Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

marhaba@Arc2401 Benin’de karındaş ultrason fotom için işaretleme yapıp cinsiyet tahmini yapabilir misin?teşekkür ederim
BENİM MİNNOŞUM NEDİR ACABA

Eklentiler

• IMG_0202.JPG
    IMG_0202.JPG
    36,7 KB · Görüntüleme: 175
Sola yatkınsa erkek sizinki de erkek bence
Çok şükür bir kızım var cnm buda erkek olsun çok istiyorum ama rabbim ne nasip etmişse o dua ediyorum hep allaha çünkü çok zor bi hamilelik yaşıyorum :KK43:ne eşime ne çocuğuma bakabiliyorum yemek içmek yok sadece dk başı kusma ondan dolayı artık gebelikten bile korkuyorum bu yüzden buda erkek olsun istiyorum rabbimden allahım duamı kabul et:)

Çok şükür bir kızım var cnm buda erkek olsun çok istiyorum ama rabbim ne nasip etmişse o dua ediyorum hep allaha çünkü çok zor bi hamilelik yaşıyorum :KK43:ne eşime ne çocuğuma bakabiliyorum yemek içmek yok sadece dk başı kusma ondan dolayı artık gebelikten bile korkuyorum bu yüzden buda erkek olsun istiyorum rabbimden allahım duamı kabul et:)
BU GEBELİĞİNİZ KAÇ HAFTALIK VE BUNDA DA MI BULANTI VE KUSMA SORUNU YAŞIYORSUNUZ?

BU GEBELİĞİNİZ KAÇ HAFTALIK VE BUNDA DA MI BULANTI VE KUSMA SORUNU YAŞIYORSUNUZ?
Cnm şuan 6 aydayım:)ama hep içimden erkek geçiyo herkeste erkek diyo fakat doktor kız dedi:)hani derler ya bnm hala umudum var bnmde o misal bn daha yeni toparlandım sayılır malesef doktor hastaneye yatırmak istedi beni kusmalardan dolayı çünkü normal kusma değildi bnmki 4 ay hiç yemek yemdim su içmedim ve akşamları uyku hapı aldım ki uyuyabileyim çünkü uyuyamıyordum kusmaktan anlayacağın vahim bi durum bnkisi

Cnm şuan 6 aydayım:)ama hep içimden erkek geçiyo herkeste erkek diyo fakat doktor kız dedi:)hani derler ya bnm hala umudum var bnmde o misal bn daha yeni toparlandım sayılır malesef doktor hastaneye yatırmak istedi beni kusmalardan dolayı çünkü normal kusma değildi bnmki 4 ay hiç yemek yemdim su içmedim ve akşamları uyku hapı aldım ki uyuyabileyim çünkü uyuyamıyordum kusmaktan anlayacağın vahim bi durum bnkisi
Çok geçmişler olsun :-( Tahmin ediyorum çok zor bir durum olsa gerek

En hayırlısı sizin için kız evlattır.Allah herşeyin güzelini verir sıkmayın canınızı sakın.Kızı arayıp bulamayanlar var mesela.Kıymetini bilin kızlarınızın.Kız annesi olmak bambaşka bir şey bence.Bakalım benim bebişimin cinsiyeti ne?Size fotolarını atsam bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_0107.JPG
    IMG_0107.JPG
    29,1 KB · Görüntüleme: 106
  • IMG_0243.JPG
    IMG_0243.JPG
    29,2 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG_0370.JPG
    IMG_0370.JPG
    82,9 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_0422.JPG
    IMG_0422.JPG
    28,1 KB · Görüntüleme: 96
En hayırlısı sizin için kız evlattır.Allah herşeyin güzelini verir sıkmayın canınızı sakın.Kızı arayıp bulamayanlar var mesela.Kıymetini bilin kızlarınızın.Kız annesi olmak bambaşka bir şey bence.Bakalım benim bebişimin cinsiyeti ne?Size fotolarını atsam bakar mısınız
Allah herşeyden önce evladın hayırlısını versin bnm içimden erkek geçiyor cnm ilk bebeğin mi cnm:)

Bn mi yanlış gördüm bilmiyorum ama 3 fotoda sanki pipisi görünüyor:)

Selam kızlar... sizce bu resime göre cinsiyet nedir? Karnımdan bakıldı.

Eklentiler

• 72D5FD11-A3FF-4CC8-B075-A317B82309FB.jpeg
    72D5FD11-A3FF-4CC8-B075-A317B82309FB.jpeg
    46,1 KB · Görüntüleme: 149
Selam kızlar... sizce bu resime göre cinsiyet nedir? Karnımdan bakıldı.
Sizinki erkeğe benziyor.HERKESE MERHABA.15 HAFTALIK GEBEYİM.GENİTAL NUB ÇIKINTISINA GÖRE MİNNAKIMIN CİNSİYETİNİ TAHMİN EDER MİSİNİZ???LÜTFEEEEEENNNN

Eklentiler

• IMG_0371.JPG
    IMG_0371.JPG
    36 KB · Görüntüleme: 135
Kızlar karından bakıldı buna da yorum yapar mısınız?

Eklentiler

• 9DA6BFFC-4AF9-4B1F-92F5-86FE93018508.jpeg
    9DA6BFFC-4AF9-4B1F-92F5-86FE93018508.jpeg
    36,4 KB · Görüntüleme: 163
Fikri olan var mı? Kız mı erkek mi

Eklentiler

• 134B894B-645A-4330-9925-06905AA54115.jpeg
    134B894B-645A-4330-9925-06905AA54115.jpeg
    32,7 KB · Görüntüleme: 142
X