Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

[/QUOTE]

canım belliki sende pko var yumurtaların büyümüyor kist oluyor o doğum kontrol haplarını kullanman gerekiyor canım .her duyduğuna inanma yıllarca korunma yöntemi olarak bu hapı kullananlar var.

oruç tutman skaıncası cnm çünkü regl akıntısı o kahve lekeler eski kan yani afedersin.bende 2 gündür aynı durumdayım ama tutmuyorum.

Allah korusun ya :KK43: orucumu bozayımmı yani ? ama hiç kırmızımsı bişey dahi olsun yokk :KK43:

Allah korusun ya :KK43: orucumu bozayımmı yani ? ama hiç kırmızımsı bişey dahi olsun yokk :KK43:[/QUOTE]canım vajinal akıntı afedersin beyaz yada bazen sarımsı olur kahve leklenme adet öncesi lekelenme ve eski kan istersen için rahatlaması için annenede sor fakat dediğin gibiyise oruç tutamazsın canım.

Proteinle aranın olmaması zorlaştırır işi işte :KK1:
Peynir ye o zaman bol bol.
Tartılar kandırıkçıdır sen bakma onlara hiç tuzlu yiyorsan su toplamıştır vücudun.

yok canım ya valla pskolojim bozuldu.resmen herşeyi kestim.tuzluda sevmiyorum:26:

bu akşamki iftarlığı söliyim bende.
fırında tavuk (bütün bi şekilde) sadece tuzlanmış ve karabiberlenmiş.
yanına bol salata.
kemalpaşa tatlısı yaptım ama ailem için kendim için değil.bi tane yerim belki :26:
bol bol su bide :KK8:

spor yapma imkanım olmuyo bu aralar belkiden ondandır barro :26:

ama 3 hafta sonra tatile gidiyorum sabah 8de kahvaltıdan sonra sahilde yürüyüş arkasından yüzme olarak spor planı yaptım kendime.ramazanda olmassa artık tatilde kilo vercem ah ahh:KK31:

:84: :84: dün bile süper rakamlar görmüştüm regl oldum şiştim ya bi anda off olsun napalım 200 grm gittii:63:

s.kilom 64
b.kilom63.6

Son düzenleme:
bugün biraz acıktım :)
bügün kü iftar menüm

1 kepçe yayşa çorbası
5 yemek kaşığı pırasa yemeği
2-3 yemek kaşığı makarna
ve suu :) :KK34:

geçmiş olsun ceydacım :KK43: inşallah kısa zamanda geçer .yaşın kaç senin ??

sağol tatlım amin.. 20 yaşındayım.

canım merak etme adet olacaksın 1/2 gün bekle baktın gelmedi mutlaka bir dr.a git.

aminnnn inşallahhhh hala orucumu bozamadım arada kaldım :KK43: ya pisi pisine giderse diye korkuyorum :KK43:
adet olasıya kadar oruc tutmıyımmı yani ne kadar aptallaştım ya :KK14:

sağol tatlım amin.. 20 yaşındayım.

aminnnn inşallahhhh hala orucumu bozamadım arada kaldım :KK43: ya pisi pisine giderse diye korkuyorum :KK43:
adet olasıya kadar oruc tutmıyımmı yani ne kadar aptallaştım ya :KK14:

canım benimde öyle oldu hasta oldun sayılır bence ve bugünkü orucun gitti ama sen bozma iftara kadar sonra yine yerine tutacaksın tabi oruç da tutmayacaksın temizlenene kadar...

Benim kardeşimde de düzensizlik vardı, doğum kontrol hapı verdi ama annem kullanmasını istemedi, alternatif tıpta araştırmaya başladık biz de en son aktardan hafize hanım diye bir çay aldık, tadı sevimsiz ama onu içtiği dönemde düzene girmeye başladı. Hafize çayından önce epey tatsız şeyler de kullandı ama onlar da tiksindiğinden midir nedir çok etki göremedik. Kardeşim en ufak şeye kafasını taktığında adetinin düzeni bozulur, kendi kendini kitliyor resmen. O yüzden de hafize çayı her daim evimizde var :KK1:

içinde neler var acaba bu çayın? her yerde bulunur mu nasıl bişey
bilgi ver bize:KK52:

yüzde hesabını yaptım da yazarken nasıl yazıyosunuz ya

başlangıç kilom 63,3
şimdiki kilom 61,2

giden 1,9 kilo

%3 kilo kaybetmişim

özele de yazdım buraya da yazayım dedim :KK70:
bu gidenin yarısı su kaybıdır ama olsun almadığım bile kar

canım benimde öyle oldu hasta oldun sayılır bence ve bugünkü orucun gitti ama sen bozma iftara kadar sonra yine yerine tutacaksın tabi oruç da tutmayacaksın temizlenene kadar...

teşekür ederm canım bugun bekliyim belki gelmez bi daha :KK43:

yüzde hesabını yaptım da yazarken nasıl yazıyosunuz ya

başlangıç kilom 63,3
şimdiki kilom 61,2

giden 1,9 kilo

%3 kilo kaybetmişim

özele de yazdım buraya da yazayım dedim :KK70:
bu gidenin yarısı su kaybıdır ama olsun almadığım bile kar
:nazar:maaşallah canım iyi vermişsin ama ben su olduğunu zannetmiyorum az yemedin çünkü hatırlıyorum menülerini.:nazar:

slm herkese.Bende 1 haftadır oruç tutmuyordum ama oruç tutandan bir farkım yoktu resmen.başlangıç kilom 50 şimdiki kilom 48,100 ben ramazandan önce dikkat etmeye başlamıştım.bide her akşam iş çıkışı 1 saat yürüyorum.bugünde yürüdüm.hiç yorulmadım ama şu an susuzluktan ölmek üzereyim.herkese kolay gelsin.:KK3:

Selamm..

bugün bilgisayar başına anca oturdum. hatta bugün anca oturdum,(başka oturduğum bir yer olmadı valla sabahtan beri)...

ama bugün orucum gitti. maalesef regl oldum. ama tabiki yinede bugün iftar yapacağım. menümde, domates çorba, türlü, pilav ayran ve yağsız salata var.

Son düzenleme:
X