Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

amin canım çok sağol ama bugün ağırlaştı bayağı. doktor yatıralım dedi ama ben bıktım artık hastanede yatmaktan. bu gece evde vereceğim havasını falan. yarın da kontrole, düzelmezse yatıracak. dua edin lütfen düzelsin...
yavrum ya RABBİM şifa versin inşallah kaç yaşında tetikleyen birşeymi var acaba.inşallah hemencecik iyileşir kuzum benim ya.

amin canım çok sağol ama bugün ağırlaştı bayağı. doktor yatıralım dedi ama ben bıktım artık hastanede yatmaktan. bu gece evde vereceğim havasını falan. yarın da kontrole, düzelmezse yatıracak. dua edin lütfen düzelsin...

çok geçmiş olsun,rabbim şifa versin.

kızlar ben nerde yanlış yapıyorum ki,kaç kilo olduğum falan çıkmıyo,sadece ne kadar vermem gerektiği çıkıyo?:44:

canım ticker in son sayfasında track diye 3 lü bir seçenek var. weight loss u işaretlersen kilo kaybını, weight i işaretlersen kiloyu yazar. yani öyle olması gerekir . bende ilkinde değil ikincisinde yapmıştım.

http://img247.imageshack.us/img247/3954/53921480at7qn1.png

kardelencim imzada nerde hata yaptım diye sormuştun yukardaki linki tıkla canım orada yapman gerekenler var .neyi seçeceğin yazılı ona göre yapabilirsin.

canım ticker in son sayfasında track diye 3 lü bir seçenek var. weight loss u işaretlersen kilo kaybını, weight i işaretlersen kiloyu yazar. yani öyle olması gerekir . bende ilkinde değil ikincisinde yapmıştım.

oldu oldu başardımmmmmmmm
benim sımıller arada çıkmıyo kendime kupa kaldıramadım ama idare ediverin artık
teşekkürler Rainbow

oh yedimm içtimmmmm :)

menüm¨yazayim
1 kaseden az mantar çorbasi
1 ka$ik salata
5 çatal yumurtali ye$il fasülye
2 ka$ik bulgur pilavi
1 porsiyon karpuz

ara olarakta çayin yaninda 1dl kek yerim belki, gündüz canim çok çekmi$ti :)

yavrum ya RABBİM şifa versin inşallah kaç yaşında tetikleyen birşeymi var acaba.inşallah hemencecik iyileşir kuzum benim ya.

çok geçmiş olsun,rabbim şifa versin.

aminn,
14 aylık şu an. nisandan beri 4 kere yattık hastanede. alerjik astım dediler. en ufak bir akıntı hemen atağa neden oluyor. şu an da oldukça yorgunum öğlenden beri hastanedeyim.

bu arada ben hiç kendimi tanıtmamışım arkadaşlar. yeni gelen herkes tanıtmış :KK3:

yaşım 38, ankara batıkentteyim. kamuda makina mühendisi olarak çalışıyorum ama 1 yıldır izinliydim. ve önümüzdeki hafta son izinim . sonra işe başlıyorum. çok zor olacak benim için. ve dün bir bakıcı bulduğum için çok mutluyum.

hala farkındaysanız yediğim menüleri yazmıyorum. çünkü tam olarak konsantrasyonumu toplayıp yediklerime çok dikkat edemiyorum. ama bugün 8 de 1 litre su içt,ikten sonra ancak 9 da yiyebildim yemeğimi. vaktim olmadı çünkü...

benim iftar menüm
bir kase çorba bir dilim ekmek su ve yarım saat ara
az yağda,kendi halinde pişmiş biber kızartması(oğdurma demek daha doğru olur)
3 4 kaşık humus
cacık
komposto
2 dilim ekmek kadar pide

benim için çok geç oldu,
daha 1 de ilaca kalkacağım (bir ilacı vermek 15 dk sürüyor hava ile) 3 de sahur, 4 de yine ilaç, 7 de yine ilaç.....zor bir gece olacak...
herkese iyi geceler arkadaşlar..

benim için çok geç oldu,
daha 1 de ilaca kalkacağım (bir ilacı vermek 15 dk sürüyor hava ile) 3 de sahur, 4 de yine ilaç, 7 de yine ilaç.....zor bir gece olacak...

inşallah sabaha iyileşmiş olarak kalkarsınız

İftar menüm

4 yk barbunya
1 tane biber dolması
Barbunyayı yarım dilim kepek ekmeği ile yedim :KK69:
2 dilim kapuz
3 bardak su

fazla mı sizce kızlar :KK69::KK69: :44:

benim için çok geç oldu,

Geçmiş olsun Allah şifa versin

arkadaşlar yemeğe başlamadan önce 2 bardak ayranı fondiplerseniz kesinlikle direk doyuyorsunuz sonra az yiyorsunuz ben ya da koca tabak salata yapıyorum en sevdiğimden iftar öncesi yanında çorba sonra ilaveten birşeyler ekleniyor evet ama o salata diğerlerinin yerini daraltttığı için az yiyorunuz

benim için çok geç oldu,
bebeğin çokta küçükmüş yavrum ya inşallah şifasını verir mevlam bir anne içinde ne zordur evladını hasta görmek:KK43: inşallah kısa sürede ferahlar ve kökten şifa bulur yavrucak:nazar:

arkadaşlar yemeğe başlamadan önce 2 bardak ayranı fondiplerseniz kesinlikle direk doyuyorsunuz sonra az yiyorsunuz ben ya da koca tabak salata yapıyorum en sevdiğimden iftar öncesi yanında çorba sonra ilaveten birşeyler ekleniyor evet ama o salata diğerlerinin yerini daraltttığı için az yiyorunuz
geçen gün bende öyle yaptım fakat midem çok rhatsız oldu dar geldi galiba ama ben abartıp 4 bardak içmiştim :KK60:

valla ben sahurda sıcak suya 5 kasık elma sırkesı sıkıp ıcıyorum ve dogadanın besıbıryerde cayını ıcıyorum asksamlarıda aynılarını ıcıyorum ıftarda ve mıdem cok rahat ayrıca kıloda varıyorsunuz :-)

X