Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

IMAG1402.jpg

Bu var yine 8+4 Karindan bircok teori herkesde tutarken bende tutmadi o yuzden birde buna bakin bakalim bu teoriyidemi curutecegz dogrumu cikack merak ediyorm :-) pikolata78 pikolata78

Bu usg fo
tosu karındansa canım teoriye göre kızın olmalı. Tuttu mu acaba?

Malesef canim bioritim kesenin sekli bebegin konumu ramis teorisi hepsi kiz demesine ragmen oglum olacak :-) hic bir teori tutmadi bizde :-) ama bu teorilere kendimi cok inandirdm sanirm 4d ulturasonda erkek demelerine ragmen ben hala cook siddetli kiz hissediyorm 16 haftalikken erkek dendi %80 sonra 18. Haftada %99 kiz dedi oturuyordu ama bebis kemik yapisi kiz gibi dedi ama %99 yuksek bi orandi tabi bu haftada erkek dendi 4d de ama ben hala inanamiyorumm :-)

Bu usg fo
tosu karındansa canım teoriye göre kızın olmalı. Tuttu mu acaba?

Hatta okudugum bi kitapda adetin bitiminden sonra 5-8 inci gunlerde hamile kalirsanz kiziniz olur ilk 4 gunde oglan yaziyordu Ben adetden sonra 6. Gunumde hamile kalmism oda tutmadi :-)

tatlism tatlism canım sorma benim de oğlum olursa şayet, ay takvimi, çin takvimi, lahana testi, ramzi teorisi, bebeğin kesedeki yönü gibi teorilerin hepsi benim için yalan olur. 12. Haftada erkek gibi dedi doktorum. Şayet doğruysa seninle ikimiz %15 lik ramzi teorisi tutmayan grupta oluruz canım :110:

tatlism tatlism canım sorma benim de oğlum olursa şayet, ay takvimi, çin takvimi, lahana testi, ramzi teorisi, bebeğin kesedeki yönü gibi teorilerin hepsi benim için yalan olur. 12. Haftada erkek gibi dedi doktorum. Şayet doğruysa seninle ikimiz %15 lik ramzi teorisi tutmayan grupta oluruz canım :110:

Canim allah gonlundekini hayirlisiyla versin Insallah 12 hafta cok erken degisebilir nub teorisini belki duymussndur bu haftada daha olusum asamasnda organi ben de tek cocugum hic kardesim yok o yuzden o kadar cooook kizim olsun istedim ki bana arkadas olur diye rabbim kiz evladi isteyen herkese tatdirsn Insallah :-)

pikolata78 pikolata78 Ayy sende hamilesin dua et bana Hala kiz duymayi umuyorum kendimede o kadar kiziyorum ki nasil bi anneyim ben diye her ikisinide ben tasimiyormuym kendi kanimdan canimdan degilmi Neden bebegime Boyle bir haksizlik ediyorum diye tabi erkek olunca babamizn cocuga dedesinin ismini verme planlari var sirf bu huzurszluklari yasamamak icin erkek olsun istemiyorm bunlarn sacma adetleri yuzunden ben bebegime sevinemiyorum cok canim sikkin :'(

pikolata78 pikolata78 Ayy sende hamilesin dua et bana Hala kiz duymayi umuyorum kendimede o kadar kiziyorum ki nasil bi anneyim ben diye her ikisinide ben tasimiyormuym kendi kanimdan canimdan degilmi Neden bebegime Boyle bir haksizlik ediyorum diye tabi erkek olunca babamizn cocuga dedesinin ismini verme planlari var sirf bu huzurszluklari yasamamak icin erkek olsun istemiyorm bunlarn sacma adetleri yuzunden ben bebegime sevinemiyorum cok canim sikkin :'(
ben de çok kız bebek istiyorum benim bir oğlum var. seninle aynı durumdayız. ben de kendime kızıyorum ama aklımdan da atamıyorum. Allah gönlümüze göre verir inşallah. sen de bana dua et canım.

Benim ikili testimi devlette yaptilar tabi Ben ne oldugunu bilmedigim icin megerse sadece ayrintili ulturasonla ense kalinligini olcmusler ozele gidince oradaki doktor bu ikili test degil dedi o yuzden yok hcg degerim
ordaki orandan tahmin yürütüyorlar ya o yüzden sorum canım

ben de çok kız bebek istiyorum benim bir oğlum var. seninle aynı durumdayız. ben de kendime kızıyorum ama aklımdan da atamıyorum. Allah gönlümüze göre verir inşallah. sen de bana dua et canım.

Rabbim ne eylerse guzel eyler muhakkak ama iki meyveyide tatmayi nasip etsin insallah gonlundekini hayirli kilarak nasip etsin Insallah canim Benim cok aciziz onun bir tirnagini bile yapamayz Insallah bolca dua edelimde rabbim buyuk kabul etmeyecegi duayi kuluna ettirmezmis

ordaki orandan tahmin yürütüyorlar ya o yüzden sorum canım

Butun tahminler Yanildi canim bundan sonraki her tahmin kizim olacak diye saplantidan baska bir isime yaramiyor baksana 4d ulturasonun bile yanilmis olmasini bekliyorm gozumle gordugume inanmamak icin direniyorm neredeyse :'(

Butun tahminler Yanildi canim bundan sonraki her tahmin kizim olacak diye saplantidan baska bir isime yaramiyor baksana 4d ulturasonun bile yanilmis olmasini bekliyorm gozumle gordugume inanmamak icin direniyorm neredeyse :'(
ilk bebeğinmiş zaten ikinci kız olur inşallah

Canım mis kokulu oğlunu kucağına aldığında 10 tane kıza değişmezsin inan bana,evlat kokusu bambaşka:) sağlıklı ve hayırlı olsun da gerisi boş. Ben %85 tuttuğuna inanmıyorum elbette tutma olasılığı çin takvimlerine rus takvimlerine göre daha fazla olduğu kesin ama mesala çevremde 5 kişiye yaptık ve 3 tanesinde yanılma oldu bilmiyorum belki de tesadüftür. Kısaca bunlar teori tutar veya tutmaz kendini kaptırmamak lazım.

Cnm seninle ayni durumdayız ama senin ilk bebegin benim 3. İki kızım var insan olmayanı istiyor mutlaka bende bi oğlum olsun istiyorum.benn devlette ayrıntılıya girdim kizin olacak dedi ama göstermedi hic su organı falan diye.bende senin gibi yanılmıştır belki diye umuyorum.onlar doğduktan sonra bu yazdıklarımızı unutacaz onlara aşık olacaz ama simdi merak ediyoruz iste.

Canım mis kokulu oğlunu kucağına aldığında 10 tane kıza değişmezsin inan bana,evlat kokusu bambaşka:) sağlıklı ve hayırlı olsun da gerisi boş. Ben %85 tuttuğuna inanmıyorum elbette tutma olasılığı çin takvimlerine rus takvimlerine göre daha fazla olduğu kesin ama mesala çevremde 5 kişiye yaptık ve 3 tanesinde yanılma oldu bilmiyorum belki de tesadüftür. Kısaca bunlar teori tutar veya tutmaz kendini kaptırmamak lazım.

Mutlaka oyledir ama iste simdi o duyguyu tatmadigm icin bilemiyorm bir de biz Annemle arkadas gibiyiz sanki erkek cocugu bi saatden sonra yok gibi geliyor ama kiz oyle degil Evlensede cok yogunda olsa Annesine ayiracak bi vakti hep oluyor gerci ilk bebegim Insallah rabbim aratmadan kizida verir

X