Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Bebek baş aşağı geldi açı var diyebiliriz dedi başta bacaklarını açmadı. 12+2 günlüktü

canım çok çok erken. hiç inanma. hiç bi tahmin yapmamış farzet. benim ilk kız dediğinde 12 haftaya yeni giriyodu aynı sayılır. ama umrumda olmadı. o haftalarda kızında erkeğinde cinsel organı çok benziyo. 16.haftada tamamlanmış oluyo. sen hiç bişey dememiş gibi git ve bizede yaz mutlaka :)

İnşallah tatlım. Yazarım tabi canım.

İnşallah tatlım. Yazarım tabi canım.

Cnm benim ikinci kızımda 11+6 günlükken erkeğe benziyor obur ay netleştirelim dedi hemde ozelde.15 haftalıkken gittim kız dedi ve ikinci kızım doğdu.bundada keşke yanılmış olsalar diyorum 2 sefer net bisey demediler kıza benziyor dediler hep.21 haftalıkken kız dediler değişeceğini sanmıyorum ama ümidimi kaybetmiyorum ne bileyim icimde bi umut var.herşeyin hayırlısı olsun yinede, belki çok güzel ve şirin bi prensesim olur:)belkide yakışıklı bi pasa:)

umudunu hiç kaybetmiyorsun ne güzel canım. benim son kız umudum bu bebiş. eşim bu bebişi bile istemiyordu kavga dövüş oldu. 3. bebek ihtimalim yok kısacası.
tahminde bulunan doktor pek yanılmayan bir doktor olunca ümitsizliğe kapıldım. bana da kız bebek konusunda çevre baskısı var malesef. kendim de çok istiyorum. galiba depresyona giricem. duyduğum andan beri hayattan tat almıyorum. dua ediyorum bu halim geçsin diye ama elimde değil.bebeği olmayan var böyle yapma diyorum kendime ama gönlüm razı olmuyor.
inşallah yanılmışlardır slvestercım. Allah yüzümüze bakar inşallah.

Ben senin için kız hissediyorum cnm hic erkek gibi gelmedi bana.doktor bana kıza benziyor dediğinde hayal kırıklığına uğradım üzüldüm ne yalan soyleyim,dedimki niye olmuyor Allahım dedim.sonra kendimi topladım cnm,belki Allah beni sınadı diye düşündüm acaba kız denildiğinde şükür edecek mi yoksa isyan mi edecek diye.ogunden sonra bidahaki ay başka doktor yine kıza benzettim dedi hic bozulmadım,dualarımı ettim.21 haftalıkken gideceğim de yine dualarımı ettimde gittim kız bebek dedi,ayrintilidaki doktorda kizin olacak dedi yine bozulmadım halâ umutluyum.doğana kadar dualarımı edeceğim kızım olursada benim ve ailem için hayırlı olan buymuş derim cnm,napalim herşey Allahın elinde.belki doğana kadar kız bilecem ama Allah bi mucize verip belki erkek doğar.sende umudunu kaybetme,Allah ol dediği zaman olur.inş bizim gönlümüzdeki bebiş için dilegimizede ol der inş.

inşallah canım. Allah gönlümüze göre verir. haklısın ümidimizi kaybetmemek lazım. çıkmadık candan ümit kesilmez derler. daha bugün bir arkadaşımdan haber aldım 3,5 senedir bebeği olmuyordu. iki kere tüp bebek denedi olmadı 3. de tuttu. 20 haftalık hamile iken bebeğini kaybetti. kromozomal bir hastalık varmış bebeğinde kahroldu kız. ölü doğum yaptı. en iyi doktorlara dünya para döktü tüp bebek için. arkadaşımdan alınan yumurtaları amerikaya gen taramasına gitti. 5 yumurtanın 2 si hastalıklı 3 ü sağlıklıymış. yine tüp bebek yapılacaktı. kanaması 3 gün gecikti. doktora kanaması söksün diye gitti bir baktılar ki kız hamile. mucize gibi. yıllardır aşılama, tüp bebek denemeleri sonucu normal hamilelik. bugün dedim ki hayattan ümidini kesmemek lazım canım
biz dua etmeye devam edelim Allah büyük :)

Bende cinsiyeti cok merak ediyorum eşim biraz once tekrar kizdi bana takma boyle seyleri diye baska takicak bisey yok suan cok sukur

Benimde ulturason goruntum ekte duruma gore nedir ?

Eklentiler

• 20160118_232637.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 243
2 kiizim var bunun erkek olmasini cok isterim ama hani doktoe erkege benziyor dedi burdada hep kiz diyolar o yuzden cok tedirginim ins. Doktorun ki cikar
Doktorun dedigi cikar canim hayirli saglikli bir erkek evlat olur insallah, ,,,,, canim biz doktor degiliz en iyi sini doktor bilir

erkek gibi. benim kesemin ve bebişin konumunun aynısı. :)
Hayırlısı diyelim o zaman sizin belirtiler nasıldı?
Bende mide bulantısı kusma hiç bir şey yok çok şükür hatta diyorum ki hamile değil miyim acaba aşerme ise pek olmadı brokoli aşerdim ilk

8+1 gunluk karindan bakildi yorumlarinizi bekliyoruz

Eklentiler

• image.jpeg
    53,6 KB · Görüntüleme: 215
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…