Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Canim Benim rabbim isterse.imkansz denilenler bile olur Insallah yanilmistir rabbim gonlundekini versin hayirlisiyla 3 kiz annesi olmak ne kadar guzeldir keske seninle yer degistire bilsek dedigin cok dogru Insan hep olmayani ariyor bu da imtahan iste allah suphesiz bizim icin en hayirlisini veriyor ama biz kullar bunu gorecek ilime sahip degiliz iste

Keske herkesin gonlundeki olsa ama bizim degil rabbimin planları oluyor vardr bi bildigi. Benimde bi oglum var. Cin takvimi falan hic biseye inanip bakmadim allah vercek olursa zaten verir dedim. Kiz icin umutlanmadim hic ama icten icede kendimi kiz bebege hazrlamisim demekki cunku cok istiyordum. Doktor erkek diyince ağladım elimde olmadan. Nasip boyleymis. Ben kiz annesi olamicam demekki

Kızlar iki arkadaşımın oğlu var ikisininde 7 ve 8. Hafta usg resimlerine baktım ikisininkide sağ tarafa daha yakın onlarda tutmadı. Bir arkadaşımınkide tam sağa yapışık ve kız onda tuttu. % 85 tutmuyor olabilir. Ama şöylede bir gerçek var eski kadınlar bebeğin sağ tarafa yerleşmesini erkek diye yorumluyormuşlar ve hepte tutuyormuş. Benim 3 erkek kardeşim var annem onlara hamileyken sağ tarafı ağırıyormuş ve kızlar da da sol tarafı. Annem diyorki ben tutmayanı görmedim o Zaman herkesinki tutuyormuş.

Canim o zaman ulturasonlar nasildi bilmiyorm ama bildigm kadaryla bebegi sagda tasirlarsa erkek solda ise kiz senin dedign gibi ama biz karindan cekilen Resme baktigmz icin ayna gibi dusun aslinda solda bebisler ama sagda goruyorz resimde

Canim sende 13 haftaliksn cinsiyet tahmini icin cok erken belki kizdir Insallah gonlundeki olur Benim 16 ile 20 . hafta arasnda bile yanilmalar.oldu bir erkek dediler bi kiz sonra erkek bakalim belki Annesine supriz yapip kiz gelir tek kiz olsunda mavileri giydirmeye raziym

Canim o zaman ulturasonlar nasildi bilmiyorm ama bildigm kadaryla bebegi sagda tasirlarsa erkek solda ise kiz senin dedign gibi ama biz karindan cekilen Resme baktigmz icin ayna gibi dusun aslinda solda bebisler ama sagda goruyorz resimde
Evet Canım biliyorum vajinal ultrason da sağdaysa gerçekten sağda ama karından sağ gözüküyorsa aslında sol. Eski kadınların tahmini plesentanın sağda olması üzerine.

Hiç öyle düşünme canım her şey senin yetiştirmene bağlı,eşim her gün annesini arar sorar asla kimseye laf söylettirmez uzakta olsa bile en ufak fırsatta yanına gider.Erkek ve kız çocuğun kendine göre artıları var, mesala erkek annesi olmanın en büyük avantajı eşinden başka arkanda senin canından olan bir erkeğin daha olması, bu çok güzel bişey. Sen çocuğuna nasıl yön verirsen o da ailesine karşı öyle olur. Allah hepimize en hayırlısını verir inşallah.

Aynı cinsiyette olan çocuklar daha iyi anlaşırlar,benim bir kızım var ve bu da kız olursa hiç de fena olmaz. Oğlunun bir can yoldaşı olacak işte ne güzel. Ayrıca çok da emin konuşma kız annesi olamıcam fln onu ancak Allah bilir belki bir gün kısmet olur bilemeyiz ki.

Yani insallah tabide erkek olunca pek yanilma olmuyor pipiyi goruyorum dedi. Olsun napalim hayrlisi buymus. Kiz coxuk susleyip cilvelerini seyretmek isterdim cok cimcime oluyolar

Tabiki allah bilir canim belki bigun supriz bi kiz bebege hamile kalirim. Ama 3. Yu kendim istermiyim bilemiyorum

Tabiki allah bilir canim belki bigun supriz bi kiz bebege hamile kalirim. Ama 3. Yu kendim istermiyim bilemiyorum
Bu zamanda 3 çocuk gerçekten çok zor ben de cesaret eder miyim bilmiyorum. Her şeyin hayırlısı artık her şey olabilir canım hamileliğin keyfini çıkar sadece sağlıktan başka hiçbir şey önemli değil.

8 haftalik melegim karindan bakıldı... Tahminlerinizi bekliyorum

Eklentiler

• P_20160105_101029.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 325
Saga cevirmeniz lazim yan cikmis

Tahminleri alalım kızlar:)
vaginal ultasonla 6 hafta 2 günlük

Eklentiler

• image.jpeg
    46,8 KB · Görüntüleme: 303
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…