Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

kızlr benimkini de yorumlar mısnız? sat a göre 8 usg ye göre 8+5 karından ultrason görüntüsü bu.

Eklentiler

• IMG-20160229-WA0018.jpeg
    58,7 KB · Görüntüleme: 145
birde buraya yükliyeyim :) sata göre 10+4 usg ye göre 11+1 alttan muayene

Günaydın kızlar..geceden beri okuyorum yazıları en başından. Uyuya kalmışım .şimdi tekrar bakayım dedim heyecan yaptırdınız bana da . Şu an 6+5im ama size 5+5lik foto atıcam bi bakın bakalım. Alttan bakıldı bu arada

Eklentiler

• image.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 152
Ama bensu sola yapisik saga yapisik nasil yorumlanio onu da anlayamadim. Benim gonderdigimde saga mi solami yapisik normal karindan ultrason.
Canim karindan ultrasonla bakildiginda kesenin solundan olusum varsa erkek sagdan varsa kiz oluyor. Tutma olasiligi %85 diye ozellikle belirtmisim. %15lik kisimlar cikicak tabiki arada. Bu teorinin yalan oldugu anlaminada gelmez. Benimde uydurdugum bi teori degil. Bilimsel olarak ortaya atilmis bisey. Zaten adi ustunde TEORI. %100 dogru cikcak diye bisey yok. Mckenzie arkadasinda tutmamis. Tutanda cok fazla kisi gorebilirsin tabiki tutmayanda cikacaktir. Rabbim gonlune gore versin insallah.

Alttan bakildiysa erkek olma ihtimalini gosteriyor

Canım teorinin ismi yazıyor tabiki uydurmadin ama hangi yüzdelik dilime girecegimizi bilmediğimizden ben bu teorilere bakmam bir daha hamile olursam, herkesin kendi görüşü

Bu durumda benim ne oluo :)

Eklentiler

• 20160322_175348.png
    399,3 KB · Görüntüleme: 96
resmi saat yönüne çevirip bakacaksın cnm herzaman saat yönüne patlıcan oldu mu ... yani demin sivri dedim doğru anlatamadım saat yönüne çevireceksin.
Peki bunun icin ne diosunuz. Karindan ultrason 6+5

Eklentiler

• 20160322_175348.png
    399,3 KB · Görüntüleme: 107
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…