Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Hem vajinal hem karından da bakmıştı canım ama bu hangisi bilmiyorum telimde varken biliyordum da sildim sonra şimdi yineden çektim:KK57: çok farkeder mi ki?
canım vajinal mi karından mı direkt etkiliyor, ultrasonun görüntülenme yerini belirtmen gerekir.

karından veya vajinal olması farkediyor çünkü yönler 180 derece farklı vajinalde sağ olan karından sol oluyor vb..
Hmm valla hafızam beni yanıltmıyorsa bu karından olması lazım ama yüzde yüz emin değilim.

Nuba gore de oyle cikmisti ama ben kiz hissediyorum cok fenaa:) herkes de kiz diyor erkek olursa cok sasiririm :)
Bende de durum tam tersi herkes erkek hissediyor, takvimler erkek diyor ramziye göre kız, sonuçlar gelince çok heyecanlı olacak bu istatistik:)

resmi saat yönüne çevirip bakacaksın cnm herzaman saat yönüne patlıcan oldu mu ... yani demin sivri dedim doğru anlatamadım saat yönüne çevireceksin.
Resmi ne olursa olsun saat yönünde 90 derece mi döndürüyoruz, ben elime alınca direkt olduğu haliyle bakıyorum mesela yeğenimde patlıcan gibi olana keseyi dik yaptın patlıcan dik oldu, ama yaseminin kesesi zaten dikti onu da mı çevirdin, zaten çevirme işi varsa ben baştan yanlış tutuyor yanlış bakıyorum:)

ay bin yaşa cnm güldürdün beni... şimdi şöyle açıklayayım kese yuvarlak ise hiçbir yöne çevirmiyoruz. ama kese yassı olunca zaten o vakit bebek aşağıda veyahut yukarıda kalıyor orada sol sağ anlamak için saat yönünde çeviriyoruz. sinemnur sinemnur

Allah tamamına erdirsin çogu kişide tutuyor ama tutmayanlar da var tabi.
İnşallah canım hepimiz için hayırlısı olsun. Ya bebeğin konumuna göre yanılma çok diye biliyorum ama plasentayı ilk defa duyuyorum hayırlısı olsun bakalım.

resmi saat yönüne çevirip bakacaksın cnm herzaman saat yönüne patlıcan oldu mu ... yani demin sivri dedim doğru anlatamadım saat yönüne çevireceksin.
Bugün senin kafanı şişirdim, kese patlıcan gibi olursa mı fotoyu çevireceğim yoksa daimamı, benim fotoyu çevirdiğimde saat yönünde plasenta solda kalıyor.

Bugün senin kafanı şişirdim, kese patlıcan gibi olursa mı fotoyu çevireceğim yoksa daimamı, benim fotoyu çevirdiğimde saat yönünde plasenta solda kalıyor.

ay bin yaşa cnm güldürdün beni... şimdi şöyle açıklayayım kese yuvarlak ise hiçbir yöne çevirmiyoruz. ama kese yassı olunca zaten o vakit bebek aşağıda veyahut yukarıda kalıyor orada sol sağ anlamak için saat yönünde çeviriyoruz. sinemnur sinemnur

Vallahi ben de ofiste güle güle yazıyorum bunları, kafayı yediğimi düşünecekler:KK49::KK49:

X