Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Evettt, bir de ben zaten alışveriş hastasıyımdır, bana alışverişe bahane lazım, şimdi bebiş için bir şeyler almak isitiyorum, her beğendiğim şeyde elim geri gidiyor, cinsiyetini bilemeyince, ortak renklerden bir şey alacağım artık.:emir_bebek:ama kızlar için de çok tatlı şeyler var:)
ewt kızlar için tasarlanan kıyafetler çok tatlı hele o kafa bandanaları yok mu çok tatlı oluyorlar....

plesanta solda karındansa ultrason erkek bunda da tutmuş cnm... kesenın patlıcanımsı görüntüsü yana çevrildiğinde solda kalıyor...
Evet karından usg, bu fotolara hangi açıdan bakıyorsun, ne tarafa çeviriyoruz patlıcan gibi olunca:) ve plasenta yolk sac nerede işaretleme imkanın var mı, ben de anlamak istiyorum gerçekten:)

Evet karından usg, bu fotolara hangi açıdan bakıyorsun, ne tarafa çeviriyoruz patlıcan gibi olunca:) ve plasenta yolk sac nerede işaretleme imkanın var mı, ben de anlamak istiyorum gerçekten:)
sivri taraf yukarı gelecek sekilde çeviriyorum. photoshop ile işaretleyeyim

Eklentiler

• IMG-20160210-WA0010 copy.jpg
    IMG-20160210-WA0010 copy.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 239
Canım o konuda ben de emin değilim, plasenta olarak ben kesenin etrafındaki aydınlık kısım zannediyordum, arch2401 arch2401 arkadaşımız öyle olmadığını söyledi, foto yüklersen, bizlere de referans olur en azından, ben 2 yeğeniminkine kadar yükledim, çünkü ortada bir teori var ama cinsiyet saptamasından sonra onay ya da red istatiklerine dair ben somut bir sonuç göremedim. Paylaşma imkanın varsa ilk usg fotolarını sevinirim.
Ne kadar çok şey varmış ya ikili teste göre cinsiyeti bile duydum ama plasentaya göre hiç duymadım. Yükledim canım merak ettim valla doğru çıkacak mı gerçi benimki belli ama test etmiş oluruz:) o etraftaki beyazlığı bende plasenta sanıyordum.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    40,5 KB · Görüntüleme: 216
sinemnur sinemnur cnm seninkini işaretledim ancak bir önceki haftayı da görsem tam olacaktı.

Eklentiler

• P_20160209_120702_1_p copy.jpg
    P_20160209_120702_1_p copy.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 779
Ne kadar çok şey varmış ya ikili teste göre cinsiyeti bile duydum ama plasentaya göre hiç duymadım. Yükledim canım merak ettim valla doğru çıkacak mı gerçi benimki belli ama test etmiş oluruz:) o etraftaki beyazlığı bende plasenta sanıyordum.
Canım karından mı bu gürüntü, vajinal mi? Ben de işini ustasına devrediyorum, arch2401 arch2401 yorumlar mısın lütfen:)

daha net bir görüntü var mı ? kesenin içindeki hiçbirşeyi seçemiyorum.

Canım karından mı bu gürüntü, vajinal mi? Ben de işini ustasına devrediyorum, arch2401 arch2401 yorumlar mısın lütfen:)
Hem vajinal hem karından da bakmıştı canım ama bu hangisi bilmiyorum telimde varken biliyordum da sildim sonra şimdi yineden çektim:KK57: çok farkeder mi ki?

Hem vajinal hem karından da bakmıştı canım ama bu hangisi bilmiyorum telimde varken biliyordum da sildim sonra şimdi yineden çektim:KK57: çok farkeder mi ki?
karından veya vajinal olması farkediyor çünkü yönler 180 derece farklı vajinalde sağ olan karından sol oluyor vb..

ters köşe yaptın beni sağdan soldan öte aşağıya yakın ama sağ aşağı olduğu için tahminim plesanta sağ yerleşkeli ve bu da vajinalde ramziye göre erkek olma olasılığı görünüyor.
Nuba gore de oyle cikmisti ama ben kiz hissediyorum cok fenaa:) herkes de kiz diyor erkek olursa cok sasiririm :)

X