Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Merhabalar benimde vajinal ultrason. 7+0 ama dr 6+1 gozukuyo gec dollenme dedi. Alabilirmiyim fikirleri

Eklentiler

• 20160212_190001.jpg
    20160212_190001.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 187
Hayırlısı neyse o olsun tabi ama devlet hastanesinde hala bile hatalar yapılıyor,geçenlerde bir tanıdığımıza da doğuma günler kala kız demişler son kontrolde ancak erkek olduğu anlaşılmış yani hala böyle yanılmalar olabiliyormuş demekki.

Yanilsalarda yanilmasalarda üzülmem cnm,hayırlısı olsun.oğlum olursa çok sevinirim 2 kızım var,kızım olursada sevinirim 3 prenses annesi olurum:)

Yanilsalarda yanilmasalarda üzülmem cnm,hayırlısı olsun.oğlum olursa çok sevinirim 2 kızım var,kızım olursada sevinirim 3 prenses annesi olurum:)
Bi yerde okudum kız çocuğu doğurmak kadının bereketinden gelirmiş yani ne kadar çok ise o kadın bir o kadar bereketli ve helallikmiş. Yeter ki sağlıklı ve hayırlı evlat olsunlar,kızmış erkekmiş hepsi boş evlat evlattır.

Bi yerde okudum kız çocuğu doğurmak kadının bereketinden gelirmiş yani ne kadar çok ise o kadın bir o kadar bereketli ve helallikmiş. Yeter ki sağlıklı ve hayırlı evlat olsunlar,kızmış erkekmiş hepsi boş evlat evlattır.

Doğru cnm eli ayağı düzgün olsun hic önemli değil,bu arada ne bereketliymisim:)

6+1 ikizlerimizin karından görüntüsü tahminlerinizi bekliyorum :)

Eklentiler

• IMG-20160212-WA0001-1.jpg
    IMG-20160212-WA0001-1.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 210
Merhabalar ne kadar heyecan verici bir başlık.dayanamayıp üye oldum,bunca Zaman sadece okuyordum.benim karından 7+1 görüntüme ne denilecek merak ediyorum :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 239
Merhabalar ne kadar heyecan verici bir başlık.dayanamayıp üye oldum,bunca Zaman sadece okuyordum.benim karından 7+1 görüntüme ne denilecek merak ediyorum :)
Cnm 6 + larda daha iyi anliyorum burada solda bisey var yolk sac mi kordon mu cozemedim. Soldaki sey kordonsa erkek eger yolk sac ise kızdır. Bir hafta önceki foto var mi

Cnm 6 + larda daha iyi anliyorum burada solda bisey var yolk sac mi kordon mu cozemedim. Soldaki sey kordonsa erkek eger yolk sac ise kızdır. Bir hafta önceki foto var mi
Hayır Can'ım sadece bu var diğeri iki hafta önce idi sadece kese belli orada.yine de teşekkür ederim okurken Mutlu oldum.benim ilk bebeğim,yani erkek yada kız farketmez çünkü ikisi de yok:) teşekkür ederim yorumun için.zamanla görücez bakalım

Bir tahmin de benim miniğim için alabilir miyiiiimm :rolleyes:
1. Foto 5+5 de karından bakıldı kalp atışı duyulmadı,
2. Foto 6+3 de vajinal bakıldı kalp atışı duyuldu :emir_bebek:
Çin takvimi ve Rus takvimi de erkek olacağını söylüyor

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    36,2 KB · Görüntüleme: 186
  • image.jpeg
    image.jpeg
    68,6 KB · Görüntüleme: 185
X