Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

bhchrk bhchrk cnm sende istersen koy goruntuyu bakalim sana ne dicekler :) bana kiz dedi pikolata78 pikolata78 bi heyecan kapladi icimi hayirlisi tabi herseyin bizimkisi sadece merak :)
İlk bebişin mi canım. Ben doktoruma direkt sordum. karından ultrasonda plasentasi solda görünüyorsa gerçekte sagda imiş. Usg vajinal ise plasenta diyelim ki solda görünüyor gerçekte de solda imiş. Bende bu teori tutmadı canım. Ama tutan çok fazla hamile var. Benim iki oglumunda plasentasi soldaydı. Plasentanın gerçekte solda olması kız bebek demek.

İlk bebişin mi canım. Ben doktoruma direkt sordum. karından ultrasonda plasentasi solda görünüyorsa gerçekte sagda imiş. Usg vajinal ise plasenta diyelim ki solda görünüyor gerçekte de solda imiş. Bende bu teori tutmadı canım. Ama tutan çok fazla hamile var. Benim iki oglumunda plasentasi soldaydı. Plasentanın gerçekte solda olması kız bebek demek.
Ilk benek olcak hayirlisiyla cnm :) bu plesenta dedigin benim gonderdigim resimde alt tarafta parlak olan sey mi oluo

Teoriye göre bebişin kız. Sende tuttu mu

İşin kiz
valla bi doktor baya kıza benziyor dedi geçen hafta cuma başka bi doktor da bunun pipisi var dedi şuan muallakta bebeğin cinsiyeti :)
yeni foto var ama anlıyorsan ona da bakarsan sevinirim :)

Eklentiler

• P_20160320_133208.jpg
    P_20160320_133208.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 137
valla bi doktor baya kıza benziyor dedi geçen hafta cuma başka bi doktor da bunun pipisi var dedi şuan muallakta bebeğin cinsiyeti :)
yeni foto var ama anlıyorsan ona da bakarsan sevinirim :)
Burda sırtını dönmüş canım nub gözükmüyor. Allah gönlüne göre verir inşallah canim

Burda sırtını dönmüş canım nub gözükmüyor. Allah gönlüne göre verir inşallah canim
:KK70: bunlar işte hep benim merakım yüzünden oluyor şu nubu bi göstermedi benim ki bu kaçıncı fotoğraf vallahi neyse önümüzde ki hafta kontrolüm var belki kesinleşir cinsiyeti hayırlısı olur inşallah benim için

kizlar bu da minnagiimm :)) ustteki minnagiimm alttaki yolk kesemizz :)) sizce cinsiyeti ne olabilir :))

Eklentiler

• SmartSelectImage_2016-03-18-22-11-46.png
    SmartSelectImage_2016-03-18-22-11-46.png
    522,9 KB · Görüntüleme: 144
X