Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

akşam menüm

1 kepçe nohutlu mantı çorbası
2 yk taze fasulye
4 yk yoğurt
domates ,salatalık , yeşil biber
200 ml su

yemekten 1 saat sonra
1 çatal güllaç
1 /4 kk kadar çikolata

farmasi hatırladın mı canım beni 60-69 topiğindeydim bendee

iftar menüm
zeytinyağlı biber dolması (3)
zeytinyağlı patlıcan kavurma
salata ve kavun

bide biraz önce tatlı niyetine
fındıkı cezerye yedim 1 dilim

PUFY

Ben de geçen ptesi 74.5 ile başlamıştım bugün iftar öncesi 72.6ydım :) yani 1.9 kilo vermişim bu hafta. 2 olsun diye cok ugrastım iftardan önce yürüdüm falan ama olmadı. diğer hafta 70e inerim inşaallah.Beni listeye böyle kaydedermisin bide hedef kilom 68 ramazan için,normal hedefim de 65. Listeye baktığımda göremedim onu da düzenleyebilirsen çok sevinirim kolay gelsin :)

Dün sahura kalkamadık evcek uyumuşuz :) Yine de tuttum orucumu

İftar Menüm
mercimek corbası
cacık
4 tane kızarmış patates
2 catal küçücük tavuklu patates
3tane kadar kemalpaşa tatlısı
5 kare çikolata
1 büyük bardak şeftalili ice tea kendim yaptım:)

iftardan önce ve sonra olarak toplam 45-50 dk kadar yürüdüm bi de

Son düzenleme:
selam arkadaşlar dün gece sahur yapmamanın cezasını çektim. çok yedim(( negatifim, huzursuzum....
iftar menüm; 2 kepçe çorba
4-5 yemek kaşığı kabak yemeği, yoğurt
bir tabak kavurma
yemekten sonra otururken yarım muz...

menü gayet güzel.. şu tatlılar keşke hiç olmasaymış değil mi .. bulmasaymış kimse unu şekeri

doğru diyorsun canım ama ben tatlıyı yemeyi seviyorum
ya da şöyle diyeyim tatlıyı istersem yiyebilirim , istemezsem de karşı koyar yemem.
sıkıntı yok ama hiç tatlıyı tamamen hayatımdan çıkartayım diye karar almadım

farmasi hatırladın mı canım beni 60-69 topiğindeydim bendee

merhaba canım nikin biraz tanıdık geliyor ama uzun süreli yazmadın mı o topikte yani o topikte 5-6 kişi vardı sürekli yazışan biri de bendim ama nisan ayından bu yana hiç girmiyorum o topiğe

Son düzenleme:
kizlar ben iftarda cok abarttim dun sadece aksam yemegiyle oruc tutmustum o yuzden heralde, bugun iftarda patates kizartmasi fistikli sarma gullac hurma ne kadar tatli varsa supurdum, cok vicdan azabi cekiyorum simdi
haftanin birincisi kim acaba.

ben ani bir kararla memlekete gidiyoorum arkadaşlar.bayramıda orda geçiririm heralde.bi değişiklik olursa haberdar ederim.orda internetim yok.şimdilik görüşmek üzere

vazgeçtim ya anneciğime 2 hafta daha özlem duymam gerekiyor. buralardayım bildirime devam edicem yani pufy cim. 1kase çerez ve 5-6tane kurabiye yedim iftardan bu saate kadar.cezam neyse razıyım

akşam menüm

1 kepçe nohutlu mantı çorbası
2 yk taze fasulye
4 yk yoğurt
domates ,salatalık , yeşil biber
200 ml su

yemekten 1 saat sonra
1 çatal güllaç
1 /4 kk kadar çikolata

farmasi hoşgeldin..
vereceğin kilon var mı? özellikle de ramazanda
eğer kilo korumadaysan menülerin yanıltıcı olabilir arkadaşlar için...

kizlar ben iftarda cok abarttim dun sadece aksam yemegiyle oruc tutmustum o yuzden heralde, bugun iftarda patates kizartmasi fistikli sarma gullac hurma ne kadar tatli varsa supurdum, cok vicdan azabi cekiyorum simdi
haftanin birincisi kim acaba.

ewed merk edioruz ama bugün açıklanmıcak heralde saat kaç oldu

bu akşamki sonuçlar noldu...

benim iddiam yok hiç bu hafta, regliden dolayı sabit duruyorum..
yani bu sabah öyleydim
akşam yediklerimle ne duruma gelirim bilemem
baklava yedim

topicde okudugum kadariyla herkes ya cok az kilo vermis ya da kilosunda sabit. cunku metabolizmalarimiz cok yavasladi (

evet yaaa napsakki? sporuda iyice azalttım ben ondan sabit kaldım.diğer arkadaşlar ne durumda sporla ilgili acaba? iftardan önce halsiz kaldıgımızdan mıdır ne dir?

evet yaaa napsakki? sporuda iyice azalttım ben ondan sabit kaldım.diğer arkadaşlar ne durumda sporla ilgili acaba? iftardan önce halsiz kaldıgımızdan mıdır ne dir?

aynen bi de ben baya da yiyorum yani iligim kemigim kuruyo. yurusem de cok susuyorum halsiz kaliyorum. ne yapacagimi bilemedim simdi maden suyu ictim dogadan form cay icicem simdi de....

Pufy meşgul anlaşılan.
Bu hafta son sıralarda olacağım muhtemelen...
Şu kabız sorununu halletmem lazım

aynen bi de ben baya da yiyorum yani iligim kemigim kuruyo. yurusem de cok susuyorum halsiz kaliyorum. ne yapacagimi bilemedim simdi maden suyu ictim dogadan form cay icicem simdi de....

bu saatlerde yapalım bari.ben zaten sahura kadar duruyorum.bu saatlerdede spor yapıyorum gecem gündüzüm karıştı birbirine

Kızlar sonucları acıklamayı isterdim fakat 15-20 kisiye yakın kişi kilo bildirimi yapmadı , yarına kaldı bekleyelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…