Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Evet cnm karından. Bugün kanamam oldu çok korktum. İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza aliriz bebeklerimizi. Aminnn
Doktora gorundun mü aman bolca dinlen cinsellik agir kaldirmak cok yurumek cok yorulmak yasak. Tez vakitte kanaman lekelenmen durur insallah. Senin ikiz oldugundan genel anlamda zor ve riskli bir gebelik oluyor zaten kendine dikkat et.

Doktora gorundun mü aman bolca dinlen cinsellik agir kaldirmak cok yurumek cok yorulmak yasak. Tez vakitte kanaman lekelenmen durur insallah. Senin ikiz oldugundan genel anlamda zor ve riskli bir gebelik oluyor zaten kendine dikkat et.
Teşekkürler cnm dinleniyorum şimdi Çok şükür kesildi kanama. Tekrarı olmaz inş.

Benim arkadaşımın kistten dolayı sağ yumurtalığı alındı ve çok tatlı bir oğlu var yani sol yumurtalıktan hamile kaldı:KK66:

Cnm bir hafta onceki de var mi onu da gorursem net birsey soyleyecegim. 6 + larda bir ultrason

Canim banada bakarmisin
Ilk eklediğim 6 haftalik ama. Dr bebek yok icinde demisti. Ikincisi 8 haftalik

Eklentiler

• IMG-20151218-WA0000.jpeg
    IMG-20151218-WA0000.jpeg
    58 KB · Görüntüleme: 125
  • IMG-20160119-WA0010.jpeg
    IMG-20160119-WA0010.jpeg
    34,6 KB · Görüntüleme: 126
Bu yolk kesesi falan yazmissin cnm yolk ve plesanta zit yondemi olmasi gerekio
6. Haftada öyle oluyor ama ileriki haftalarda özellikle 8+lardan itibaren sanırım bebek de dönmeye başlıyor. Bir de yolk sac küçülüyor o zaman ayak ucuna doğru kayıyor yolk sac tahmin de zorlasiyor... en dogru 6+larda belli oluyor. Birde ilk plesantanin yerlestigi nokta onemli mesela benim 6+2 de vajinal olarak plesanta sag yerleskeliydi... 9+0 da gene vajinal bakil bu sefer plesanta buyumus ve kapladigi alan da haliyle genislemis ve sanki kesenin tepesini kapliyor gibiydi... yani 8. Haftadan sonra tahmin yapilmasi güç...

X