Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Ben de şimdiye kadar akrabalara ne dediysem tutmuştur cinsiyetleri ama bu usg foto yorumlama bana göre değil anladım
Ben de usg den hele hiç anlamam aşırı net olmadığı sürece ben kendi çocuğumda bile yanıldım bi tane kızım var bu da kesin kızdır diye çok emindim doktor erkek deyince affalamıştım

Ben de usg den hele hiç anlamam aşırı net olmadığı sürece ben kendi çocuğumda bile yanıldım bi tane kızım var bu da kesin kızdır diye çok emindim doktor erkek deyince affalamıştım
Hayırlı uğurlu olsun tatlım, çok sevindim, çeşit iyidir her şeyden güzeli hayırlı sağlıklı olması, bizim ilk olacak cinsiyet önemli değil, sağlıklı sıhhatli olsun inşallah...

Hayırlı uğurlu olsun tatlım, çok sevindim, çeşit iyidir her şeyden güzeli hayırlı sağlıklı olması, bizim ilk olacak cinsiyet önemli değil, sağlıklı sıhhatli olsun inşallah...
Sağol canım sağlıklı olsunlar da gerisi gerçekten hiç önemli değil hele ilk çocukta o heyecan bambaşka oluyor Allah sağ salim kavuştursun bebişinle seni

Yok göstermedi cnm,bende bidaha sormadım tadı kaçtı artik.2 3 seferdir kız dedi ama bak su üç çizgisi genital organı falan diye söylemedi,inş yanılıyordur:)sormayacam artık 2 ay kaldı doğuma zaten,canlı gorecem.eğer gerçekten kız olarak doğarsa hicbir teoriye inanmicam.

benim kardeşime de ultrasonda kız dediler ama erkek dogdu gerçi 25 yıl oldu ama... herşeyi pembe kırmızıydı garibimin...

7+0 ve 7+1 usg tahminleri bekliyorum ikiside karindan.

Eklentiler

• 20160212_175053.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 189
  • 20160212_175041.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 187
6+2 karından bebislerimin cinsiyetleri tahminlerinizi alayım canlarim :)
Diğeri de 8+0

Eklentiler

• 20160128_151533.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 175
  • 20160203_161340.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 159
Hayırlısı neyse o olsun tabi ama devlet hastanesinde hala bile hatalar yapılıyor,geçenlerde bir tanıdığımıza da doğuma günler kala kız demişler son kontrolde ancak erkek olduğu anlaşılmış yani hala böyle yanılmalar olabiliyormuş demekki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…