Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
selam kızlar, ben o sarımsak kürünü denesem, eşim benden kaçar valla, o yüzden deneyemem, koku takıntılıdır eşim, bir kaç şampuanımın kokusuna takılmıştı öyle.

neyse ben bugün sephoraya gittim, ordan duş jellleri lifi falan aldım çok şık bir minik küvet verdiler :)
sonra saç için kuru temizleme spreyi aldım acil durumlar için. bir de pudra alıcaktım çok hoş bir pudra beğendim ama son anda size sorayım diye vazgeçtim, sephora pudralar nasıldır sizce?

bir de çatlayan oje aldım çoook beğendim tavsiye ederim. ama bu çatlayan ojeden sonra mutlaka cila sürün güzelliğini o zaman gösteriyor. flormar 413 mü neydi, ondan kalmamıştı cosmoda gratise sormayı da unuttum, bir dahaki sefere.

bir de şu max factor 2000 kaloriyi aldım sonunda indirim varmış çok ucuzdu.

ben sarımsaklı şampuanı sütle karıştırmıyorum etkisinin kıılacağına innıyorum. daha 2 hafta oldu başlayalı ama etkisini gösterne kadar devm edicem.

bende sarımsaklı şampuan olayını 4 aydır yapıyorum
yaz kış demedennn :):)
am a sütte sarımsağı duymadımmm linki atsanısa bana bayanlarrrr a bu
canım kontesin açtığı topikte vardı o da yapıyormuş birde sütte kaynatıp yapanlar varmış sütte kaynatıp sütü süzüp sarmısağı yine şampuana karıştırıyorlarmış :) o zaman koku olmuyormuşş :)

http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...9242-haftada-1cm-uzayan-saclara-dersiniz.html

bu arada kontesim niye kapsama alanı dışında hayırdır:KK59:
kontesim cezalıymış :)
selam kızlar, ben o sarımsak kürünü denesem, eşim benden kaçar valla, o yüzden deneyemem, koku takıntılıdır eşim, bir kaç şampuanımın kokusuna takılmıştı öyle.

neyse ben bugün sephoraya gittim, ordan duş jellleri lifi falan aldım çok şık bir minik küvet verdiler :)
sonra saç için kuru temizleme spreyi aldım acil durumlar için. bir de pudra alıcaktım çok hoş bir pudra beğendim ama son anda size sorayım diye vazgeçtim, sephora pudralar nasıldır sizce?

bir de çatlayan oje aldım çoook beğendim tavsiye ederim. ama bu çatlayan ojeden sonra mutlaka cila sürün güzelliğini o zaman gösteriyor. flormar 413 mü neydi, ondan kalmamıştı cosmoda gratise sormayı da unuttum, bir dahaki sefere.

bir de şu max factor 2000 kaloriyi aldım sonunda indirim varmış çok ucuzdu.
aaaaa yazmakla olmuyo hepsinin fotosunu istiyorummmmmmmmmmmmm :)))
valla canım olmazsa sarmısaklı şampuan al onlar kokmaz sanırım o kadar
ben bemiksli kür yapıyorum rezalet kokuyor sağolsun sevgilim bişi demio güzel kokuo dio ama ben katlanamıom kokuya hehehe
aldıklarını güle güle kullan canım sephoradan pudra alanı duymadım hiç bence düzgün bişi al almışken :)
ben sarımsaklı şampuanı sütle karıştırmıyorum etkisinin kıılacağına innıyorum. daha 2 hafta oldu başlayalı ama etkisini gösterne kadar devm edicem.
koku olayı nasıl peki gecekuşum kokmuyormu?

bu arada herkese günaydınnnnnnnnnnnnn

Son düzenleme:
aaaaa yazmakla olmuyo hepsinin fotosunu istiyorummmmmmmmmmmmm :)))
valla canım olmazsa sarmısaklı şampuan al onlar kokmaz sanırım o kadar
ben bemiksli kür yapıyorum rezalet kokuyor sağolsun sevgilim bişi demio güzel kokuo dio ama ben katlanamıom kokuya hehehe
aldıklarını güle güle kullan canım sephoradan pudra alanı duymadım hiç bence düzgün bişi al almışken :)

niye yahu sephora kötü mü ki, flormardan, lorealden, maybellineden güzel ürünleri genellikle.
çilekten mac'e falan bakıyım bari, bir kendimi kaldırıp gidemedim şu mac'e:KK43:

niye yahu sephora kötü mü ki, flormardan, lorealden, maybellineden güzel ürünleri genellikle.
çilekten mac'e falan bakıyım bari, bir kendimi kaldırıp gidemedim şu mac'e:KK43:

bana gereksiz pahalı geliyor ürünleri canım :) bride hiç kullanan birini duymadım farları için kalıcı değil diyorlar mesela bir palet beğendim gittim vazgeçtim almadan döndüm :) şimdi o pudraya 30-40 tl vereceğime gider mac,cilinique veya shiseidoya bakarım varsa çileken uygun fiyatlı alırım canım :)

selam kızlarrrEn Büyük TÜRKİYE
dün yeni far paletimi denedim
renkler günlük makyajlar için filan gayet uygun
mat değil simli değil arada değişik bir şey

bi de ysl rujumu denedim
duruşu fln çok hoş ama 1-2 saat sonra hani dudağımıza krem sürdüğümüzde kötü bi tat verir ya ağzımıza
aynen o tat oldu, dayanamadım sildim:26:

selam kızlarrrEn Büyük TÜRKİYE
dün yeni far paletimi denedim
renkler günlük makyajlar için filan gayet uygun
mat değil simli değil arada değişik bir şey

bi de ysl rujumu denedim
duruşu fln çok hoş ama 1-2 saat sonra hani dudağımıza krem sürdüğümüzde kötü bi tat verir ya ağzımıza
aynen o tat oldu, dayanamadım sildim:26:

haydaaaaaaa neden öle oldu ki :KK43:
far paletini bende merak ediyorum yaaaa renkler çok güzel duruodu :)
bu arada saçlar güzel maşallah canım

haydaaaaaaa neden öle oldu ki :KK43:
far paletini bende merak ediyorum yaaaa renkler çok güzel duruodu :)
bu arada saçlar güzel maşallah canım

bilmiyorum , kahwe olan rujunda öyle oldu
teşekkür ederimmm
gös makkajı da ekledim o yeni farlarla
pek düzgün olmadı gerçi ama renkler belli

bana gereksiz pahalı geliyor ürünleri canım :) bride hiç kullanan birini duymadım farları için kalıcı değil diyorlar mesela bir palet beğendim gittim vazgeçtim almadan döndüm :) şimdi o pudraya 30-40 tl vereceğime gider mac,cilinique veya shiseidoya bakarım varsa çileken uygun fiyatlı alırım canım :)

çilekten bir şey almakla kurtulamam diye korkuyorum, ordan istediğim o kadar çok şey var ki, ama çok pahalıya geliyor hepsini de alınca:KK43:

çilekten bir şey almakla kurtulamam diye korkuyorum, ordan istediğim o kadar çok şey var ki, ama çok pahalıya geliyor hepsini de alınca:KK43:

o yüzden benim gibi yapıcan canım :) bakcan bakcan almıcan :) en lazım gelen şeyleri al ondan sonra diğerlerine geç :) ilk önce en gerekli olanlar :)

merhaba arkadaşlar resim yükleyemedim hala eşim makinayı getirmedi :KK43:
tourmaline cim mor eyelinerı sormuşsun
ben çok beğendim hatta siyahtan daha fazla beğendim ama ben beyaz tenliyim
yani bana siyah ağır bi makyaj yapmamışsam yakışmıyo ama bunu her zaman kullanabilirim

son zamanlarda alınan tüm ciciler güle güle kullanılsın
bişi dicem ben o kadar alışmışımki siyah gri tonlarda makyaja başka renk süremiyom yaa :KK43:(
mor makyaj yaptım gayet güzel oldu ama eksik bişiler var gibi
göz içine beyaz kullanmayı sevmedim mesela ben siyah göz kalemi aşığıyım demekki

kıs kontes saçlarını gördüm rapunzelim pek bi beğendim maşşallah canım
ama kür bana göre değil hatta saç uzamasın diye bi kür varsa uygulayabilirim :KK1:
zira dip boyası 10 günde zort diye gelen biriyim saç boyamaktan fenalık geçircem

hazır çenem düşmüşken bide şunu sorayım
benim uykusuzluktan gözlerim çok şiş yani altları
torbacıklar var böle pörtlek gibi
ne yapsam ne kullansam bende bu kız olduktan sonra benim gözler kolay kolay düzelmez

merhaba arkadaşlar resim yükleyemedim hala eşim makinayı getirmedi :KK43:
tourmaline cim mor eyelinerı sormuşsun
ben çok beğendim hatta siyahtan daha fazla beğendim ama ben beyaz tenliyim
yani bana siyah ağır bi makyaj yapmamışsam yakışmıyo ama bunu her zaman kullanabilirim
o eşine söle kızlar merkatan çatlıo deeee hehehe :p
bende beyaz tenliyim ama siyahı çok seviyorum yawwww :)))) mor eyelineride çok pis merak ettim haaaa
son zamanlarda alınan tüm ciciler güle güle kullanılsın
bişi dicem ben o kadar alışmışımki siyah gri tonlarda makyaja başka renk süremiyom yaa :KK43:(
mor makyaj yaptım gayet güzel oldu ama eksik bişiler var gibi
göz içine beyaz kullanmayı sevmedim mesela ben siyah göz kalemi aşığıyım demekki
bende genelde siyah gri tonları sürüyorum duruma göre morda yaparım eskiden rengarenk yapardım yaww :KK43:
bence dene göz aşinalığı yo diye alışamıyosundur canım göz altına gelince beyaz güzel aydnlık bir hava veriyor ama ben artık göz içine sürmüyorum göze dağılıyor diye doktorum kızdı :) dışına sürüyorum :p
kıs kontes saçlarını gördüm rapunzelim pek bi beğendim maşşallah canım
ama kür bana göre değil hatta saç uzamasın diye bi kür varsa uygulayabilirim :KK1:
zira dip boyası 10 günde zort diye gelen biriyim saç boyamaktan fenalık geçircem
neeeeyyyy poff biz uzasın die sen uzamasın die :KK43:
hazır çenem düşmüşken bide şunu sorayım
benim uykusuzluktan gözlerim çok şiş yani altları
torbacıklar var böle pörtlek gibi
ne yapsam ne kullansam bende bu kız olduktan sonra benim gözler kolay kolay düzelmez

güzel soru araştıraşım canım :) bunun için sabah çay poşetlerini biraz buzlukta tutun sonra gölzerinize koyun die bişi okumuştum emme :) daha detaylı araştırlaım :)

kızlar 120 lik manly paletim geldi :KK52:
çok beğendim yine,bayıldımmmm:KK64:

305.JPG

sinehas canım, jel göz bantları var, gözlük gibi, buzluğa koyuyorsun, sabahları gözün şiştiğinde onu takıyorsun indiriyor:KK66:

X