Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Sonuç ne arkadaşım?

Katılıyorum evet, tabii ki teori ama % 85 istatiğinin nasıl çıktığını merak ettim, bu başlıkta 50 sayfa olmuş, şu anda 40. sayfaya kadar okudum, bir konu sahibi arkadaşınki tutmuş, sanırım bir kişi daha emin olamadım şimdi ama 3. bir tuttu diyen yok.

Vajinal ultrasonla bakildi 6+2 bir tahmininiz var mi? Crl diye olculen yer bebekmiş
tüm yorumları okudum, normalde anladığım yok ama arkadaşların yaptığı yorumlara göre senin plasenta solda görünüyor sanki ve vajinal olunca kız bebek demiş arkadaşlar ama bilemiyorum tabiii...

Merak edip doktoruma sormuştum bana bunlar hurafe inanmayın her annenin ve bebeğin yapısı farklıdır dedi. Bende nub teorisi bile tutmadı.

tüm yorumları okudum, normalde anladığım yok ama arkadaşların yaptığı yorumlara göre senin plasenta solda görünüyor sanki ve vajinal olunca kız bebek demiş arkadaşlar ama bilemiyorum tabiii...
Yok cnn benim plasanta sağ yerleskeli vajinalde erkek karından ultrasonum da yapıldı orada da sol yerleskeli o da ramziye gore erkek gozukuyor farkli bir imaja baktin sanirim herkes erkek yorumladi benimkini kizim olsun cok isterim o ayri mesele... ama ilk bebek oldugu icin farketmez. Not : plesenta yolk kesesinin zittinda yer aliyor.

Bu arada bu teori 3 adet arkadasim da da tuttu. Ikisinin oglu var birinin kizi... tutmayan ultrasona denk gelmedim arkadaşlarım arasından... ama burada sylvester arkadaşımız var onun erkek gibi gözükmesine rağmen kızı olacak yani onda tutmamis

Belki bendede doktor yanılıyordur:)resim atıyım bidaha bak cnm
Fotoyu sağa cevir cnm

Canım bu senin eklentine baktım da ben işaretlediğim yeri plasenta olarak gördüm, teoriyi mi karıştırdım, vajinal muayene demişsin, vajinalde plasenta soldaysa kız denmiyor muydu? o yüzden kız dedim yoksa hiççççç anlamıyorum bu işlerden

Eklentiler

• Adsız.png
    278,6 KB · Görüntüleme: 171
Merak edip doktoruma sormuştum bana bunlar hurafe inanmayın her annenin ve bebeğin yapısı farklıdır dedi. Bende nub teorisi bile tutmadı.
Tutan örnekleri usg fotolarıyla görsem olabilir diyeceğim ama o kadar az örnek var ki o yüzden pek inanamıyorum ben de . Abimlerin bir kızı bir oğlu var, usg fotolarına baktım biri tutuyor biri tutmuyor, zaten % 50 ihtimal(ya kız ya erkek) olunca da teoriye % 85 tutuyor diyemiyorum.

Plesanta sol tarafta ise evt kız oluyor cnm teoriyi karistirmadin fakat plesantamin yerini ters taraf olarak söyluyorsun yani benim plesanta sağ tarafta kan akımını da sağda gördük vajinalde... karından da kan akımını soldan gördük ertesi hafta... renkli olarak mavi ve kirmizi kan akimini göstermisti doktor. Ramzi dogru ise erkek oluyor.

Cnm belki onlarin plesantalarinin yerini de tam kestirememis olabilirsin... dedigim gibi ben tutmayani gormedim. Mesela benim fotoda isaretledigin yerde degil plesanta tam capraz karsisinda.. cunku doktor plesantanin icindeki kan akimini gosterdi plesantanin yerini gosterdi oradan biliyorum. yolk kesesi plesantayla zit yönde duruyor.

Hayırlı olsun o zaman canım oğluşun ama öğrenince cinsiyetini özellikle yaz takipteyim:) çok merak ediyorum:)

Hayırlı olsun o zaman canım oğluşun ama öğrenince cinsiyetini özellikle yaz takipteyim:) çok merak ediyorum:)
Cnm aslinda ben kiz olsun istiyorum ama allah hayirlisini versin. Kiz olsun erkek olsun hayirlisi olsun ama şu da bir gercek ki Kiz evlat her daim daha hayirlidir. Sen de bir usg at da bir bakayim istersen ozelden de atabilirsin.

Canım kız yeğeniminkini yükleyeyim 7. Hafta vajinal muayene, bebek ve plasenta farklı yerde görüyorum ben mesela, bebek solda ama plasenta sağda görüyorum ve 4 yaşında bir kızları var şimdi, plasentayı yanlış mı görüyorum dersin, aydınlık olan hareye bakıyorum

Eklentiler

• IMG-20160210-WA0009.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 200
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…