Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

Çok teşekkür ederim öncelikle :)
22 yaşıma giricem 1.70-72 civarlarında boyum. Geçen yıl bu günlerde 105-106 kiloydum şimdi 72-73 arası gidip geliyorum yanı bi 32 kilo kadar verdim ama son bir aydır metabolizmam mı çöktü nolduysa dogru düzgün kilo veremedim.Veremedikce azalttım yediklerimi.Daha vermem gereken 5 6 kilo var en az 68 olmak istiyorum.Geçen hafta 74.5 ile başlamıştım bu hafta 72.6 ya düştüm.Normalde iftarda bir kase corba yerim o beni keser,sonrasında yemeklere cok fazla egilimim kalmaz ama dün canım iftarda hiç yemek istemedi :) Benim sorunum iftardan sonra sahura kadar uyumuyorum ve o arada bişeyler yeme istegim oluyo ve tatlı oluyo bu genelde. :KK43: Şimdi o aralarda genelde yeşilcay-bitki cayları vs. ile geciştirmeye calışıyorum. Tatlıya bi şekilde dur demem lazım başarırım inşaallah :) Size de kolay gelsin sanırım korumadasınız :)

güzel dileklerin için çok teşekkür ederim, Allah razı olsun canım .
inşallah hepimiz amacımıza ulaşır ve orada sabit kalırız :KK34::KK16:

kızlar topiğe girmeyeli uzun zaman oldu
halbuki yeni başlamıştık maratona
ama ben aranızdan ayrılıyorum
çünkü hamile olduğumu öğrendim diyeti ve orucu bıraktım

teşekkür ederim herkese
:KK54::KK54::KK54::KK54:

teşekkür ederim herkese

ne güzel bir haber bu böyle
Allah hayırlı vakitte bebeğine kavuşmayı nasip etsin , çok güzel bir duygu sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmen dileğiyle...:KK16:

teşekkür ederim herkese
Hayırlı olsun Allah sağ salim kavuştursun bebeğine inşallah. Doğumdan sonra diyet yaparsın artık.

famasicim hazır görmüşken seni bişi sormak istiyorum
o kadar kilo werdin öncelikle masallah
kaç beden inceldin?
önceden kaç giyodun smdi kaç giyosun?
birde heryerden inceldin di mi
yani kollarından bacaklarından göğsünden :KK69:

Arkadaşlar ben yeşil çayı 15-20 gündür içiyorum.İnternetten araştırdığım kadarıyla aç karnına ve çok sıcak olmadan içilecek.Ama ben iftardan sonra içmek istiyorum tok karnına içilmiyor diye içemiyorum.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Bide ben normalde siyah çayı pek sevmem ama yemekten sonra canım istiyor,bu seferde şekersiz çayı içmekte zorlanıyorum.2 senedir çayı şekersiz içiyordum artık hoşuma gitmemeye başladığı için yeşil çaya yönelmiştim.Siz iftardan sonra hangi çayı tercih ediyorsunuz yada hangi çayı önerirsiniz.

selam hanımlarr bugünkü iftar menüm

bezelye yemeği
pilav (1kaşık)
cacık

ayrıca bugün 20 dk pilates yaptım.leslie yürüyüşümüde yapıcam akşam üzeri.kocişi iknaya çalışıcam akşam belki yürüyüşe gideriz.bu arada kola bağımlısıyım ben ya.nasıl vazgeçebilirim bana bi akıl verin.2-3 gündür içmiyodum dün dayanamadım.2 su bardağı içtim.ne yapabilirim.???:KK8::KK8:

famasicim hazır görmüşken seni bişi sormak istiyorum
o kadar kilo werdin öncelikle masallah
kaç beden inceldin?
önceden kaç giyodun smdi kaç giyosun?
birde heryerden inceldin di mi
yani kollarından bacaklarından göğsünden :KK69:

merhaba canım kusura bakma mesajını yenice gördüm ben çıkmışım sen yazmışsın demekki
işlerimi bitirdim geldim
şimdi gelelim sorularına 42 bedenden 36 hatta 34 bedene geriledim canım
her yerden inceldim benim vücudum kilo alırken de verirken de orantılı seyreden tiplerden.
albümümde resimlerim var , profilime girildiğinde görülmesi lazım diye biliyorum ama:44:

birkaç örnek ekliyorum o zaman sen karar ver canım :KK34:

Eki Görüntüle 242404

Eki Görüntüle 242405

Eki Görüntüle 242406

Eki Görüntüle 242407

Eki Görüntüle 242408

$DSC01214.jpg

$DSC01226.jpg

$DSC01251.jpg

$DSC01269.jpg

$DSC01252.jpg

$DSC01248.jpg

$DSC01240.jpg

selam kizlar, sahur menümü yazayim biraz gec olduysada..

sahur
yarim dl ekmek
2 kk yagsiz peynir
yarim domates
1 dilim sucuk
100gr yogurt
2 tatli ka$igi sütlaç (idareye bak :KK70: )

listemin genel içeriğini domates, yeşil biber,salatalık
ve de yoğurt oluşturuyor :KK34: belki de o sebeptendir.:KK34:

canim acaba bunlari yemek kilo aldirmiyormu hiç? mesela yogurt falan?

bu arada resimlerine hayran kaldik, çok güzel bir fizigin var

Arkadaşlar ben yeşil çayı 15-20 gündür içiyorum.İnternetten araştırdığım kadarıyla aç karnına ve çok sıcak olmadan içilecek.Ama ben iftardan sonra içmek istiyorum tok karnına içilmiyor diye içemiyorum.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Bide ben normalde siyah çayı pek sevmem ama yemekten sonra canım istiyor,bu seferde şekersiz çayı içmekte zorlanıyorum.2 senedir çayı şekersiz içiyordum artık hoşuma gitmemeye başladığı için yeşil çaya yönelmiştim.Siz iftardan sonra hangi çayı tercih ediyorsunuz yada hangi çayı önerirsiniz.

canım gün üçünde her hangi bir tatlı yemiyorsan çayına 1 şeker at bunun zararı olmaz.ben öyle yapıyorum mesela tatlı isteğimi öylece karşılamış oluyorum.yeşil çay ve form çayları iyi oluyor çaık olmak koşulu ile siyah çayda içilebilir canım karar senin.

X