Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

canım tabağını küçült ve fazla doldurduğunda sana olmayan kıyafetleri falan düşün ben hep öyle yapıyorum sonra vazgeçiyorum yemekten.. evet ramazandan dolayı spor yapcak hal kalmiyor.. evet canım haptan dolayıdır senin ama durdurmayı çalış kendini..

haklısın canım kendime küçük bi tabak alıyım en iyisi çekici şöyle :)
Allah tan yarın ilacında son günü ya

kendim burda kafama bişeyleri takarken nasıl size motivasyon dolu şeyler yazabilirimki:)
hem burda dertlerimizide anlatabilecegimizi sanıyorum derman bulamasakta öyle moral kazanırız birbirimizden daha ne olucakkk..

haklısın canım kendime küçük bi tabak alıyım en iyisi çekici şöyle :)
Allah tan yarın ilacında son günü ya

evet canım yoksa büyük tabakla olmuyor doldurdun mu doldurası geliyor insanın:KK1:
yarından sonra daha iyi oursun ozaman canım:21::21:

vee ramazanın ilk sporuuuu... leslie 4 mile super challange çok iyi geldi walla kızlar =):KK55:

İftar menüm:

1 kase şehriye çorbası
3 köfte(bayat ekmek yerine form etimek kullandım yaparken)
Çeyrek kuru soğan

Çok yedim gibi geldiği için moralim bozuktu ama kendi çapımda egzersiz yaparak rahatladım .Ara öğünüm de:

1 kutu light süt
Toplasak 3 ceviz edecek kadar ceviz

Ve tabi yeşil çayımı da içtim,limonlu ve karanfilli.

şimdi yeşil çayımı içtimm :):) çaykurun limonlu yeşil çayını aldım bugün deneyim dedim tadı benim çok hoşuma gitti limon yoğunluğu falanda :) tavsiye ederim kızlar...

kendim burda kafama bişeyleri takarken nasıl size motivasyon dolu şeyler yazabilirimki:)
hem burda dertlerimizide anlatabilecegimizi sanıyorum derman bulamasakta öyle moral kazanırız birbirimizden daha ne olucakkk..

ben bizim degil kendinizin motiwasyonunu dşürmeyin demek istemiştim.yanlış anlamışsınız.moral olsun istiyodum.bidaha karışmam konuşmanıza k.bakmayın[/U]

ben bizim degil kendinizin motiwasyonunu dşürmeyin demek istemiştim.yanlış anlamışsınız.moral olsun istiyodum.bidaha karışmam konuşmanıza k.bakmayın[/U]
pişştttttttttt neler oluyor burada yazılan herşey motive olmamız için kırılmak gücenmek yok :KK16:

pişştttttttttt neler oluyor burada yazılan herşey motive olmamız için kırılmak gücenmek yok :KK16:

bende moral destek wermek için yazmıstım zaten canım ama ters anlaşılmış.ben sadece onların konusmasına karısmıcam dedim yoksa kbaska kimseye gücendigim yok

sadece diyet yaparak mı bir beden inceldin canım başka birşey yaptın mı

cnm, ramazandan önce hergün koşu bandında yarım saat yürüyordum. tabi kilo verme demiyim ama bariz incelme oluyordu. ramazanda maalesef spor yapmıyorum. gram gram verdim iki haftadır. sporla daha hızlı oluyor. eylülde ismek in spor kursları başlıyor. kısmetse yazılmayı düşünüyorum.

Merhaabaaa kızlaaar :KK61: Bugün iftarlık menüm berbatında ötesi ama bugünümü kacamak günü ilan ediyorum cünkü marinada yemek yedik ve kayseride merkezle marina arası baya uzun yani ben oraya gitsem gitsem yılda 1-2 defa giderim diye bugünümü her şeyden yiyerek gecirdim ama yinede dikkat edebildigim kadar , mezelerden tadımlık 1-2 catal 1 tabak salatamı hep yedim corbada 1 kepçeydi zaten onun dısında ana menümden pilavım ve elma dilim patatesleer kacamaklarım , bide kadayıf tatlım ve son olarak börek kacamaktı ama bugünlük :KK17: Dikkat edebildiklerim ise ekmek hic yemedim , kola yerine ayran ictim iftariyeliklerde bal recel tarzı yerine siyah dut yedim. :KK17:

-ve yogun bi menü oldugu icin sahur yapmıcam bol suu

Son düzenleme:
Pufy'cim...
Bu konu çok güzel bir konu ve oldukça kalabalık bir grubunuz var.Ben de başlığınızı düzenleyip,en uygun yere taşıdım.Şimdi daha şık görünüyorsunuz kızlar buradan:)

Ayrıca farketmişsinizdir,bölümde 2 gündür baya değişiklikler oldu.Ne zamandır yönetimden rica ettiğim diyet günlükleri bölümü nihayet eklendi.Ben de bölümümüzü iyice derleyip topladım.Ayrıca kişisel olarakta diyet günlüğü açabilirsiniz kendinize.Rahatsızlık verdiysem özür dilerim çıtırlarım :)

:KK71::KK71::KK71:

Pufy'cim...
Bu konu çok güzel bir konu ve oldukça kalabalık bir grubunuz var.Ben de başlığınızı düzenleyip,en uygun yere taşıdım.Şimdi daha şık görünüyorsunuz kızlar buradan:)

Ayrıca farketmişsinizdir,bölümde 2 gündür baya değişiklikler oldu.Ne zamandır yönetimden rica ettiğim diyet günlükleri bölümü nihayet eklendi.Ben de bölümümüzü iyice derleyip topladım.Ayrıca kişisel olarakta diyet günlüğü açabilirsiniz kendinize.Rahatsızlık verdiysem özür dilerim çıtırlarım :)

:KK71::KK71::KK71:

Öncelikle teşekkür ediyorum bu sayfa yer imlerinde kayıtlı oldugu icin farketmedim :KK61: Diyet bölümünüze de ne zaman baksam aklıma gelirdi cok iyi oldu ramazandan sonra insallah günlüklerimize ordan devam ederiz iyi olmus acıkcası teşekkürler tekrardan :KK61:

merhaabaaa kızlaaar :KK61: Bugün iftarlık menüm berbatında ötesi ama bugünümü kacamak günü ilan ediyorum cünkü marinada yemek yedik ve kayseride merkezle marina arası baya uzun yani ben oraya gitsem gitsem yılda 1-2 defa giderim diye bugünümü her şeyden yiyerek gecirdim ama yinede dikkat edebildigim kadar , mezelerden tadımlık 1-2 catal 1 tabak salatamı hep yedim corbada 1 kepçeydi zaten onun dısında ana menümden pilavım ve elma dilim patatesleer kacamaklarım , bide kadayıf tatlım ve son olarak börek kacamaktı ama bugünlük :KK17: Dikkat edebildiklerim ise ekmek hic yemedim , kola yerine ayran ictim iftariyeliklerde bal recel tarzı yerine siyah dut yedim. :KK17:

-ve yogun bi menü oldugu icin sahur yapmıcam bol suu

cnm konu ile alakasız ama marinaya bizde gitmek istiyoruz yemekleri ve ortam nasıl ?

cnm konu ile alakasız ama marinaya bizde gitmek istiyoruz yemekleri ve ortam nasıl ?

Sizde mi kayseri canım ? Ortama diyecek laf yok harika puflara otur barajı seyret yani deniz gibi miss , sakiin ve geniş zaten..Yemeklerde güzeldi ben begendim zaten begenmesem o kadar yemegi su durumdayken hüpletmezdim servisi falan cok iyiydi hic geciktirme olmadı.Yemekten sonrada aşağıda canlı müzik verdiler aile dostlarıyla kahve ne icildi baya güzeldi huzur verdi hic eve gelesim olmadı kesinlikle tavsiye ederim keşke uzak olmasa..

sahur menüm:
1 kase çorba
çok az lavaşlı kıymalı dürüm , ayıptr sölemesi bitirmeye çalışıyoruz çok şükür bitti aklımı fena halde çeliyodu =)
2 domates
peynir ve zeytin

oldukça erken oldu sahur için. üzerine bi beşi bi yetrde içip suya vercem kendimi :81:

selam kizlar! bugün yine yorucu geçti ak$ama kadar çali$tim hatta iftara yeti$emedim bile, tam 30dk sonra açtim orucumu haliyle çok susami$tim ko$turmaktan, menümde pek iç açici degil

3 ka$ik bulgur pilavi
1 küçük tavuk budu
çok az cacik ( kalmami$ti)
yarim porsiyon karpuz (olmazsa olmazim )

ara
eti crax
çikolata (bitter ve sütlü)

kizlar sizede aileniz veya etrafinizdakiler yemek yeyin diye israr ediyorlarmi? ben biktim ya, dün davetteyken kadin israr etti durdu $ununda tadina bak diye bende bakmadim kadin küstü biraz ve dediki bütün gün çali$iyorsun yakarsin, çok yemen gerekiyor falan, bende sustum, sonra tekrar israr edince annem dediki yine iyi yedi, evde dahada az yiyor üstelik yesede yemesede bir$ey farketmiyor yinede kilo aliyor dedi, çok zoruma gitti :KK43: i$ yerindeki kizlarin çogu benden zayif benim kilolarimda olanlar ise hem çali$iyorlar hemde enerjiye ihtiyacimiz var diyerek tatli $eyler yiyorlar bense...neyse yine aglayacagim en iyisi susmak :)

nutella acıktırır canım.. pekmez fln ye onun yerine
bir de ekmeği fazla ye.. iftarda yemezsin.. 3 dilim yiyebilrsin sahurda..
yufka ekmeği fln olsa tutar seni

canim pekmez yemek hiç ali$kanlik olmadi bende en son belki bir yil olmu$tur yemiyeli, ekmekleda aram fazla olmadigi için yemiyorum yani diyetten degil ben ekmegi hep az yerim, ama ev yapimi sicak sicak sicak olunca bayagi yerimm :) yufka ekmeginide severim ama bizim evde hiç tazesi bulunmuyor :KK43:

X