayanalrda ilk denemem her şekilde denedim tek seferde sürdüklerim güzel oldu anca alışıcam :) atık cila sürmeden kötü görünüyor gerçekten :)

o rengin pastel ve golden rose versiyonları da bitmişti. watsonsdaki hatun hepsi ilk günden bitti dedi:S

bu arada çileğe yeni indirimler gelmiş ben kaçırdım:KK43: neyse zaten ihtiyacım olan bişey yoktu.

neyi kaçırdın kız?
ne zmn indirim gelmiş?
ben her gün bakıyorum hiç güzel bir şey bulamadım
burberry nin traş balzamı vardı ,aşkıma alsam mı diye kararsızım

X