Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

tühh yakalandıkkk:KK1: :KK1: kilo verme çabalarınızı takdirle okuyorum, biraz da faydalanırım belki:KK34: bu arada ben iyiyim sen nasılsın tertibim?

evet yakaladımm:KK1::KK1: bende iyiyim tertibim hep aynı şafak yetmiyor gibi kilolarımlada uğraşıyorum şimdi :KK1::KK1: izine gelirse güzel gözükeyim benimkine:KK9::KK9:

adet olmak için farlutal aldım kullanıyorum ama kilo değişimleri yapıyormuş yaaa :KK43:((

evet yakaladımm:KK1::KK1: bende iyiyim tertibim hep aynı şafak yetmiyor gibi kilolarımlada uğraşıyorum şimdi :KK1::KK1: izine gelirse güzel gözükeyim benimkine:KK9::KK9:
ayy ben 6 kilo verdim ama izine kadar 4 kilo daha vermem lazım aslında, ama çok hareketsizim veremiyorum artık:KK50: ne zaman izne geliyor askerin?

ayy ben 6 kilo verdim ama izine kadar 4 kilo daha vermem lazım aslında, ama çok hareketsizim veremiyorum artık:KK50: ne zaman izne geliyor askerin?

oo sanada maşallah canım :nazar: benim daha çook kilo vermem lazım en başta 8 kilo :KK9: orası daha belli değil canım ekim diye konuştuk ama her an değişebilir :KK1::KK1:

Arkadaslar Tuvalet sorunuma bi cözüm buldum Lipton form Plus Limonlu Cayı iciyorum sahurdan önce ac karnına sonra bi güzel sahurumu yapiorum sabah uyandıgımda kosa kosa tuvallete.Benim gibi tuvalete cıkamayan varsa önerim bu caylardan icmek olacak :)))

Bende de kayısılı var ama içmiyorum pek fayda görmedim limonlu daha mı iyi ki acaba?

Arkadaslar Tuvalet sorunuma bi cözüm buldum Lipton form Plus Limonlu Cayı iciyorum sahurdan önce ac karnına sonra bi güzel sahurumu yapiorum sabah uyandıgımda kosa kosa tuvallete.Benim gibi tuvalete cıkamayan varsa önerim bu caylardan icmek olacak :)))

İnşallah işe yarar bende bugün alıp deneyeceğim.

Bende de kayısılı var ama içmiyorum pek fayda görmedim limonlu daha mı iyi ki acaba?

evet cnm ben cok faydasını gördüm ama ac karnına icmek sartmıs bide yoksa diger türlü sırf Gaz yapior cnm.Normalde kayısı yiyordum ama hic faydasını görmüyordum bu cay beni iyi etti valla.

evet cnm ben cok faydasını gördüm ama ac karnına icmek sartmıs bide yoksa diger türlü sırf Gaz yapior cnm.Normalde kayısı yiyordum ama hic faydasını görmüyordum bu cay beni iyi etti valla.

Alayım ben de dışarı çıktığımda.
Benim tansiyonum çok düştü yine öğle namazını kılıp uzandım uyumuşum şimdi kalktım ama başım dönüyo yine of:KK50:

kızlar kocişle anlaştık artık tatlı yapmayacagım ve yemekleri de elimden geldigince hafif ve zeytinyaglı şeyler yapacagım:KK16::KK16::KK16:
bu akşam ki menüm:
domates soslu zeytinyaglı biber kavurma
yogurt salata
karpuz
tabi bide iftariyelik tabagı:KK56::KK56::KK56:
afiyet olsun

neden carsambaya kalsınkı 1 gün süre cok mu pzt yerıne salı ıftardan sonra acıklanabılır lıste 2-3 saatlık bı sure cok az bence

İsteyen pazar iftar öncesi tartılıp p.tesi söyleyebilir kilosunu . bildirimi yapanlar içinde beklemek zor bunuda gözardı etmeyelim lütfen.

arkadaşlar bu cumartesi samsuna gidiyorum orda imkan bulupta nete giremeyebilirim :KK43:( morelim çok bozuk :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
canım benim dönünde iyi haberlerini alalım önemli olan oradada diyeti bırakmaman iyi yolculuklar şimdiden.

bende bir bakayım varmı markette.

Kızlar biraz sabırlı olursanız cok sevinicem malum cok kalabalıgız ve sayfalar saatte 4-5 sayfa ilerliyo hemen hemen her yazdıgınızı takip etmeye calısıyorum fakat gözümden kacanlar oluyo , 65 kisilik listeyi internet üzerinde toparlamam zor oluyo nerdeyse nette bunun icin ugrasıyorum diyebilirim. Sizden sadece sabır bekliyorum , listeyi güncelledigimde eğer adınızı göremezseniz tekrar mesaj atın ya da dikkatimi cekecek tarzda optikte yazın ki bende düzelteyim . Anlayısınızı bekliyorum.

RainbowColors arkadaşıma tekrar teşekkür ediyorum optigi actıgımdan beri tabloda cok yardımcı oldu teşekkür ederim tekrar :KK16:

Liste güncellendi gördügünüz gibi listenin yarısı hala 1. haftadaki kilolarını bildirmedi cuma gününe kadar bildirmezlerse listeden cıkarmak zorunda kalacagım , sağlıklı günler :nazar:

kesinlikle katılıyorum zaten 4 hafta gibi kısa bir süremiz var cumaya kadar bildirmeyen listeden silinsin bencede.fakat daha önce sohbete gelip bu ara giremeyenler var onlara ek süre verilebilir.onlarda belli kişiler zaten.Canım slindi diye eklenmeyecek değil ya gelirlerse yeniden eklenir yeterki katılan arkadaşlar aktif olsun.

hep destek tam destek:KK1::KK16:

Selaaaaaaaam hanımlarrr :) bugünki menüm 2 bardak su kocaman kocamaaaaaaaan oh be :KK70: Ardından 3 yumurta ile bı kase yogurt karışımı yani çılbır :) üzerine spor benı bekler öpttüüümm

bugün sayfamız az ilerledi :26:
iftar menüm:
şehriye çorbası
barbunya yemeği
salata
ayran
we suuuuuu :KK56::KK33:

bugün ki iftar menüm berbat gercekten :KK22:

2 brdk su.
2 kepçe domates corbası
2-3 cicek dolması (cok kücükler zaten)
3 yağ mantısı :KK14:
2 kasık hosaf
3-4 catal patates salatası
1 pastırma

kardelen5233arkadaşımı merak ettim bildiirmde yapmadı.pufycim feza ve kardelen aktif olark katılan arkadaşlar bildirim yapmasalarda onları üst sıraya alırmısın cnm.feza hala yazıyor kardelen gelmedi bu ara:KK43:

bugün ki iftar menüm berbat gercekten :KK22:

2 brdk su.
2 kepçe domates corbası
2-3 cicek dolması (cok kücükler zaten)
3 yağ mantısı :KK14:
2 kasık hosaf
3-4 catal patates salatası
1 pastırma

canım pek anlamam ama çiçek dolması yağ mantısı patates salatası pek ağır olmuş sanki:44:

X