Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

bende 19 yaşındayım o durumdayım.. küçüklükten beri hep böle bi tombişlik lise dönemi sürekli kilo alıp vermekle geçti sıkıldım yani.. :KK69: ramazanda dediğin gibi spor yapılmıyor ama biraz daha yürümeye çalışıcam.kendimi sıkmamaya çalışıcam çok sağol destek olduğun için yaa.. :KK34:
canım bir çoğunuz genceciksiniz kendini fazla sıkarak kilolar verilmez versende geri alırsın herşeyden ama kararında yemeli denge çok önemli.börek yediysen ekmek yeme.ekmek yediysen makarna yeme.meyve yediysen tatlı yeme yada az ye gibi.

bende 19 yaşındayım o durumdayım.. küçüklükten beri hep böle bi tombişlik lise dönemi sürekli kilo alıp vermekle geçti sıkıldım yani.. :KK69: ramazanda dediğin gibi spor yapılmıyor ama biraz daha yürümeye çalışıcam.kendimi sıkmamaya çalışıcam çok sağol destek olduğun için yaa.. :KK34:

aynen ya ne hissettigini cok iyi anliyorum benim hem lise hem de universite tombislikle geldi gecio :) bu yaz kesin karar verdim dedim her seyden yiyorum madem seviyorum yemeyi, hareketi arttirayim. mesela bugun arabayla 10 dk mesafedeki alisveris merkezine yuruyerek gidip geldim falan cok susadim ama :) iftardan sonra disari cikamiyorum hava hemen karariyor ya.

rica ederim her zaman destek olurum hem oldugumuz kiloyla inmek istedigimiz kilo ayni :))

raimbow senin boyun kaç
çizelgene boyunu yazmamışsın
beden kitle indeksi görününce yine boy hakkında bi fikir sahibi oluyo insan

şu an benim ideal kilomdasın da ondan sordum :)
canım boy 162 bel ölçümü bilmediğim için yazamadım ama akşama ölçer yazarım inşallah mezurayı bulursam:) Aslında kilom çok fazla değil fakat hipotiroiidim var dengede tutmazsam alır başını gider diye korkuyorum.Birde tam bir türk kadınıyım:KK60: alırsam oradan alıyorum verirsemde oradan veriyorum:KK1: anladın sen onu:KK1:

60 kiloyla gidebilir mym acaba üniwersteye yaa
eylülün 3.hftası gitcem okula
60 kiloyla gitsem en fazla,5 kilo da orda wersem fıstık gibi kız olsam
üniwerste 3.sınıf oldum ama hala tombikim :KK5::84::KK59::KK58:

canım boy 162 bel ölçümü bilmediğim için yazamadım ama akşama ölçer yazarım inşallah mezurayı bulursam:) Aslında kilom çok fazla değil fakat hipotiroiidim var dengede tutmazsam alır başını gider diye korkuyorum.Birde tam bir türk kadınıyım:KK60: alırsam oradan alıyorum verirsemde oradan veriyorum:KK1: anladın sen onu:KK1:

bel ölçüsünü fln ben de yazmıyorum
orda en altta boy var onu dedim
boyuna göre kilon iyiymiş aslında
sen dikkat etmenin yanında bölgesel haraketler de yap mutlaka
60 ın altına düşeyim diye bekliyorum ben de karın bacak hareketleri için

aynen ya ne hissettigini cok iyi anliyorum benim hem lise hem de universite tombislikle geldi gecio :) bu yaz kesin karar verdim dedim her seyden yiyorum madem seviyorum yemeyi, hareketi arttirayim. mesela bugun arabayla 10 dk mesafedeki alisveris merkezine yuruyerek gidip geldim falan cok susadim ama :) iftardan sonra disari cikamiyorum hava hemen karariyor ya.

rica ederim her zaman destek olurum hem oldugumuz kiloyla inmek istedigimiz kilo ayni :))

benim hedef 52 senin 56 sanırım.. bende öyle 2 ay sonra okul başlıcak hala 60 kiloyum :)

menün güzel baya
karpuzu 1 saat sonra yeseydin şişmezdin
hem de yemekten hemen sonra meyve iyi değil

tesekur ederım canım ya bizde alıskanlık olmus işte karpuz ferahlatıcı gibi bişeyy yemedende duramıyorum fazla yememiştim ama şiştim :)

evet yemekten en az 2 saat sonra yenmeli ama bende bugün uyamadım acayip çekti canım:KK43:

haklısın biliyorum da işte :)) teravide erirler heralde :KK1: gelincede mısır yicem mis gibi kokuttu annem :)

uni boyunca 70 kiloydum ben :KK70:

kiloyu okul için şu için değil kendin için vermelisin bence
ozaman başarılı oluyosun
yoksa okul fln çok dışardan bi pekiştireç
kendi içinden seni motive eden bişey olmalı

bu arada boyun kaç

bel ölçüsünü fln ben de yazmıyorum
orda en altta boy var onu dedim
boyuna göre kilon iyiymiş aslında
sen dikkat etmenin yanında bölgesel haraketler de yap mutlaka
60 ın altına düşeyim diye bekliyorum ben de karın bacak hareketleri için
öylemi bende öyle deneyeyim o zaman.evet sporda şart mutlaka leslie ye başladım.

bence aşırı kasmasan bile dikkat edersenn gidersin 5 kilo var vermen gereken :)

sence ben eylül sonuna 52-53 kilo gidebilir miyim ? sana göre benim ihtimal çok çok zor püff yaww :):)

uni boyunca 70 kiloydum ben :KK70:

kiloyu okul için şu için değil kendin için vermelisin bence
ozaman başarılı oluyosun
yoksa okul fln çok dışardan bi pekiştireç
kendi içinden seni motive eden bişey olmalı

bu arada boyun kaç

tabiki kndim için istiyorum öncelikle
ben bebekliğimden beri hep kiloluydum 4 kilo dogmusum düşünsene
boyum 162

lawessss zonguldagn neresndensın cevap verrrrrrrrrrrrrrrrr :KK70::KK70:

bence aşırı kasmasan bile dikkat edersenn gidersin 5 kilo var vermen gereken :)

sence ben eylül sonuna 52-53 kilo gidebilir miyim ? sana göre benim ihtimal çok çok zor püff yaww :):)

açıkcası ben ramazanda dikkat ederek 3 kilo felan werebilceğimi düşünüyorum tabii bu bünyeden bünyeye deişir.ama kısacası gayet werebilrsin :KK71:

X